reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

HEj.

Olcia- gratulacje budowy ale nie zazdroszcze :p jak patrze na siostree T bo tez sie buduja to masakra ile to roboty o kasie nie wspominajac :p
Asik- wstaw zdjecie Oliwii z komuni ;)

U nas ok. Mala cos zasmarkana od wczoraj mam nadzieje ze na tym sie skonczy. To przez ta chora pogode, jednego dnia upal a nastepnego kurtka i opaska na glowe bo taka zimnota...
Pierwszy weekend w domu, uff ;) bo tak tociagle czyjes urodziny i jezdzenie. Moze wybierxemy sie do ogrodu botanicznego.
 
reklama
MAGDA, OLCIa moze i jest tego chodzenia i zalatwiania ale jaka pozniej radosc jak chociazby fundamenty wyleja :) moi rodzice mieli od zalatwiania wiekszosci spraw wynajeta agencje.

A moja kruszynka dorasta ;) 26 maja idzie do przedszkola, a ja ok 10czerwca zaczynam prace teraz 5 dni w tygodniu a od wrzesnia szkola 2 razy w tyg a praca 3 razy. Chodzac 3 razy w tygodniu zarobie na oplaty, nie mowiac jak teraz bede chodzila 5 razy... powoli wychodziny na prosta po prawie roku...
 
Wiecie ... tu chyba nie chodzi o to czy nam na kimś zależy, albo czy nas boli czyjś brak zainteresowania. Chodzi tu głównie o dziecko, bo to ono później może zapytać czemu babcia i dziadek nie przyjeżdżają. Smutne i nie wyobrażam sobie nie interesować się własnymi wnukami. Nie mówię tu o codziennych spacerach, ale od czasu..
 
Maciejka - dokładnie :(
My od wczoraj sami , S. pojechał do pl. W nocy spac nie mogłam, teraz jeszcze nawet z łóżka nie wstalam, nie wiem co zrobić ze sobą jest jakoś tak pusto
 
Maciejka - wspolczuje:( myślę że gdyby wyjeżdżał czesciej było by łatwiej a tak to nieprzyzwyaczajona jestem bo oststni raz byl w pl jak dennis mial 5 miesiacy. Jak mieszkalismy w pl to jezdzil do uk kilka razy w roku, czasem nie bylo go miesiąc i jakos inaczej było. D. od wczoraj go szuka :(
 
Hej.

Paulina- no radosc jest, nie mowie ze nie ;) a ile stresu :p
Happy- na dlugo polecial?
Maciejka- nie zazdroszcze, masakraaaa

Mojego wzielo na pieska.. I powiedzial ze bedzie z nim wychodzil WIECZOREM buhaha rozwalil mnie tym. A ja bede zrywac sie rano z pieskiem leciec.. Zbuntowane 2letnie dziecko, 3pietro i piesek? Nie nie nie... Chyba mysli ze ja nir mam co robic haha.

Aa Paulina- a do jakiej pracy idziesz? Nikola cieszy sie ze idzie do przedszkola?
 
MAGDA jak sie zatrudni taka agencje jak moi rodzice to bardzo duzo stresu nie ma :p ja dorywcze sprzatanie mieszkan. W tej firmie gdzie mama moja. Cos trzeba robic a mowie sobie ze za pare lat usiade za biurkiem :p a samo zarobienie na czynsz to mnostwo pieniedzy zostaje z A. wyplaty, jeszcze jak teraz pojde 5 dni w tygodniu to zarabiam oplaty wiec z A. wyplaty pozyjemy dobrze a i odlozymy. Nika tak, zadowolona z zabawek dzieci zobaczymy jak bedzie w praktyce :) pociesze cie, ja na dniach przywoze labradora z Polski ;p A. sie zadeklarowal ze on rano i wieczorem wychodzil bedzie a ja popoludniu dwa razy, chyba ze robota wypali to raz ;d
 
reklama
Do góry