reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej.

Repetka- ja podobnie z zupkami jak dziewczyny;) a po jakims czasie dawalam coraz wiecej i makaron z sosem i miesem wsuwala ze az uszy sie trzesly. A teraz jada juz prawie wszystko. Jak widzi ze my jemy to pedzi do nas ze az huczy. Ale np nim sprobuje co jej daje jesc to jeczy wykreca sie odwraca tak jak np wczoraj z zupa bylo kalafiorowa, dalam na usta posmakowala i miseczke zjadla;)

My dzis od 6 nie spimy.. Calkiem fajnie;)
Maja dzis ominela jedzenie o 1 ale co z tego jak i tak sie nie wyspalam bo ona sie ciagle budzila bo to glowa stuknela to sobie usiadla przez sen :D matkooooooooo a nad ranem i tak musialam ja wziasc do nas..;)
Wlasnie lazi po mnie wredota mala.
 
reklama
moj synek uwielbia wymuszac krzykiem i placzem.
daje decybelami po uszach.

niewyspana ciagle nie pamietam kiedy sie ostatnio wyspalam.

a wyjazd pod namiot czy cos/
narazie nie ma kiedy ale w wakacje moze
 
MAGDA uczycie Majke spac u siebie? W drewnianym i sie obija o szczebelki i budzi? Mialam ten sam problem. W wakacje N. spala w turystycznym, potem jak wrocilysmy to w drewnianym i wogle nie chciala w nim spac. Bo sie obijala. Dlatego na stale przenioslysmy sie do turystycznego i jest o niebo lepiej :)
MALENSTWO taki wiek chyba bo moja tez wynusza.


Noo, mloda poszla spac wczoraj po 21, obudzila sie o polnocy, 2 i 6.40! A rozpoczela dzien o rownej 9 :))
 
Hejka:)
paulina u nas również dzień rozpoczęty o równej 9:-)
renata powodzenia u logopedy:-)

Ja dzisiaj dla odmiany wyspana:-) Dobrze że synek przesypia całe noce:) U nas dzisiaj piękna pogoda, ma być 11 stopni także niedługo idziemy na spacerek i później może pójdziemy drugi raz:)

Siostra dzwoniła że jeszcze zostaje z córą w klinice... na szczęście szwagier wraca i zabierze małą od nas, już tydzień u nas jest ale od wczoraj dzieciaki cały czas się kłócą:wściekła/y: A dzisiaj poszło o samochody - siostrzenica wzięła ulubiony samochód małego i już kłótnia, a skończyło się tak że zabrałam auto i parę innych zabawek co się nie mogli nimi podzielić i wyniosłam na strych! Kara normalnie zwariuje

Miłego i spokojnego dnia:)
 
Dzieki dziewczyny. Zapamietam sobie jak to z tymi zupkami ;)
U nas jeszcze srodek nocy, Jajko spi, co prawda obudzil sie o 8:30 i myslalam ze to juz ta ostateczna pobudka, a tu niespodzianka, sen przy cycku. Teoretycznie nie moge narzekac na nocki, bo budzi sie dwa razy, o 5-6 a pozniej przed 9 na zarelko, i albo dalej idzie spac albo juz przebudzony. Ale marzy mi sie taka noc gdzie nie bede musiala wstac nawet raz :D Podejrzewam ze to jeszcze daleko, jednak pomarzyc dobra rzecz ;) Ale spie lepiej niz w ciazy, to musze przyznac!

Luby wyrwal wczoraj na promocje do supermarketu, i kupil malemu bouncer za £5 :D Nie wiem jak to sie nazywa po polsku, ale to takie siodelko na linie podlaczonej pod sprezyne, zawiesza sie, i dziecie moze sobie w tym bezpiecznie podskakiwac, a rewelacja podwojna dzieki tez sprezynie bo buja jak cholera ^^ Az zazdroszcze malemu, ze sobie pohula w takim wynalazku :D
U mnie do diabla z pogoda, nie wiem czy zdecyduje sie na spacer, bo pada i wieje... Zobaczymy, ostatnio pogoda ma tendencje fo poprawiania sie w okolicach 12-14, wiec kto wie, wszystko przede mna :D
 
Repetka u nas to skoczek sie nazywa. chrzesnicy chcem to kupić na chrzciny. tylko niewiem kiedy sie one odbeda :) Chyba ze jej na swieta kupie :) z chrzestnym sie zloze zeby jeden porządny kupić :)

bylam u fryzjera, ł u dentysty. zaraz znowu wybywam, bo do B-stoku z chlopakami. dobrze ze slonce swieci, jakos tak przyjemniej jest.


aaaaaa okulary musze wziąsc :D
 
Paulina- ale moja jak norek jakis sie zachowuje.. Ona po lozku robi to samo co w lozeczku :sorry: czyli ryje glowa w poscieli. Noo a w nocy jak spi u siebie to slysze jak sie rusza, patrze ona juz siedzi, za chwile wstaje z prawie zamknietymi oczami i sie wydziera zeby wziasc do lozka:p ogolnie spi u siebie wiekszosc. Bo jak zasnie ok 19-20 to idzie do lozeczka. Codziennie ok 1 mleko musi byc ale staram sie jej nie wyciagac tylko w lozeczku dac i spi dalej i nad ranem musi do nas sie przeniesc :p

Repetka- noo u nas moze wiatru jako takiego nie ma aleeeee pada.. Musze isc po recepte na tabsy.. Nie chce mi sie.. Pewnie @ przyjdzie dzis lub jutro..
 
MAGDA moja tez siada przez sen haha :Da tak apropo... do mnie @ dzis przyszla



U nas takaaaaa piekna pogoda ze szok. Kwiecien conajmniej.
 
Witajcie,
U nas noc byla kiepska, Bartek zasnal o 22, o 4.40 wstal, pytam czy chce pic ale nie, jesc tez nie, siku tak samo, mowil ze nic nie boli, przyszedl do nas pokrecil sie i zasnal ale o 5.50 znowu wstal, miejsca malo ale udawalam ze spie bo Ł ma taki sen ze mozna go z lozkiem wyniesc a sie nie obudzi, o 7.20 maly wstal na dobre.
Repetka super promocja;-)
Paulina ja na dniach niby @ powinnam dostac bo przez ostatnie 2 mies mialam, wczesniej mialam sama z siebie 2 razy w roku reszte musialam wywolywac bo bylo tak ze 3 mies i nic, po ciazy tak mi sie zrobilo:sorry:
 
reklama
Do góry