reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Macieja dopiero będę konczyla kurs i dopiero jazdy zacznę ale nie dziekuje zeby nie zapeszyć :D

Ruda 3 na raz ?? Woow

Kasiek no to super ze będziecie mieli wieksze mieszkanko ? A dzidzia dopiero planowana jest czy juz masz masz mala fasolkę? :D
 
reklama
Hej.

Kasiek- super i powodzenia w staraniach ;) Dobrze ze Dominice sie podoba to najwazniesze ;)
Olcia- co ty sie nie chwalisz nic? Widze po suwaczkach u ciebie wlasnie :p Gratulacje :*

Ja bylam w piatek pierwszy dzien w pracy i podoba mi sie jak narazie. Ani to ciezka praca ani meczaca. Dostalam umowe o prace narazie na okres probny 3msc do grudnia ;)

Ciekawe co tam u naszych mamusiek co juz zaraz rodzic mialy? Tren, Lenati meldowac sie ;)

I zazdroszcze tym co teraz w ciazy.. Sama bym chciala ale jeszcze musze sie wstrzymac ;)
 
Olcia och Ty w ciąży ale super pisz co i jak! Nie na większe tylko swoje własne na razie blok się jeszcze buduje klucze mamy dostać koło czerwca 2016. No niestety ja się dopiero staram

Madzia super ze praca Ci się podoba to najważniejsze
 
Magda Kasia nie dzieki na razie zeby nie zapeszyć tfu tfu :) u ginekologa bylam pęcherzy jest za 2tyg znowu wizyta i wtedy zobaczymy i duphaston mi przepisał wiec biorę

Kasia aaa no to jeszcze lepiej w takim razie trzymam mocno kciuki za starania &&&

Magda a co to za praca ? Najważniejsze ze tobie sie podoba ;))
 
Olcia i nic się nie chwalisz ??? Gratki :-)

Ponawiam pyt. Bo nikt mi nie odp :( czy znacie jakieś krople albo syrop na apetyt u malucha? jakiś sprawdzony.
 
Hej.

OLCIA gratulacje!!!! Na kiedy masz termin? Ja nie widze suwakow.
KASIEK gratuluje swojego m!! I powodzenia w staraniach.
MACIEJKA nie mam pojecia.. moja jak nie miala apetytu to jadla ile chciala, zreszta ja w nia nigdy nie wmuszalam nie blagalam zeby jadla nie zajmowalam czyms zeby otwierala buzie.. i nie dawalam slodkiego zeby chociaz "nadgonila" kcal.


My wrocilismy z Polski... pierwszy raz mialam depreche... normalnie masakra.. Jak zegnalam sie z przyjaciolka i jej corkami, 4 latka i 2 miesieczniakiem... boziu wymieklam konkretnie.. W zadnej innej sytuacji mnie nie zlapalo ani nie lapie..
 
PAulina na poczatek maja ale pewnie bede miec cc to w kwitniu urodze ... ale mam dziwne przeczucie ze cos jest nie tak no ale zobaczymy dzisiaj zrobilam bete jutro odbiore zrobie w czwartek znowu a wizyte dopiero pod koniec wrzesnia mam ... Paulina twoja fryzura i ten kolor swietnie wygladasz bardzo korzystnie ;)
 
reklama
OLCIA kciuki zeby wszystko bylo oki!!! :)) a za komplement dzieeeki :p pewnie na fb widzialas ale zmartwie cie mam teraz jeszcze inny kolor haha tez ombre ale jasniejsze, srednio sie czuje, w grudniu chyba wroce do tego ze zdj na fb
 
Do góry