reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

happy ja wiem ze jest cieżko tym bardziej ze tylko mama pracuje i mieszkam z nią i siostra ale normalnie nie wyrabiam one robią opłaty ja kupuje jedzenie codziennie gotuje ale one tego nie biorą pod uwage. Jeszcze moja chora siostra sie kłóci ze jak coś gotuje to ze zawsze musi zostać dla kuby . No to chyba normalne że kuba musi mieć. A ona dziewucha 19 lat i sie porównuje do rocznego dziecka.
 
reklama
papitka-to co innego, jesli kupujesz jedzenie i gotujesz to znaczy ze sie dokładasz! a kuba to przeciez normalny członek rodziny i dlaczego nie masz mu obiadu zostawic? on ma pierszeństwo bo jest dzieckiem! A twija siostra to jakaś dziwna jest! w tym wieku i takie guwniarskie podejście! az słuchać sie nie chce!
 
Mi sie z rodzicami dobrze mieszka. Wiadomo taty nie ma, czasami sa spiecia wieksze lub mniejsze ale jest ok. Mama nigdy mi pieniedzy mu wypominala nawet teraz jak utrzymujemy sie razem z A.. W nowym domu mamy 180m2 wiec jak bedziemy sie chcieli omijac to latwo o to.

PAPITKA takie porownanie, moj A. tez ma mi nie dawac na rachunki ani wogole pieniedzy, bo on tu przyjezdza raz na poltorej miesiaca i to na pare dni? Skoro zdecydowal sie utrzymywac ciebie i Kube to musi sir zaczac liczyc z wydatkami. Cos tu jest nie tak moim zdaniem
 
Hej.

Papitka wiesz co.. chyba bym tą twoją siostre przez okno wypchnęla. Rozumiem mama ze sie czepia o brak kasy,Bo moze ją wkurza to ze zycie ci sie srednio uklada, albo poprostu to tym takiej czepialskiej. ale siostra?? a co ona?? utrzymuje cie??
drazni mnie takie pokazywanie wyzszosci.

co do pieniedzy od A. Na Kube ci daje coś?? Jestescie razem?? jesli tak to powinien. Bo dziecko jego.. i sory ale twoja mama nie musi wnuka utrzymywac jesli ma rodziców. Ty do pracy nie, bo maly, ale tatuś malego MUSI jego utrzymywac, czy chce czy nie.

A co do czepiania sie twojej siostry.. jak sie niema do czego przywalić to sie nawet wymysli powód.


Happy fajny wozek :) ja juz mam manie oglądania. szukam takiego 3 w 1, bo wozek po O oddalam, a foteli samochodowy nam sie spalił w pozarze.
a ze my czesto jezdzimy to chce taki najwygodniejszy..zeby bylo mzona fotelik do stelaza podpiąc a nie bawić sie w dodatkow a spacerówke na wyjazdy.

A co do mieszkania z rodzicami. Z nimi bym sie dogadala. Bo jestem w takiej sytUACji ze mam samych braci. Kiedyś mama powiedziala do mnie ze ona nie wyobraza sobie ze za iles tam lat jakas obca kobieta ( czyt. synowa ) bedzie jej pampersy zmieniac. Ale z bracmi bym sie pozabijala.Wiadomo oni mlodzi, w glowach kasza manna rozgotowana. I jeden z blizniaków probuje "wychowywac" moich chlopców. raz na tydzien moge posiedziec dobe..ale czesciej?? chyba bym przemoc zaczela stosowac :D

Do tesciow za zadne chiny bym sie nie wprowadzila przez Ł siostre. Chyba bym wolala Dom Samotnej Matki. Zdrowiej dla moich nerwów.



Ł mi dziś cisnienie podniosł. No czasami ja nie rozumiem go totalnbie. najpierw focha strzeli, bo coś tam.. ja go ochrzanie.. i po chwili on juz normalnie sie zachowuje. jakby nigdy nic sie nie stalo. I sie dziwi czemu ja zla na niego jestem.. No a jak nie byc jak on czasami jak 13 latek sie zachowuje. F jest bardziej rozwiniety emocjonalnie.


Chlopcom wczoraj powiedzialam o rodzenstwie. Oskar przez lornetke zobaczył ze o bedzie siostra. I teraz non stop chodzi i mowi o siostrze. :)

A Filip stwierdził ze nieparzystej liczby dzieci nie mozemy miec. Bo nie! Nie interesuje go jak to zrobie, ale musze dwoje dzieci urodzic jeszcze.
 
