reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wlasnie o to mi chodzi.. robienie tego najgorszego nieodpowiedzialnego, bo sie ma inne zdanie niz jakas tam mama. Kazdy i tak zrobi po swojemu. Ale po co to obrazac sie lub innych bo sie wypowiedzialo swoje zdanie. Moze czas dorosnąc, tak radze niektorym.
 
reklama
Tren, Aniula-ja długo byłam grzeczna i spokojna ale nie pozwolę żeby ktoś mnie obrażał i mówił że nie dbam o dziecko, bo nie zakladam mu kasku na hulajnoge na której jezdzi naprawdę powoli. dla mnie np.skakanie na trampolinie jest duzo bardziej niebezpieczne niż hulajnoga ale nie mówie wam że macue dziecia kaski zakladac jak skaczą i nikogo nie obrazam.
 
Ja mam takie zdanie jak Paulina ale nie narzucam tego nikomu, kazdy robi tak jak uwaza. Nie wiem po co ta cala awantura, mozna spokojnie to wyjasnic:sorry:
 
ANULA zdrowka dla synka:) my jakis czas temu tez robilsmy podstawowe badania, oby szybko wyzdrowial, taka ladna pogoda i trzeba q domu siedziec:(

Banki juz postawione a jaki placz przy tym byl:/
 
Anula kazdy moze miec swoje zdanie, ale tu bardziej chodzi o obrazanie innych nazywanie ich postepowania dnem tylko temu ze jest inne chyba rozumiesz roznice.

prawie sie spakowalam. i caly dzien glodna jestem.. a potem dziwne ze ja rosne i rosne..
 
Mialam sie nie oddzywac ale zajrzyjcie na matke prezesa :-) Happy twoja wypowiedz jest slawna!! To ta co "kradla" ci tematy notek..

A tymczasem ja sie zegnam na dluzszy czas :-) goodbye.
 
Nie przyjemnie się robi...
Temat kasków zakonczmy, bo nie ma sensu się kłocic,a co do idealnośći to NIE ZNAM IDEALNEJ MAMY, która nie popełnia żadnych błędów.

My wczoraj obraczki kupiliśmy;p Takie klasyczne . i ja juz buty kupiłam, 2 pary hahah
 
Renata rozumiem;-) wiadomo mozna normalnie wymienic zdania a nie naskakiwac.
Ja jak pisalam mam takie podejscie jak Paulina ale tez nie bede na sile komus wciskac mojego zdania:tak:
 
Paulina.. i co z tego ze u "matki prezessa" jest wypowiedz Happy?? o czym to swiadczy?? ze i ona zaklada kask dziecku? niech zaklada nikt jej nie bron. Ty tez mozesz. Jesli masz taką ochote. Twoje dziecko i twoj interes co dla Nikoli i kiedy zakladasz.Ale przestan obrazac innych.Jesli tobie "boginią" jest ta cala matka prezesa niech bedzie. ale nam nie musi i to nie znaczy ze ktoras znas jest nieodpowiedzialna, glupia czy w doopie ma bezpieczenstwo dziecka. Ja wole zapierniczac obok dzieciiaka i polnowac zeby sobie lba nie rozwalił niz zalozyc kask i wisiec na telefonie np. Jak sie przewroci to trudno.. za ktoryms razem w koncu nauczy sie tak padac zeby napierw lecialy rece a nie gebą w beton.


Serio czas dorosnąc i przestac obrazac innych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry