reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej ;p

Paulina dieta cud ;p a co cwiczysz? Uuu to A dlugo nie pobedzie z Wami tym razem

Ja nocke za soba mam nasakryczna ale Zu wyszedl kolejny zabek na gorze ;D
 
reklama
Witam z rana:-)
renata widziałam Twoje wyroby na fb:) super to wygląda:-) Też zamierzam zrobić jakiegoś kurczaka albo królika, bombki robiłam ale taki królik wydaje się trudniejszy do zrobienia:)
happymum mój mały też ostatnio coś mniej je;/ ale wczoraj sie ucieszyłam bo zjadł śniadanko i chciał jeszcze także może apetyt wraca:)
paulina Twój A. będzie miał radoche z takiego tortu:-D co do diety to ja juz ze dwa razy skusiłam się na frytki:p Ale chociaż niejedzenia słodyczy weszło mi w nawyk, już mnie tak do nich nie ciągnie:)
olciaa to fajnie że wyszedł już kolejny ząbek:) uff dobrze że my mamy to już za sobą:) Za to teraz walczymy z myciem zębów :p

My wczoraj bylismy u teściów, pojechaliśmy po obiedzie a wróciliśmy ok 21:-) P. cały dzień męczył dziadka na dworze, tam tyle atrakcji ale najlepsze chyba były małe prosiaczki:-) pod wieczór zajechaliśmy jeszcze do znajomych, maja synka 5 lat także dzieciaki się bawiły a my mogliśmy sobie w spokoju posiedzieć:)

U nas dzisiaj znowu ma być tak cieplutko jak wczoraj:) Może wezmę dzisiaj małego na rower, widzę że dzieciaki juz śmigają na rowerkach, jeszcze nie umie kręcić sam nóżkami ale może się nauczy, trzeba próbować:) Najwyżej będę go prowadzić:)

Miłego Dnia:)
 
Ostatnia edycja:
OLCIA mel b. i z Ewka.
MADZIALENA mi nie jedzenie slodyczy tez weszlo w nawyk. Wczesniej to codziennie slodkie zarlam. A no i kawe/herbate slodze cukrem brazowym. Mleko do kawy kupuje light z wyzsza zawartoscia blonnika lub magnezu. Takze nie jest zle :)


My o 9 pobudka. Glowa mnie cos boli. Pogoda beznadziejna.


Edit
No i zapomnialam :p
MADZIALENA no ostatni rok bycia kawalerem to niech sprobuje innych cyckow haha (tzn tort) :p a mylas wczesniej zeby synkowi czy teraz nagle mu sie odwidzialo i nie chce myc?
OLCIA ooo kolejny ;p a myjesz jej? Bo ja mylam mlodej zeby zaraz po wykluciu pierwszego i teraz chetnie myje zeby, nie ktore pazdziernikowki przyzwyczajaly dzieci jeszcze zanim zeby wyszly i pucowali dziasla :p . Myjemy 2/3 razy dziennie, jak zobaczylam zeby 3 letniego syna mamy kolezanki to mialam dosc.. same czarne moze jeden byl ok.. tyle ze on calymi dniami chipsy i slodycze pozera...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paulinka slyszalam ze te mell b dobre sa dobre cwiczenia ;p jak nie miala zabkow to taka sylikonowa na dziaselka mialam to mylam a od kad wyszedl pierwszy to kupilam sztoteczke juz normalna dla dzieci i paste i pasta myje raz dziennie z rana a wieczorem sama woda przygitowana ;p tylko teraz musialam kypic druga sztoteczke bo sama myje i mu nie da tej sztoteczki ;p

My juz po zakupach chcialam jej kupic butku z reeboka ale bigdzie nie byli a z innych roz nie byli wiec kupilam w bartku kkurteczke kupilam czaeczke i dwa szaliki apaszki
 

Załączniki

  • 1393244185896.jpg
    1393244185896.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 16
  • 1393244247851.jpg
    1393244247851.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 26
  • 1393244287905.jpg
    1393244287905.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 18
  • 1393244326333.jpg
    1393244326333.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 21
Hej mu sue dzień zaczął koszmarnie:/

Co do mycia zębów mój uwielbia:) ake ja mu mylam od urodzenia, najpierw gaza namiczona w przegotowanej wodzie, później silikonową szczoteczka a teraz normalnie myje szczoteczka i pastą do zębów:)
 
No ja tylko raz dziennie pasta bo tak na pascie napisane jest wiec sie tego trzymam a drugi raz sama woda ;D no moja tez lubi myc zabki tylko teraz jak chce umyc jej ja zabkit to placz bo ona sama i jest zadowolona a ze sama porzadnie zabkow sobie nie umuje to musialam kupic druga ;D moze tak.da rade
 
Olcia-my tez na dwie szczoteczki bo mały chce sam:) my myjemy 3 razy dziennie ake mamy takie zalecenia id dentysty i specjalną paste
 
My jeszcze u dentysty nie bylysmy. Mamy paste oral-b stages 1 i taka sama szczoteczke. Myjemy zeby 2-3 razy dziennie i za kazdym razen daje odrobinke pasty. A no i na poczatku robilam tak samo jak HAPPY woda przegotowana+gaza zeby plesniawki nie powstawaly. Pozniej jak zeby wyszly to normalnie pasta.

Aa znalazlam wypasne auta i nawet tanie ;) tylko ze bez kierowcy nie wynajmuja.. Czerwony mercedes cla rocznik 2013, za 700zl i czarne audi a8 za 500zl ;) wiec tanioszka. Tylko czekam az sie A. zdecyduje czy chce cos tskiego bo on bardzo chcial prowadzic..
 
reklama
Hejj;))

U nas wioooosna dzisiaj;) wiec umylam sobie okno;)) i wreszcie widze cos przez nie, bo przez ten deszcz ostatnio to masakra już była.

Mala lobuziara spi a ja mam chwilke na kawke i ciacho;)

Powiedzielismy wczoraj teściowej ze już mamy praktycznie wszystko załatwione ze slubem tylko zaliczki w kwietniu zaplacic musimy i obrączki kupic a ona na to: CIESZE SIE!! :szok: ale byliśmy w szoku :D hehehe

W ogole moja glowa sklerozowata jest.Mialam wstawić wam fotki ostanio tego co ta babka mamie stroila:p

1545909_591009644302638_553746643_n.jpgTak im ustroila salon;)
DSC01841.jpgTaki torcik ostatnio mojemu lubemu stworzyłam na urodzinki;)
DSC_1122.jpgGwiazducha;)
 

Załączniki

  • 1545909_591009644302638_553746643_n.jpg
    1545909_591009644302638_553746643_n.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC_1122.jpg
    DSC_1122.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC01841.jpg
    DSC01841.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 32
Do góry