reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MAGDA my tez roczek robilismy w niedziele bo chrzestny mial w sobote wesele, to tesc sie oburzyl bo nie mogl sie schlac jak swinia bo w poniedzialek szedl do pracy. A on nie potrafi sie kulturalnie napic.
SKODXZIA kciuki za diete!
 
reklama
happymum ja tez bym sie zdenerwowała na Twoim miejscu;/
skodzia oby sama dieta wystarczyła:) Dużo zdrówka:)

Ja na teściów na szczęscie nie narzekam, właśnie pojechali bo byli na kawce. Teściowa nie jest za rozmowna, z teściem bardziej się dogaduje, szkoda bo w środę wyjeżdża do pracy do Niemiec, na 3 miesiące. Nakupowali małemu słodyczy i dostał 3 fajne bluzeczki:) Jak D. dostałby dłuższy urlop to pojechałby z nim ale się nie udało, w sumie się cieszę bo 3 miesiące to długo:)
 
A ja mam dosc na dzis mojego dziecka... chodzi, beczy, siedzi, beczy, bawi sie, beczy... kazdej dzisiejszej czynnosci dodatkiem bylo jeczenie, mruczenie i ryk..
1,5h spokoju na spacerze.
 
happy u mnie pisanie to tak srednio, zawsze wolalam sie wyrazac rysujac ale czytac tworczosc innych uwielbiam :)

skodzia szybkiego powrotu do zdrowia ;)

magda ja tam imprezy rodzinne zawsze robie po swojemu. Zawsze jestem mega zakrecona, polowe rzeczy zapomne ale mam to gdzies i jak sie komus nie podoba to na sile go nie trzymam.

Paulina moj ostatnio tak tydzien sie zachowywal i od 2 dni troche przystopowal bo jeszcze kilka dni takich rykow i bym oszalala.
 
Paulina-mój Dennis tez caly dzień marudzil
Kechu-u mnie to chyba jeszcze nie twórczość ale kto wie może kiedyś...
Eh ciężki dzień dziś miałam... idę na dymka i spać! Dobranoc laseczki:*
 
Hejka:)

Widzę że nie tylko moje dziecko wczoraj było takie marudzące, myślałam że wyjdę z siebie:wściekła/y: Wszystko wymusza płaczem i nie mogę nawet podejść do laptopa bo zaraz jest ryk bo on chce grać.. efekt był taki że zasnąl już po 21.

U nas znowu leje;/ więc pewnie nie pójdziemy na dwór;/ może przez tą pogodę synek taki marudny;/

Miłego dnia:)
 
hej.

pogoda dziś u nas taka zgnila ze mi sie wyc chce jak patrze za okno.

Ale zdazylam drzewko posadzić. od Ł brata ukradlam kawalek jasmina :) uwielbiam jego zapach..( jasmina, nie Łukaszka brata :D )

Moi panowie tez miewają swoje ciezsze dni. Obywa sie bez placzu, ale do perfekcji opanowali wyprowadzanie mnie z rownowagi jekiem, wiszeniem nad glową i " mamooooo, moge??" I o ile to jest prosba o wyjscie do sąsiadów to ok.. muszą pytac, ale potrafią tak godzine pytac czy mogą coś zjesc. Jakby kłódka na lodówce wisiala.
 
Hej.

Jeju ale sie nie wyspalam.. Nie moge sie dobudzic;///

Mojw panna tez ma czasem dziwne akcje.. Jestem w kuch i ona sie bawi w pokoju nagle zaczyna ryczec, przylazi za mna do kuchni ciagnie mnie za spodnie i tsk wyje jakbym jej cos zrobila, mala wymuszaczka

Renata- to taki okres teraz ze sie pytaja o takie glupoty bo u nas w domu to samo :p albo:MAMO IDE SIKU, IDE KUPE. Z jedzeniem tez. Mamo moge sobie zrobic kanapke z tym pomidorem :p

U nas za oknem slonce.. Ciekawe jaka temp jest. Chyba skocze na miasto do lumpka luknac, pewnie i tak nic nie bedzie noo ale chociaz sie przejde :)
 
Witajcie,
dzis Bartek spal az do 7.15 jak nigdy:-DŁ wstal z przywyczajenia po 6 ja zaraz po nim, zrobilam kawe w spokoju wypilismy:-pu nas wczoraj byla piekna pogoda, dzis tak samo:-D
Madzialena, Paulina, Bartek wczoraj tak samo bawil sie, plakal, krzyczal i tak ciagle:sorry2:Ł sie snieje ze wyje jak baba o byle co jest placz:sorry2:dobrze ze Ł mial wczoraj wolne to poszedl z nim na plac zabaw, dzis tez jest w domu wiec pogonie ich:-p

Lece do sklepu bo nie mam nic na obiad
 
reklama
A ja miałam wczoraj luzik bo teściowa przyjechała i poszła z dzieciakami na plac zabaw- 3,5h ich nie było:tak: i mało co nie padłam ze śmiechu jak zobaczyłam teściówkę taką wymęczoną po powrocie:-D

Asik-Dennis też zazwyczaj od 20-8 ale ostatnio straszny śpioch z niego; ) dobrze ze dzieci w miarę zdrowe:) ja wlasnie biorę sie za sprzątanie... niestety Dennis za dużo nie pomoże
poczekaj jeszcze troszkę a i Ty będziesz mieć pomocnika
Co do teściowej to najłatwiej na kogoś zwaliś winę


Ewi zdrówka

Młoda mama współczuję kłopotów z siostrą, niestety zaczyna się "głupi wiek"

Madzialena jak po wizycie teściów?

Kechu powodzonka w przeprowadzce

Skodzia współczuję szpitala i oby tylko dieta wystarczyła

Magda fajnie, że mogłaś się odstresować u sąsiadów

Liza i jakie wrażaenia z koncertu?

Paulina współczuję Ci wczorajszej marudy, oby dziś już lepszy humorek miała

Olcia poszłą do szkoły a dziś rekolekcje rozpocczynają
 
Do góry