reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a na kiedy masz termin? :) ja juz sie nie moge doczekac swojego nastepnego.. dostalam skierowanie do szpitala niby na USG na pierwszy tydzien pazdziernika zeby tak na 12-13 tc zrobic.. i jutro ide to zalatwic, mam nadzieje,ze beda miejsca... chociaz moj lekarz mnie uprzedzil,ze moze byc roznie... ale slyszalam,ze jak sie idzie na NFZ do szpitala to czesto sie nie dostaje wydruku i jest do wgladu tylko u lekarza w karcie a ja bym jednak chciala pamiatke wiec tak czy siak pojde prywatnie jak mają mi nie dać fotek dzidzi. :(
Jeśli chodzi o termin porodu to 16 luty, a USG mam w poniedziałek ;) do tej pory chodziłam do lekarza na NFZ ale jak dowiedziałam się, że w mojej przychodni robią w ciągu całej ciąży tylko 3 usg, po jednym na trymestr to zrezygnowałam i idę prywatnie. Przynajmniej będę mieć usg co miesiąc i będę mieć wydruki :) Zawsze możesz zrobić zdjęcie telefonem, ja tak przy swoim pierwszym usg zrobiłam jak nie chcieli mi dać :)
 
reklama
Monika każda przyszła mama boi się porodu, a na początku ciąży chyba strach jest największy - u mnie przynajmniej tak było. Teraz jestem w 37 tyg i powiem Ci, że strach zastąpiony jest lekkim stresem, zniecierpliwieniem, ekscytacją i szczęściem - tak tak! Już niedługo pozbędę się mojego ciężkiego "wańciołka", poznam swoje dziecko!!!!! no i nie ukrywam , że nareszcie położę się na brzuchu i bez zadyszki założę ubranie ;) ból - kilka godzin i po sprawie, wszystko kiedyś mija :)
 
reklama
Do góry