reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Czesc.

Zacmienie oglądalam. tzn zerkalam bo oczy bolały mimo okularów.
co do hulajnogi. Moi mają takie terenowe na duzych pompowanych kolach. inna u nas rezultatu nie zda.F kiedyś mial 3 kolową. Oskar na 3 urodziny dostał juz 2 kolową "terenową". Jezdzili i jezdzą bez kasków. Gdbym miala ich tak chronić to powinni spac w kaskach. Na rower kask zakladaja jak jadą publiczną drogą. kolo domu nie.
 
hahahhahahaha Happy ja sobie powinnam bo rzucam sie po lozku strasznie.
Niedawno widzialam kaski do nauki chodzenia dla dzieci. powinnam sie zastanowić bo u nas tyle kantów, stół, szafki.

trza sie zacząć pakowac. w niedziele wyjezdzamy na 2 dni.. bosz...nie chce mi sie.
 
Ale uczepilyscie sie tych kaskow. Jak dla mnie kazdy kocha swoje dziecko tak jak potrafi jedne matki bede zakladac jedne nie. Ostanio widzialam matke z dzieckiem na smyczy i co mialam zrobic przeciac tą smycz niech robi co chce jak uwaza to za sluszne to czemu mam sie wtracac.

A zacmienie widzialam przez rtg pluc mlodego:)
 
Hej
TRen do chodzenia są takie piankowe . I powiem Ci ze zaczynam się poważnie nad nim zastanawiać , Ponieważ dla mojej Pati dzień bez kuksanca to dzień stracony.
A co do kasków to nie mam problemu me dziecko na niczym nie chciało jeździć . Teraz ma hulajnoge i nie , ma kasku bo twierdzę że jest na tyle duża by panować nad swoimi ruchami.
Pati pewnie będę zakładać .
Zaćmienie oglądaliśmy w ogóle u nas już wiosna aż chce się żyć .
Sorki za me nie obecności ale mam nawał wszystkiego tylko sił brak. Z Panem P różnie bywa raz ok a raz masakra. Jeszcze trochę i przylatuje .
Zobaczymy jak to dalej się potoczy .
Miłego dnia dziewczyny
 
Paulina tu chyba nikt nie chce wywolywac klutni zadnych. Tylko ty napisalas ze dla ciebie dnem jest nienakladanie kasku.. wiec jakby obraza naszego postepowania bo jest inne niz twoje. Nie sądzisz ze to tez mało kulturalne? To ze sie ktoś nie zgadza z tobą i napisze to publicznie nie znaczy ze jestr glupi czy dnem. Tak samo ktoras moze napisac ze idiotyzmem jest nakladanie kasku. Jakbys sie poczula?
Nie kazdy mysli jak ty, nie kazdy jest tak samo nadopiekunczy, jedna matka na wszelki wypadek nalozy kask, smycz i jeszcze za dwie rece bedzie trzymala zeby tylko dziecko sobie krzydwy nie zrobilo, a inna pusci dzieciaka zeby sie kilka razy przewrocil to sie nauczy upadac.
 
reklama
A zacmienie widzialam przez rtg pluc mlodego:)
Ze ja na to nie wpadlam , teraz na sloneczko przez rtg spojrzalam.. przez dwa zdj rewelacja ;) ja kukalam przez CD ;)


Temat kaskow , moja nie jezdzila na niczym - nie chciala .. wiec i kasku nie nosila... a teraz zobaczymy co bedzie wyprawiac na rowerze czy hulajnodze i bedziemy patrzec czy trzeba kask .. ;)
 
Do góry