reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Pisze bo mam chwilę :) maly akurat w wannie siedzi:)
Dziewczyny usypiacie wasze maluchy czy zasypiaja same?
Moj mały zssypial sam a teraz domaga się mojej obecności staram się nie ustępować ale wtedy zaczyna biegać po swoim pokoju i nieraz po 5 razy muszę zaprowadzić go fo łóżka
 
reklama
Witam was . Na temat teściów 'nie doszlych' sie nie bedr wypowiadać :D

U nas kiepsko . Choroba i nas dopadła , pierwszy raz ...kiedys musiało to nastąpić =( Natalia ma zapalenie krtani i oskrzeli . Na antybiotyku od wczoraj . W nocy wstaje do niej co 15minut tak ciężko jej oddychać , man nadzieje ze szybko nas to opuści ...
uciekam odpoczywać
 
Milena zdrówka wiem jak to jest już trzy razy z kuba takie cieżkie choroby przechodziłam plus przeziębienia.

My jutro znowy na kontrole bo ciągle chrycha.
 
Milena-zdrówka dla was :) :) :) byle szybko przeszło
Dziś Dennisek zasnął odrazu ale był zmeczony.
My tylko raz przechodzilismy coś poważnego jakieś pół roku temu Dennis złapał grypę zoladkowa i wymioty, buegunka i wysoka goraczka przrz 5 dni:/ a pozatym raz przeziębienie z kaszlem i to wszystko. Oststnio biegał w deszczu przez godzine i tylko kilka dni katar miał. Może to zasługa codziennych spacerów. Wychodzimy codziennie na godzinę nawet jak pada deszcz...no chyba zr jest ulewa lub mocno wieje

Wlasnie czekam aż nam pizze przywioza ni filmik i pizza dziś z S.

Wiecie co? Chyba niczego więcej od życia nie potrzebuj:) jestem szczęśliwa:)
 
Helloł :)

Happy u mnie bylo tak ze Filip byl prezyswyczajony do kolysania aby zasnął. I trwalo to dlugo.Rece mi sie do ziemi wyciągnely, bo o le takiego rocznego to jeszcze mozna w wozku pobujac.. tluystego 2-3 latka niekoniecznie bo wozek by sie rozleciał :D
potem byla ciezaka walka o jego samodzielne zasypianie.
Z O podobnie.. ale bez bujania. Ja musialam byc obok łozka.I fajnie jak szybko zasnął.. gorzej bylo jak np 2 godzina opowiadania bajek mijala, mi w buzi zasychało a dziec ani myslal spac ;/
Do tej pory problem mają z zasnieciem. bo obaj nigdy nie zmeczeni.

Milena na zapalenie krtani, jak sie ciezko oddycha dobre jest chwilowe "wywietrzenie ". czapa na glowe np i okno otworzyc. drastycznie brzmi, ale pomaga.

jutro łykend.. jak mnie ktoś zbudzi o 6 lub przed to chyba rozszarpie.;/
 
witam dziewczyny:) dzięki za odpowiedzi:)
Milenaaa- Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń ,zdrówka i pociechy z Natalki:)

niewiem czemu ale nie moge wam wrzucić zdjęć:(

 
tynka witaj i gratuluje dzidziusia:)
paulina mój synek na ten dax cosmetics na każdą pogode nie miał uczulenia, ale np na ten z filtrem na lato to piekły go oczy, ja teraz smaruję bambino bo mam jeszcze dwie sztuki także nie trzeba nic kupować :p
happymum ja synka od początku kładłam do łóżeczka, chwilę go pogłaskałam i tak jest do dziś:)
papitka oby maluszkowi już przeszło:)
milena żeby choroba szybko odpuściła:)
My już po spacerku, pilnuję jeszcze siostry córkę ale to tylko do 17 :)
Przedtem byliśmy karmić kaczuszki w parku :-) PICT4685.jpg
 

Załączniki

  • PICT4685.jpg
    PICT4685.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 23
hejo
Kurd
e ale u mnie sie zimno zrobilo, wieje strasznie i zachmurzylo sie... od piatku ponoc zima... :-D masakra.....
a tak to u nas po staremu, jakos leci do przodu :p
 
reklama
Milena już Ci na fb składałam ale jeszcze raz wszystkiego naj naj naj i żeby ci sie wszystko poukładało i pociechy z małej oby Ci dawała popalić:-D

Mój łobuziak śpi. Nie byłam z nim u lekarza bo już w sumie jest dobrze tylko pozostałosci ma jeszcze ale w przychodni pełno chorych ludzi znowu od nich podłapie i dupa bedzie.
 
Do góry