reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Magda -wraca jutro wieczorem
Paulina - powodzenia w pracy
Ja tam zwierząt w domu nie toleruje (dopuszczam jedynie myśl o jaszczurce) całe szczęście ze S. Ma takie same zdanie ma ten temat :)
 
reklama
czesc :)

Wszystkim Aleksandra duzo duzo zdrowka cierpliwosci i czego sobie zażyczycie :)

co do domu to nawet jest bardzo duzo zalet i bardziej oplacalne bo nie dosc ze na swoim a nie wynajmie a mieszkania nie oplaca sie kupywa bo 200tys za 2 pokoje lub 3 a tak dolozy sie kasee i ma sie dom ogrod itp :)

Paulina super ze przyjeli ja do przedszkola no i fajnie ze prace masz zawsze to dodatkowy "grosz" ;)

Moje dziecko jak cieszylo sie ze chodzi do zlobka tak teraz histeria roku ja idziemy w jego strone wrzask kopanie lezenie na chodniku wyginanie sie szok ale tylko do konca czerwca tam bedzie chodzic i na jakis czas koniec chodzenie do zlobka ;)
 
Olcia-dzieki i nawzajem ;).
Ja juz nie wyobrażam sobie przeprowadzic sie do mieszkania, bez ogrodu itp. Ale to kwestia przyzwyczajenia.
Mam w planie kupic takie półki do D. Pokoju. Co myślicie? Mały ma teraz białe meble wiec mysle ze będą pasowały
 

Załączniki

  • 1431939226291.jpg
    1431939226291.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 28
  • 1431939244177.jpg
    1431939244177.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 30
  • 1431939263611.jpg
    1431939263611.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 30
MACIEJKa tu nie ma konca roku. Jesli sie placi za przedszkole to jest czynne caly rok. Sama myslalam ze sa wakacje (oczywiscie jesli sie chce to dziecko moze miec wakacje), no i jesli sie daje dziecko na darmowe 15h w tygodniu to wtedy sa wakacje obowiazkowe. I nie ma czegos takiego jak np nabor jest w marcu i koniec. Tu w kazdej chwili mozna wyslac podanie. Ja odpowiedz dostalam po 6 dniach.
OLCIA to Zu juz nie idzie do wrzesnia? ;)


Edit
Happy fajne te chmurki. Co do zwierzat ja uwazam ze dzieci sie lepiej rozwijaja majac pupila. No i ja labradora musze przywiezc z Polski od dziadkow albo go sprzedac a ta druga opcja nie jest brana po uwage. No a my czekamy na mieszkanie. Klikam codziennie ktore mi sie podoba, a pamietam ze dopiero co niedawno ty to robilas hehe
 
Paulina- klikam zniwu od miesiąca bo chcemy sie przeprowaszic do większego miasta, najlepiej przed początkiem roku szkolnego. W większym mieście latwieh o prace na pół etatu a mam dosyć siedzenua w domu:)
Co do zwierząt-nie lubie ich, zwierzęta śmierdzą, ja mam alergie, D. Raczej też. Jedyny pies ktorego uwielbiam to husky mojego tescia. S tez nie lubi zwierząt po drugie zwierze to obowiązek
 
HAPPY jak sie dba o zwierze to nie smierdzi ;) psa trzeba kapac, czesac, czyscic mu uszy o wszystko jest ok. Ale ile szczescia w oczach dziecka. U nas wszedzie sie metrem dojedzie wiec nie ma potrzeby mieszkac w centrum. Chcemy zostac tutaj na tej glebie, ewentualnie gdzies w poblizu.
 
Paulina no właśnie raczej chodziło mi o nabór. W Pl żłobek i przedszkole też wakacji nie mają. W moim małym mieście mają poszczególne dyżury w lipcu i sierpniu, bo czesc dzieci robi sobie wakacje a czesc nie. Ale to dołączy do pełnej grupy czy łączą nowe dzieci w osobną?
 
Paulina-pies jak wroci z deszczy to smierdzi nawet jak kompany jest regularnie; ) po za tym tak jak pisze to duży obowiązek. D. nie ciagnie do zwierzat typu pies , kot itd. Woli konia sąsiadów :D.
U nas autobusy rzadko jeżdżą i to tylko do 18 a w niedziele do 17 . Będę przeprowadzac sie do trochę większego miasta tam gdzie mieszkalismy wcześniej tylko nie wiem kiedy
 
reklama
HAPPY a no po deszczu to tak :p ja lubie zwierzeta, od malego sama mialam psine ;) a to lipa troche z dojazdem , u nas ten minus ze w weekendy metro jest co 2h autobus tez ale jest tak zrobione ze mniej wiecej co godzine jest transport do miasta.
MACIEJKA wiesz ze nawet nie wiedzialam o tyn ze w pl sa dyzurujace? :p Nika idzie do gotowej grupy tylko ze mam dostac list czy idzie do mlodszych dzieci ze wzgledu na szwedzki czy juz do 3 latkow bo jest odpieluchowana. Tutaj tez na poltorej miesiaca jest dyzurujace przedszkole ale tak wypada ze akurat nasze ;) no i zdecydowalismy ze Nika bedzie chodzila wtedy ze wzgledu na to ze im dluzej z dziecmi tym szybciej zlapie jezyk.
 
Do góry