reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
23 may my niby 800 m ale szybciutko się szło na samy początku Sosnowej więc zaraz byliśmy na skrzyżowaniu i na tej ulicy Plażowej co do palzy się szło

Blondi no właśnie czekamy i czekamy ja juz 3 raz upominam się o fotkę:)
 
Witam nowe mamy:)

U mnie znwu bez upalow.

Dzis porzadki zrobilam i z mlodym siedialam na dworku:)

Moj zab madrosci znowu postanowil troch urosnac
(rosnje jiz od kilku lat) i tak mnie boli dziaslo,szyja i glowa ze masakra.

Jutro znowu robotnikow bede mkec bo juz materialy beda miec di robotu.

Ktos z sasiadow chyba jakiegos grilla ma bo jakos glosno:D spiewy slychac:D
 
Kurde.. zezarło mi posta ;/ !!

Witam nowe mamy.

Byla dziś u mnie przyjaciolka.termin z drogim dzieckiem na listopad ma, a ja juz ją obdarowalam w niektore malusie ciuszki :) jakie to maciupenkie.. plci jeszcze nie zna, wiec chlopięcych narazie nie dawalam.. mamy nadzieje ze dziewucha bedzie. wokol sami chlopcy sie rodzą, wiec u niej mogloby byc inaczej. ja chrzestną bede.. wiec bede od rozpieszczania :D

pogoda dziś boska. goraco, ale lekki wiaterek wial. no raj..

mozecie jakies fajne filmy polecić?? oprocz Szybcy i wsciekli i step up wszystkich czesci, bo znam juz na pamiec :D
 
23may, zdróweczka dla Juleczki :)
Kasiek, tam nie ma nic oprócz łąki i zarośniętego jeziora :/
na tym campingu nigdy nie było dzieci... znając naszego wichra, nie usiedzi na tym campingu będzie chciał do wody włazić... te jezioro raczej nie jest do kąpieli... więc R. tam na ryby jedzie tylko... ja będę sama siedziała z małym na tej łące, przyczepka jest malutka... dlatego się zastanawiam, z dzieckiem na łódkę nie wejdę bo to mała łódeczka, kamizelek nie mamy ja średnio pływam... :/ tak więc... może kiedyś, Oliwier będzie starszy... może po ojcu złapię wędkę i taki wypad będzie miał sens :)
Fikusek, to wesoło miałaś :)
Renata, jak sobie przypomnę ciekawe filmy to napiszę :)
 
Mariolcia hmm w sumie takie buty... A nie myśleliście żeby do Okuninki pojechać?? Nad ranem mógłby chodzić na ryby a w ciągu dnia plażing:)

Moncia ja urodziłam w październiku i moje dziecko wcale nie chorowało do przedszkola nie licząc pleśniawek w buzi na które musiała mieć antybiotyk
 
reklama
23may No pewnie że zapraszam jak ty nie zapraszasz ; ))) Rynek zrobili fontanna jest bierz Julkę i na loody .. :tak:
Moncia Moja z wakacji ... a w zime z wózkiem bywa ciężko , jedyne co polecam to jak największe kółka .. ;))
Renata Ja wczoraj oglądałam ''baby blues'' ..

Natalia lata od 5;40 ;/ i jeszcze jej się drzemka nie widzi .. P się odezwał :-D:szok::szok: Ale on ''nie chce rozmawiać o dziecku , tylko o nas'' w ogóle zachowuję się jakby Natalii nie było . :no::wściekła/y::wściekła/y: . i kazał mi iść do pracy zarobić na dziecko bo nie tylko on ma dawać - gdyby jeszcze dawał :baffled::baffled: Gdybym jeszcze ku*** miała jak to bym szła . W sumie kierowniczka mojej mamy dzwoniła że jest praca ... 1-1,5h dziennie od poniedziałku to piątku w małym oddziale banku . No i jak zadzwoni że dalej jest ta praca to pójde bo mama mi na tą godzine zostanie . niby groszę z tego, ale zawsze na pampersy będzie.
No i P ma dziś po pracy przyjść - a pewnie i tak nie przyjdzię po często pisze że będzie i go nie ma .

Mama już w poniedziałek wraca z nad morza , Natalia tęskni za babcia ( BABA i BABA ;PP ) codziennie pod pokojem babci stoi i puka do drzwi.

Się rozpisałam idę na kawę , trzeba ogarnąć bo jutro niedziela , i jakieś zakupy , a pogoda taka że mi to się aż iść nie chce , bo za GORĄCOOOOO .

23may Chyba że wskakujemy jutro na basen Olkuski z pannami ??? :-D:-) może Daria by się skusiła iść z nami .
 
Do góry