reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Krchu- pie****ic wszytko idę zrobic cos do jedzenia włączam harrego pottera na odstresowanie i może będzie lepiej... Mały spi wiec spokój mam
 
reklama
happy hahaha ja w takich chwilach mam jakies zapedy masochistyczne i zawsze ogladam 'Pamietnik' coby sie zdolowac jeszcze odrobine bardziej ;P
 
Kechu ja to zależy od dnia czasem oglądam film na luzie i idę spać a czasem setny raz męczę szkołę uczuć:/ a dziś popcorn i gorąca czekolada
 
kechu ja podawałam do pierwszego roku życia wit. D. A teraz nic nie podaję , synek je duzo owoców, nabiału tez i pediatra mówiła żeby go niczym dodatkowo nie szprycować:)
renata to super że Twoi chłopcy tak miło Cię dzisiaj zaskoczyli:biggrin2:
happymum tez często mam zmienne nastroje :p I zdarza mi się nawet płakać popłaczę sobie chwilę i wszystko ze mnie uchodzi:) Dzisiaj tez mam jakiś kiepski dzień, dostałam @, zle się czuję i w dodatku D. znowu nocuje u rodziców bo zajechał tam po pracy i cos trzeba pomóc, nie lubie jak go nie ma:( Ehh chciałabym żebyśmy już mieszkali sami:)

Synek prawie śpi, dzisiaj dał mi troche popalić swoimi humorkami, łobuz mały:)
 
happy u mnie najlepszym wyciskaczem lez jest wlasnie pamietnik. Jak sie na nim wyrycze to zawsze mi lepiej :) ah...popcorn, tez bym zjadla a nie mam. Jutro musze sie zaaopatrzyc.

madzialena ja wlasnie tez nie chce go szprycowac dlatego pytam bo z nasza pediatra nie idzie sie dogadac. Straszna baba.
 
happymum a mnie właśnie przed @ i w trakcie biorą takie nastroje :p
kechu to może lepiej zmień lekarza skoro nie możesz się z nią dogadać;/ lekarz powinien doradzic w każdej sytuacji a nie zbywać:)

Mój synek zasnął dzisiaj poobkładany samochodami:) Nawet nie wiem kiedy sobie poznosił zabawki:p Ale juz wole jak zasypia z samochodem niz z pieluszka, może w końcu mu przejdzie:-)
 
Madzialena - mój dziś z całym asortymentem zasnął (wieki mid, miki mały, miki duży, podusia, , smoczek+wóz policyjny, wyścigówka i koparka...a no i tir z logo morisona) aż dziwie się ze ma gdzie spać
 
Hehe Twój synek to rzeczywiście dużo tego naznosił:-D:-D Ja jak przebudzę sie w nocy to zawsze się śmieję bo zabawki zajmuje większość łóżeczka a synek śpi wciśnięty :p
 
reklama
Z mikim, , drugim mikim, wielkim misiem i podusia spi zaawsze a auta goszczą okazjonalnie:) najgorzej jak wóz policyjny zaczyna grac w sridku nocy
 
Do góry