reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam mamuśki. Ja jestem szczęśliwą mamą rocznej Anastazji, a na listopad mam kolejny termin porodu :D. Kocham macierzyństwo, ale także swoja prace ponieważ pracuje jako księgowa. Grudziądz to miasto w którym żyje z moją rodziną a mój dzidziuś będzie nazywał się Franciszek. Choć to już mój drugi poród to i tak się boje ale jednocześnie ciesze, że będę mieć synka. Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć mamusie :) Mam 24 lata i jestem mamą 3 letniego Adasia i właśnie się dowiedziałam że spodziewam się drugiego dziecka. Pomimo tego że to już drugie to i tak mam pełno obaw ;)
 
Witam, mamusie.
Mam 26 lat i właśnie się dowiedziałam, ze spodziewamy się dzidziusia! Jutro biegnę do lekarza, póki co jeszcze nie wierzę!
Starania pół roku, z jednym jajnikiem ( drugi usunięty przy torbieli).
 
Wielkie gratulacje. ;)
Madzialena - u nas bardzo często jest ten temat. Nawet psa wzięliśmy, chyba myślałam, że temat przejdzie. Ale jest coraz gorzej. Niby bym chciała ale jak co do czego to się boje. Kuba nawet już imiona wybrał hihi. Staś albo Kamil. ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 19 lat. :) mam za sobą martwą ciążę, wywołanie poronienia, bóle i cierpienia.. Jestem zaręczona z moim mężczyzną i w ten weekend wprowadzamy się do naszego własnego mieszkanka :) mam pracę, od października zaczynam studia zaoczne... I wtedy, ten niecały rok temu gdy na świat miała przyjść nasza Fasolka, tak się cieszylam i oswoilam z tą myślą.. Mój narzeczony tez. Zalamalam się. Mój ukochany chce teraz spróbować jeszcze raz. Dodam ze ma 26 lat, ma stałą prace i jesteśmy ze sobą 3 lata.. Za 2 lata mamy ślub. Sama tez bym chciała mieć dzidzie.. Ale czy sobie poradze? Jak wy dajecie sobie radę jako młode mamy? ;)
 
Cześć mamusie :) Mam na imie Gabrysia 24lata i mam 3 letniego synka :) jestem już po rozwodzie (niestety alkohol był głównym powodem i brak zainteresowania dzieckiem), ale układam sobie na nowo życie z innym mężczyzną, którego mój synek bardzo lubi :)
 
Hej dziewczyny,
chcialam się przywitać :)
Mam 21 lat i jestem w 8tc, termin wg OM to 13.04.17
Obecnie studiuję więc mam trochę obaw jak pogodzę studia i macierzyństwo ale mam nadzieje, że się uda :)
 
reklama
Witajcie mamusie ;-)
Mam 17 lat i mam cudownego 4 miesiecznego synka Kocham Go najmocniej na swiecie zaszalam w ciaze maja 16 lat a urodzilam jak mialam 17 lat wychowuje swoje dziecko razem z mezem i jestem z tego bardzo dumna . Sadze ze mlode mamy wychowuja swoje dzieciatka lepiej niz niektore starsze ktore maja swoje dzieci gleboko w d.....e ;-) ciesze sie ze wielee dziewczyn mysli tak samo pozdrawiam mamusie i ich kochane pociechy ;-)
 
Do góry