reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Maciejka - zdrówka dla synka.
Ja juz na nogach od 6 bo S. Do pracy a ja spać nie mogłam jeszcze trochę i wstanę wypije kawę i posiedzę w ciszy bo maly śpi. Dennis koło 8 powinnien zjeść sniadanie a koło 10 przekąskę , trzymajcie kciuki za nasz jadlospis i ograniczanie mleka:)
 
reklama
Hej
Happy trzymam kciuki
Maciejkaa jest cholernie ciężko raz jest dobrze a za chwilę łapie mega doła , myślałam że będzie trochę inaczej lepiej na razie jest jak jest brakuje mi jego strasznie wieczorami . Jakoś oswaiam się z tą sytuacją od wczoraj nie płakałam jak z nim rozmawiałam wiec może to krok na przód .
Zdrówka dla synka.
 
HEj.

Nadrobilam was ale nie chce mi sie nic pisac....

Zdrowka dla dzieci...

Majka tak daje mi popalic od paru dni ze juz mam dosyc.... Wczoraj na miescie myslalam ze jej wleje bo juz bylam u kresu wytrzymalosci... Zle sypia ostatnio i ciagle do nas przylazi....

Zostaly 2tygodnie... Bo 24go zjezdzam ja...

Leze jeszcze chwile i zaraz wstaje bo biore lobuza na grupe ale peenie dziczek nie bedzie chcial sie bawic z dzieciakami...
 
A wiecie co.. ta tesknota za przyjaciolmi daje mi popalic, i wczoraj tak gadalisny z A. to jego tez troche bierze.. no i tak soboe gadalismy ze jak uzbieramy ok 150tys pln to wtedy wyremontujemy dom po cioci i zjezdzamy, czyli nigdy hahaha

HAPPY moja tez za wiele nie je, i tez tylko parenascie potraw ktore lubi. Np szpinaku nie tknie niestety. Owoce wcina w kazdej postaci a za slodyczami nie zabardzo. Trzy tygodnie temu calkowicie odstawila mm a krowie pije tylko z platkami.
MAGDA nie raz bylam w takiej sytuacji jak ty ;-) tyle ze moja to raczej dzikus w restauracjach posiedzi chwile ale jak jej sie znudzi to biega tu tam drze sie.. masakra
MACIEJKA ja czekam az sie tu cieplo zrobi, kupuje miesieczny i do kolezanek mam 25min metrem i bedziemy siedziec z dzieciakami na placu zabaw. Ale w Pl to zawsze ktos zadzwonil, a to do kolezanki a to chrzestny Niki z dzieciakami przyjechal, ale pod koniec urlopu w swieta niestety wszystko ucichlo przez moja mame ktorej kazdy widzial podejscie do moich gosci. Jak druhna byla na noc u mnie to oczywiscie problem dla niej byl.. dlatego tez m.in. nie zjedzieny do polski ja z nia mieszkac na stale nie bede bo sie pozabijamy, a jak sie nie pozabijamy to pewnie z A. bysmy sie rozeszli
 
Czesc
Coś jestem ostatnio nerwowa i odbija się to na dzieciach. Chyba natłok obowiązków mnie przerasta :(

Sandra jak czytam twoje posty to widzę siebie :( damy radę :*
 
Hejka:)
U nas nocka spokojna bez goraczki:)
MACIEJKA, SANDRA jestescie silne babki;) dacie sobie ze wszystkim rade :)
HAPPYMUM trzymam kciuki! :) powolutku i sie przyzwyczai do nowych nawykow zywieniowych

Co do jedzenia to moj P. nie lubi tylko jajek:) a tak to i szpinak zje a z zup nie lubi kapisniaku a z kolei surowke zje :)
 
Hej Dziewczyny :) można dołączyć do Was?

Mam 22 lata w marcu skoncze 23 mam juz synka 5-letniego i aktualnie jestem w ciazy :) czekamy na Wiktorie teraz w maju ma wyskoczyć juz sie doczekać nie mogę bo ciąża mnie wykańcza po prostu :) mam męża z ktorym jestem juz 7 lat :)

Postaram sie nadrobic Wasze posty :)

milego dzionka :)
 
reklama
Do góry