Dziewczyny ale tu jesli chodzi o utrzymanie mnie i kuby to A daje da ubrania jedzenie itp z czego one też kożystają bo mają zapełnioną lodówke bo nigdy nie myśle tylko o sobie i kubie jak już robie to wszystkim wiec im już odchodzi zapychanie lodówki czy kupowanie rzeczy najpotrzebniejszych bo ja w to zaopatruje chate ale im to nie wystarcza oprócz karmienia ich to mam jeszcze opłaty robić tylko ja już nie mam z czego. A dodatkowo płaci za moją szkołe i swoją a to wychodzi ponad 400 zł miesiecznie.

renata udany ten twój Filip. Kombinuj mamuska.:-D
 
Renata- ja mam jeszcze taki 3 in 1 graco.jpg i na zakupy jest extra:) ale na szybkie wyjscianpna zajęcia czy plac. :)

twoi chłopcy sie niesamowici!!!
 

Załączniki

  • graco.jpg
    graco.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 29
Hej

Papitka masakra z twoja siostra :szok: :/
i dołaczam sie do pytania Pauliny edit. doczytalam, a wiec to raczej o twoja rodzine chodzi :/ masakra....... wspolczuje a nie chcecie razem zamieszkac, badz z tesciami twoimi?
Renata hahahaha jeszcze trzecie sie nie urodzilo a ty juz dwojke musisz planowac nastepnych hahahaha :-) to Ci syn wymyslil ;-)
EWI super ze z malym lepiej :-)


U nas sniegu dopadalo :-)
ale zimno jest :/ po 12 jade po dzieciaki, i do Ł. do pracy na chwilke :p a po poludniu Hania na 16 idzie na bal karnawalowy :tak: Daniel ma w piatek od 8 do 13 :-)

Ja z rodzicami mieszkalam przez 6 lat malzenstwa :p noo z polroczna przerwa.... i jakos musialam wytrzymac....
Ale jak zaczelam od nowa ukladac sobie zycie z nowym partnerem, zaczeli znow swoje warunki stawiac i ja powiedzialam dosc i sie wyprowadzilismy i nie powiem - zyje sie nam lepiej i na wlasny rachunek - nikt nam nie gada pod nosem nic i nas niesprawdza :p a rodzice zamiast sie cieszyc z mojego szczescia zawsze jakies ale znajda.... :confused::sorry2::dry::confused2: przykre ale coz....
 
RENATA ja mam tako warrior monodi 3w1, za calosc dalam 1400zl. Jesli wozka nie trzeba skladac to jest ok, ale jak sie sklada to wychodzi szydlo z worka. Na dodatek ciezki. Ale po wiejskich terenach daje rade, przy czym kompletnie nie sprawdzila sie parasolka coneco saturn. Nie taka tania bo 500zl dalam prawie ale porazka totalna.


U nas tez dopadalo sniegu. Idziemy dzis do kolezanki Nikoli, 10 miesiecy starszej Ani. Mamuska rok starsza odemnie i urodzila w tym samym wieku wiec sie dogadujemy :p
 
Papitka, masakra nie wiem czego one oczekuja przeciez kupujac jedzenie dokladasz sie, ja z rodzicami sie nie dogaduje ale wiem ze gdybysmy tam mieszkali pewnie nie chcieliby zl od nas ale ja dla zdrowia psychicznego wole nie ryzykowac:-D
Renata kto wie moze kiedys bedzie jeszcze jedno dziecko haha:-pja mialam wozek 2w1 ale ciezki i gdy Bartek mial jakies 8 mies kupilam spacerowke taka mamy, w miare lekka, latwo sie sklada, Bartek do zimy w niej jezdzil jesli musielismy gdzies dalej pojsc Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images02.olx.by/ui/4/88/29/1378391048_542857929_3--Quatro-Lili-.jpg
 
reklama
Anula-extra ya spacerówka super kolor; my juz w autobusie:) jedziemy odebrać buty;) i do koleżanki na kawę idę:D nareszcie jakaś rozrywka:) dla Dennisa ye bo ona ma córkę:) mam nadzieje ze dennisowi butu będą dobre;) pierwszy raz zamawialam z internetu ale zaplacilam £5 bo ostaynia para była i akurat małego rozmiar; )
 
Do góry