reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
happy to widze wieksze plany. :-D Ja nic planować nie moge a napewno nie dzidiz w najbliżysz czasie w puźniejszym juz po prostu nie będę chciała. Kuba za półtora roku idzie do przedszkola ja chce do pracy akurat ja w czerwcu szkołe skoncze a on od września do przedszkola wiec nie ma miejsca na kolejnego potomka. A szybko własnego ,,M'' sie nie dorobimy wiec nici z rodzeństwa.

normalnie padam dorobiłam z reszty farszu 50 pierogów. Zrobiłam rybke wszyscy szczęsliwi i najedzeni. Tylko ja nie jadłam bo samym robieniem już sie najadłam.

renata współczuje. Na biegunke czekolade gorzka zjedz. :tak: Oczywiście nie całą.
 
papitka ja warunki mam:) jeden pokój stoi wolny bo u góry mamy 3 sypialnie i do pracy narazie nie mam jak wrócić wiec to dobry czas... za kilka lat to tez mi sie nie bedzie chciało:)

edit juz mam nowy wózek:):):) boski
 
happy- fajnie macie że mozecie sobie pozwolić my na naszą trójke mamy jeden pokoik i raczej swojego mieszkanka conajmniej sie szybko nie dorobimy wiec nie ma co gdybać. Jak masz możliwosć to pochwal sie wózeczkiem. Ja swój straciłam:wściekła/y: Z reszta gdzieś czytałąm ze jak juz planować rodzine to masowo haha bo jak odchowasz szybciej tym szybciej zaczniesz sie rozwijać sama np w pracy.
 
Ostatnia edycja:
quinny.jpgquinny2.jpgquinny zapp

papitka- mnie w polsce tez nie byłoby stać a tu jest inaczej a ja zawsze chciałam mieć dwoje dzieci:)
 

Załączniki

  • quinny.jpg
    quinny.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 50
  • quinny2.jpg
    quinny2.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 50
HAPPY szczesliwa jestes bardzo ze staranka nie dlugo, widac :)

Moja Nika spi poltorej godzinki. Wkoncu mamy lozeczko, dwa dni spania z nia a kregoslup booooli. Taka rozwalona ze ja prawie z lozka spadalam. Ja zjadlam salatke, mamuska zrobila, meeeega ;) teraz leze juz w lozku.
 
Happymum nic tylko zyczyc powodzenia. A wozek bardzo fajny, wyglada na leciutki :) Co do tego ze chcialabys miec synka- przy pierwszym dziecku tez sobie zyczylas czy bylo Ci obojetne? A moze czulas co sie urodzi? :)
Pol dnia na zakupach w miescie, nic nie kupilismy takiego a pieniadze przepadly cholera wie gdzie :D Musze zaczac sie brac za wystawianie rzeczy po malym na sprzedaz... Nie mam komu wydac z bliskich, sobie nie zostawiam bo kto wie kiedy drugie sie nawinie, a po co ma sie kurzyc w lofcie, moze wpadnie pare groszy na ladne nowe rzeczy dla malego :) Tylko tak bardzo mi sie nie chce :p Janek chwile temu zasnal, mam tyle czasu dla siebie, a tak malo energii. Pomyslec ze przed ciaza chodzilam spac przecietnie o 4, 3 nad ranem. Teraz ledwo do polnocy dociagne i ledwo na oczy widze :D
 
paulina teraz to juz rozumiem :p Fajnie że rodzice wzięli kredyt i spłacacie po połowie:) nie jesteście obciążeni żadnymi kredytami:)
happymum fajny ten wózeczek:) ja jak byłam w ciąży to bardzo chciałam synka i udało się:)
papitka mnie jutro czeka lepienie pierogów:p i też zawsze tak mam ze narobie sie a potem jeść mi się nie chce:p
repetka no pewnie jak nie masz komu oddac ciuszków a za szybko nie planujesz następnego to spróbuj sprzedać, zawsze jakis grosz wpadnie:) Ja troche oddałam znajomej siostry a reszte mam w kartonach na strychu:p może komus sie przyda:) to pózno chodziłaś spać przed ciążą, o tej godzinie to ja już dawno chrapię:p

Ja zmykam do spania, w końcu mi się zachciało:)
Dobrej Nocki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Repetka-jak byłam w ciąży to aama nie wiedziałam co chcę raz chciałam syna a raz córkę S.chcial syna:) jak urodziłam Dennisa to pół roku później moja koleżanka urodziła cudna dziewczynkę i byłam zauroczena i chciałam córkę:) a tetaz uwazam ze drugi syn bedzie fajnie ale z dziewczynki też bym sie cieszyła; ) vo do wózka wazu jakieś 4kg po złożeniu jest wielkości plecaka
 
Do góry