reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Heja ;) nadaje ze szkoly..


TREN super ze tak poszlo :) a Blanka czemu musiala dluzej zostac? Ja tez bym z dzieciem zostala dluzej nie mialabym sumienia zostawic.
MAGDA a ja bym chciala poczuc bol cesarkowy :p chcialabym bardzo drugie dziecko..
 
reklama
Hejka:)

tren szybko poszło:) dobrze ze masz juz poród za sobą:)
magda ja tez z utęsknieniem czekam na wolne od pracy ;P
paulina to bierzcie sie do roboty :-) ja tez czasami miewam takie chwile ze chciałabym drugie dziecko, szczególnie jak widzę jakiś śliczny wózek albo któraś znajoma urodzi:) Ale jak narazie nie ma szans nie stac nas finansowo a P. czasami wariuje za dwoje więc na razie mi wystarczy:-)

Wczoraj miałam wolne i dzisiaj na nockę 5 dni pod rząd a potem 3 dni wolnego:) Mały już dzisiaj poszedł do przedszkola, pokaszluje czasami ale lekarz go osluchiwał długo i płucka i oskrzela czyste, wariacji idzie dostać ponoc ma katar wewnętrzny i mu spływa ;/;/
 
Hejo ;) wyszlam w czwartek do domku dzis mialam wizyte i stwierdzil ze szyjka juz jest skrocona a generalnie to prawie jej nie ma .. Mam lezec 2 tyg i nic kompletnie nie robic a za 2 tyg mnie zbada i albo polozy na 2-3 tyg do szpitala i zrobi cc albo posci do domu i bd wtedy czekac ;)
 
Madzialena ten katar wewn jest uciążliwy i długo się ciągnie. Mnie to zawsze denerwuje u dzieci, bo choroba minie a to siedzi w nich.
W ogóle to u syna w klasie jest jeden chłopiec który co chwilę jest chory. Zaraza wciąż wszystkich bo chory do szkoły chodzi. No masakra!
moje dzieci dawno chore nie były (odpukać!) ;)
 
Hejka

młoda mama dbaj o siebie!:)
maciejka katar powoli przechodzi, P. dostal lepsze krople i sól do inhalacji także jest lepiej

za to wczoraj wylądaowaliśmy u lekarza bo w nocy strasznie kaszlał i mały ma początki zapalenia tchawicy:wściekła/y: antybiotyk i siedzenie w domu jak ciepło to może wychodzic na dwór
 
Młoda mama ulala a na kiedy termin? To leż i korzystaj hehe cc z jakiego względu?
ja chodziłam z 2 cm rozwarciem ponad tydzień :p
 
Przy Mariuszku miałam CC z braku postępu a teraz nie minelo 3 lata i bez niczego mogę mieć CC jeśli tylko chce ale i mogę SN wiecie jak się placi lekarzowi który jest ordynatorem w szpitalu to wszystko można ...
 
U nas mowia ze 2 lata musi uplynac od pierwszej cc zeby mozna bylo SN . ale matki w takich sytuacjach wybieraja cc ;)

My dalej 2in1 ;) 20 dni do terminu , szyjka skrocona bez rozwarcia . wizyta w czwartek zobaczymy jak mala . S juz w paranoje popada , nie odbiore tel i nie oddzwonie w ciagu 5 minut to juz lazi w kolko w pracy ;)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No to u mnie juz 3 lata minęły wiec mam wybor.

A co do męża to wcale mu się nie dziwie, martwi sie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry