reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MACIEJKA tak jak mloda mowi duzo lekow jest niby od 3rz a daja wczesniej... Skonsultuj sie z lekarzem ;)
MADZIALENA ojj super z ta praca!! I zdrowka dla Piotrusia.. tak to najczesciej jest na poczatku. Moja jak narazie, odpukac, nie choruje od poczatku to juz 3 pelne tygodnie ;)


Ja codziennie pobudka o 6, spioch ze mnie niemilosierny nie moge sie wogole przestawic po urlopie... zaraz lece po mloda, w przedszkolu jest od 7.15 do okolo 15.30.
 
reklama
Hej. U nas wsio ok.

Dzis w przedszkolu mamy DZIEN ZIEMNIAKA, i znowu bede kwitnac do wieczora, jak po zebraniu do 7 ostatnio ;/
W pracy ok, odpowiada mi taka praca, czas szybko leci i jest dobrze ;)

Paulina - ja codziennie o 5.30 wstaje :p
Maciejka- ja nie pomoge bo nie uzywamy, ale mama kiedys dla brata Apetizer kupowala ;)

TREN- Serdeczne gratulacje, piekna corcia ;) do Ciebie podobna ;) Czekamy na relacje ;)
 
Tren ogromne gratulacje! 1442493495373.jpg
 

Załączniki

  • 1442493495373.jpg
    1442493495373.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 59
Tren gratulacje!! malutka jest sliczna:)

U nas dzisiaj tak cieplo ze szok, poprałam wszystkie grubsze rzeczy na jesień ;P Niedługo na nockę do pracy ale idę tam z chęcią szybko zleci:)
 
Hej. Witam nowe mamy.

Jak juz wiecie 16-go urodzilam. Dzien wczesniej bylam na ktg i nic nie zapowiadalo ze przed terminm sie rozpakuje. Skurcze mialam ale do porodowych to jezzcze daleko. No i wrocilam do domu... pomoglam siostrze w wykopkach bo co ja bede siedziec jak ona sama po polu smiga ? Zawsze to jakas gimnastyka dla mnie. Oczywiscie bez dzwigani. O 17 zaczal mi odchodzic czop i wody sie juz saczyly. Cala noc skurcze.... odczuwalne ale bez szalu. Rano na podpasce pelno sluzu i krew. Wiec L mnie zawiozl na ip. Przyjelu mnie o 10.40 a 3 godziny pozniej Blanka byla na swiecie. 10 min robilo mi sie rozwarcie z 3 cm na 10. Kolejne 10 min parcia. Wczesniej to czekal i liczylam czas miedzy skurczami. Bolalo jak diabli, ale bez naciecia sie udalo i bez znieczulenia.
 
Tren- szybciutko ci poszlo ;) Superr!! Licze na to ze kiedys przy drugim bede miala okazje sie przekonac co to znaczy szybko urodzic :p

I weekend :D teraz to ja zyje od weekendu do.weekendu bo kazdy mam wolny oczywiscie ;)

Maje cos tam pogryzlo wczoraj ze jak zobaczylam nogi to sie przerazilam bo opuchlo to. Balam sie ze to juz ospa i jzu myslalam co zrobie jesli tak, na szczescie sie obeszlo i pani sie smiala z przedszkola ze do chorob dzieciecych one sa ekspertkami :p Zwrocila uwage na chod Majki bo kolana daje do srodka, ale ortopeda co bylam mowil ze do 4roku sie normuje dzieciom, sama juz nie wiem co myslec. Poczekam do wiosny i jesli bedzie dalej tak chodzic to do innego sie przejade dla spokoju.
Jutro tesciowe przyjezdzaja na nocke...... Za jakie grzechy ja sie pytam ??:confused2:
 
Czuje sie swietnie, ze szpotala moglam juz wyjsc w czwartek :)ale kwitlam tam do soboty ze wzgledu na Blanke.Czekalysmy na jej wyniki. Obecnie smigam jak maly samochodzik, wszyscy sie dziwią ze juz urodzilam.. bo chodze... przeciez powinnam zdychac ze zmeczenia.
 
reklama
Tren- rewelacja, pozazdroscic samopoczucia, bo jak ja sobie siebie przypomne to ałć az boli mnie tylek :p Jak malutka sie miewa? Karmisz piersia?

Co tu taka cisza?
 
Do góry