reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

paulina świetne te buciki!:-)
asik nie chwaliłas się wcześniej :p Gratuluję:-) Same śluby normalnie:)
młoda mama zdrowiej szybciutko:)

My mieliśmy iść drugi raz na spacerek ale cos zbiera się na deszcz;/ i ziiimno się zrobilo;/ Zrobilyśmy z mama kopytka, zjadłam cały talerz, normalnie pękam:-)
 
reklama
Paulina- wooow boskie, ile dalas??

My dzis tyke na dworze bylismy, taka pogoda to korzystac trzeba ;))))
Pozniej w domu mala sie wyszalala a wlasnie zjadla mleko i zasnela ;)
 
My dziś po południu byliśmy na spacerku a później u nowej sąsiadki polki:) wróciliśmy wieczorem no i kolacja, kapiel, smarowanie i mały zasnął praktycznie odrazu:) ja właśnie skończyła pranie składać i czekam aż S. Z pracy wróci. Jutro idę na zajęcia z małym a później pewnie pojadę na zakupy
 
MAGDA kupilam biustonosz, poszlam do triumpha babeczka mi doradzila i dala mi taki na trzech zapieciach z tylu, gruba linia silikonu pod piersiami i na plecach zeby sie biustonosz trzymal, no i miseczka push up :) dalam 180zl ale wkoncu mam piersi w tym staniku. Chociaz za majtki gdzie byly cale z koronki za 100zl to podziekowalam haha ;p a przymiarke sukni slubnej mam w poniedzialek, mialam miecm 4.03 ale przelozylam.
MLODAMAMA dziekuje :) na stopie wygladaja jeszcze lepiej. Zazekalam sie ze szpilka max 5cm no ale wyglad tu wygral :p
 
Hejka:)
paulina to troszkę wydałaś na buciki i biustonosz:) Ale chyba warto bo buciki są meega, takie delikatne:) a biustonosz musi być lepszy żeby dobrze się trzymał:)

D. właśnie pojechał do pracy a mi nie opłaca się kłaść spać bo synek pewnie za chwilę wstanie. Wczoraj zasnał już po 21:szok: taki był zmęczony że zęby mył prawie na śpiąco :p Ja dzisiaj więszych planów nie mam, muszę tylko zrobić pranie a na obiad chyba będzie krupnik :p

Miłego dnia:)
 
reklama
AGATA ja za suknie place 2300. Szyta na zamowienie.
MADZIALENA w Krk w takich cenach sa buty ;) w jednym salonie mi babeczka mowi ze od 280-350 :eek: a stanik pozadny. Jeszcze mi go gorset sukni bedzie podtrzymywal ale bede pewniejsza w tancu. No i cycki piekne mam w nim :cool:

My wlasnie wstalysny. Ja wczoraj padlam razem z Nika o 22.
 
Do góry