reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

happymum gratulacje dla Dennisa:)
liza duzo zdrówka dla córy:)
paulina my jeszcze nie mamy ślubu ale normalnie do teściów mówię mamo, tato:) tak samo mój D. mówi do mojej mamy, jemu pierwszemu przyszło to łatwiej bo ja troche zwlekałam:)

My juz po spacerku, siostra przyjechała na noc i wzięła małego jeszcze raz na dwór także mam luz:-)
 
reklama
Moja to bez dyda ani rusz.. Jak go nie widzi a sobie przypomni to jest zaraz : MO-MO-MO-MO :-D

Majka wstala w złym humorze..;/ ehhh mam dość już na dziś..
A w dodatku mój mnie denerwuje.. Mowie cos do niego a on się ze wszystkiego smieje.. no czubek a to mnie jeszcze bardziej zlosci..
A teraz sobie pojechal do fryzjera, i do marketu... A jak ostatnio mu mowilam ze możemy pojechać razem do tego salonu bo tam od razu jest solarium to sobie wejde na pare min, to nie bo isc mu się nie chce "taki kawal" a autobusem tez nie bardzo.. :dry:
Sama z Maja do solarium to tak średnio.. bo co z nia zrobie?
Faceci...

Edit.
Zazdroszcze tym które maja z kim zostawić dziecko, lub wyslac je z kims na spacer.....

Czerwcu nadchodź :tak::cool2:
 
Ostatnia edycja:
Magda a kiedy do PL lecicie?

Ja juz pozalatwualam wszystko wiecie co te cale upc to p ar anoja na tamtym mieszkaniu zalozylam kablowke i ze n iure moglamrezygnowac bo okazalo ba ie ze umowe mam do 2015 to chcialam przenkesc tu zadzwonilam a ini ze na tej ul nie ma swiadcEn upc chociaz to dwa bloki dalej wiec napisalam wwypowiedzenie rzyslali list ze brakuje danych i tak sie zbieralam ze dzi si aj faksem wyslalam a slotkalam kolezanke obok klatce mieszka i ona ma normalnie upc yyyy popieprzwni no ale niech jm bedzie juz nie zaloze upc wole dekoder kupic i w 4literach miec wszystko

Happy no to gratki dla synka xd

Liza zdrowka dla Hani ;)

Zuzia o dziwo byla grzeczna dzis ale jak usnela po 16 to do tej pory spi . Teraz przestawianie zegarkow wiec jestem ciekawa jak to bedzie ze wstawaniem i wieczornym spaniem xd
 
Nie moge edytowac ostu wiec z gory przepraszam
Magda ciezki masz dzien moja zawszewstaje pelna energi i od razu sie smieje ale pozniej czasami ma chumorki swoje . Troche lipke masz ze nie mozesz nigdzie pojsc ja jak chce wyjsc do fryzjera czy cus to ma zostaje z mama jak jest w lubinie a jak nie to kolezanka . A to tak przez caly czaa dyda ma? Ja daje na uleczke dyda i pielucbe i jak Zuza jeat spiaca to idzie po nia i dyda i klade jaa w lozecKu i spi a tak to nie siega po to
 
Witajcie,
Jakos nie mam weny na pisanie u nas pogoda do kitu, ja przeziebiona wiec siedzimy w domu:sorry2:
Madzialena u nas tak samo tlumacze Bartkowi dopiero gdy przejdzie mu histeria inaczej nie ma sensu:sorry2:O
Happy gratulacje szybko wam poszlo, my na spanie mamy pieluche i czasami w dzien sie posika w majtki gdy sie bawi i zapomni zawolac:sorry2:
Magda, ja tak samo nie mam tu nikogo wszedzie biore Bartka, cale szczescie ze Ł czasami na tyg ma wolne i zostanie z nim ale rzadko tak jest
Ketchu fajnie ze sie przeprowadzacie, my tez wynajmujemy. Ciezko z jednej wyplaty zaplacic za mieszkanie i zyc ale tak jak Wy wolimy tak niz zyc z rodzicami, nie wyobrazam siebie tego. Od wrzesnia Bartek do przedszkola a ja bede szukac pracy wtedy wynajmiemy cos wiekszego bo teraz wynajmujemy kawalerke
Paulina ja tez do Ł rodzicow nie powiedzialabym mamo czy tato dlatego mowie po imieniu,po slubie raczej to sie nie zmieni sami zaproponowali a mi to pasuje, Ł do moich mowi na pan pani albo bezosobowo z tym ze moich widzimy ze 2 razy do roku mimo ze mamy do nich 35 km.
 
Olcia- staram sie jej zabierac i chowac ale bawi sie i za moment ryk i Mo Mo i daje jej bo inaczej nie chce sie uspokoic.. Juz ma lepszy humor na szczescie bo bym chyba z domu uciekla :) i patrzy na mnie i taka smieszna mine robi ze az nie moge ze smiechu hehe ;) i cala zlosc mija :)
Noo ja tu nie mam nikogo bo ta sasiadka co ja jej pilnuje to pracuje noo a dla wspollokatorow nie ma szans ze dam ja. A cala reszta w Polsce wiec mala uwiazana do mojej nogi ;/
Lecimy do Pl 24go ale tylko na 5 dni a od czerwca ja z mala jade do konca sierpnia jakos.. Wiec wykorzystam ich tam rowno :p
 
heja.

Padam dziś. do poludnia pogoda jak w horrorze byla, potem wyszlo slonce. Popralam dziś 2 dywany, powynosilam drzewo zeby schlo a nie kwitlo, trampoline rozstawialismy.. tzn Ł rozstawiał ja mu tylko mowilam co zle robi :D
No i w ogrodku truskawki probowalam doprowadzic do stanu uzywalnosci :)


Ja moje dzieci karze. Czasami mi sie wydaje ze za duzo, za czesto.. za mocno, ale wole teraz tak niz za kilka lat mam dostac w gebe od ktoregoś bo np na doladowanie pieniedzy nie dam. wiedzą co u mnie wolno a za co bedzie sroga kara. Bić nie bije.. Czasami w ostatecznosci klapsiora przyloze.. ale to juz w ostatecznosci jak ktoryś naprawde przegina a mnie nerwy poniosą. Najczesciej jednak to jest kąt, brak bajek, brak gier..

ZNam kilka takich dzieci bezstresowo wychowywanych. Kilkoro juz jest nastolatkami. i to co odstawiają.. ja bym chyba przywalila taboretem.

Magda dla twojego chlopa siostry ( tej od 14 latki i 9 latka ) nie wspolczuje. Skoro kiedyś pozwolila to teraz ma swoj miód :)

Liza zdrowia dla Hani.

obzarlam sie nalesników ze smietaną z cukrem :) i do tego dżemik malinowy ( ze swoich malin ) no pyyyyyyyyycha.
 
Renata- dokladnie tez tak mysle. Jak kiedys jej powiedzialam ze ja w domu to czy to robie, chlopaki drzewo woza, gotuje i pieke z siotra( jak mieszkalam w domu jeszcze) to myslalam ze jej szczeka do ziemi spadnie. A jak jej powiedzialam ze okna myje to juz w ogole.. Ale coz ich cyrk i ich malpki :)

Edit.
Mmm taki dzemik to i ja bym wszamala :) nalesniki tez za mna chodza :)
 
reklama
Witajcie mamy u nas super maly u tesciow a ja po dwu dniowych zakupach cudo ;)
humor od razu o wiele lepszy ;d
dziekuje za rade z jabłuszkiem poskutkowalo kupki sa teraz normalne i maly mniej marudzi ;)
 
Do góry