reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej. Ja wlasnie jade do Krakowa po buty i bielizne :) zimnica u nas. Nikola przy wyjsciu mowi mi "papa" daje buzi, lapie mnie za reke i idzie ze mna haha. Beczala jak bobr kiedy wychodzilam.

HAPPY moja tez mnie ostatnio buziaczkami budzi. Az dziwne :)
KECHU no pewnie troche kosztuja, duze miski ogolnie troche drogawe
LIZA jak to ladnie brzmi... MĄŻ :)
 
reklama
Paulina-czekam na zdjecia butów i reszty:)
Dennis spi od 15 minut musiałam gi wcześniej położyć bo strasznie płakał :/ nie wiem co mu się stało:(
Aniula-ja bym chciała zebyy maly czescuey sie przytulal i buziaki dawał ale on czułości lubi tylko wieczorami i to nie zawsze.
Co di lekarze jestem bardzo zadowolona z naszego nowego Gp Mamy trazz takiego starszego swego pana ale jest super. Jak zobaczył małego wysypka to zaraz poszedł po dermatolog żeby potwierdzil egzeme. Jak poprosiłam o skierowanie do ortopedy ze stupkami... to poszedk i załatwił mi wejście w ten sam dzien między pacjentami i tak dzięki niemu zalatwilam bez problemu w godzinę:)
 
3 tygodnie temu bylam u lekarza i kazała mi pic herbatki i stwierdzila ze mi przejdzie za pare dni , dzis bylam u innej babeczki i ta jak mnie zbadala to powiedziala ze tamta jest jakas chora ;/ mam zapalenie gornych drog oddechowych ktore wchodza na krtań i juz cos jest w oskrzelach ;/ masakra jakas ,, ;/

teraz biore sie za sprzatanie bo Ł poszedl na spacer z malym bo pogoda nawet ladna .
co tu na obiad zrobic bo jest post ... ?
 
helloł.

boziu jaka ja zdechla dziś jestem. jakby ktoś wyzuł i wypluł ;/ bylam na chwile w miescie. akurat lało ;/ a chwile potem slonce swiecilo jak latem ;/ dziwna pogoda.

Co do lekarzy. U nas do jednej są mega kolejki. Ale i ona dobrze zbada i jak juz leczy to porządnie a nie zeby ze zwyklego kataru zapalenie pluc sie rozwinelo. a inna? przy katarze antybiotyk by wypisywala. Ale i z katarem szczepi dzieci.

przydaloby sie posprzątac troche w domu, ale tak mi sie nie chce ze masakra. Moglabym na weekend odlozyc ale emigrujemy na sobote rozwozić zaproszenia po mazurac i czesci podlasia.Komunia za 2,5 miesiąca. Boooooooziu.. a ja nadal niewiem w czym ja pojde.

Mloda mama zdrowiej.
 
Hejj;)
Wczoraj mala spisala się u sąsiadki;))) Jak wyszłam nie plakala później tylko po jakims czasie poszla do przedpokoju zobaczyla wozek popatrzyla na drzwi i chwile poplakala;) Jak wychodziłam to samej wyc mi się chciało..:p pierwszy raz sama bez mamuni była :D
Ja u dentysty okk.. sciagnela mi kamien i zrobila zeba.. tylko jednego miałam do zrobienia i mam spokoj.. obyyy...
A o T nie wspominam.. bo jeszcze trochę go czeka.. ale oni genetycznie maja bardzoooo słabiutkie żeby... mam nadzieje ze Majka takic niebedzie miała.. Bo siostrzenica T jak miała 1.5 roczku to już miała prochnice, mimo ze zabki myte, mało słodyczy...

U nas pieknaaaaaaaaa pogoda, bylysmy w parku i na małych zakupkach;)))) mala szczesliwa na spacerze jak zwykle bo male ludziki jak ona biegają i pieski sa;)) mało mi z wozka nie wyskoczy :D
Obiad już mam, teraz kaweczka, ciasteczko, chwila ciszy dla umysłu i zaraz T z pracy wroci;)

Co do lekarzy rodzinnych u mnie w przychodni co jeden to lepszy.. Kiedys kuzynka T poszla z malym jak miał 5msc bo kaszlał mocno, swirgotalo równo mu na oskrzelach, a tam odp: Teraz panuje wirus, przejdzie mu za 3 dni..;/
W nocy karetke wzywali bo maly się dusil..
Ja bylam raz z zapaleniem pęcherze ale to w ciąży to od razu antybiotyk dostałam. To dobre chociaż a w ciąży chodziłam co jakiś czas na wizyty, żeby zamoczyli w siuskach moich papierek czy jest infekcja czy nie, posłuchali sedrucha, ciśnienie i wsio :D
Z Maja tfu, tfu na szczęście nie miałam okazji tu być, jedynie szczepionka i te po 6tyg.
 
Cześć laseczki
Czy ja Wam się chwaliłam, że 05.04 (pomimo postu) bierzemy ślub kościelny:tak: i przy okazji tak się zastanawiam czy do kościelnego wypada założyć "małą czarną" z białym elementem? Zwłaszcza, że oprócz rodziców i świadków nikogo nie zapraszamy. Co myślicie?

Patkawitaj :) mam 26 lat i jestem mamą 7,5 letniej Oliwki i niespełna 2 letniego Damianka

Paulina pochwalisz się co upolowałaś?

Happy dobrze, że kąpiele pomagają:tak: oby tak dalej

Renata zdolnych masz chłopaków :)

Młoda mama zdrówka

Liza jak to ładnie brzmi- muszę spytać męża
 
To moje buty ;)
 

Załączniki

  • 1394031382960.jpg
    1394031382960.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 46
ASIK mi sie wydaje ze lepiej by bylo zeby to biel dominowala a czern byla tylko dodatkiem :tak:
HAPPY tyle salonow oblecialam ze szok, ale wkoncu znalazlam
 
reklama
Do góry