reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Moncia proszę Cię jeśli nie minęła godzina od Twojego ostatniego postu i nikt nie odpisał a chcesz dopisać to używaj edycji bo inaczej to nabijanie postów:)
No no jeszcze z 1,5 miesiąca i poznasz płeć:) Może pokażesz nam się?? Ja byłam teraz w Ostrowie nad morzem rewelacja szczególnie dla rodzin z dziećmi lub dla kogoś kto chce mieć spokój bo to malutka mieścina ale jaka piękna plaża:)

Mariolcia
ja byłam z Dominiką dwa razy pod namiotem zawsze w lipcu jak miała rok i 9 miesięcy potem była rok starsza więc myślę że w przyczepie to spokojnie możesz z Oliwierkiem jechać:) a gdzie chcesz jechać?/
 
reklama
Moncia nie ma problemu muszę pilnować porządku:) Coś z suwaczkiem Ci się popsuło:;P

Blondi witaj pewnie:) Napisz coś więcej o Was:) To mamy dzieci prawie w tym samym wieku moja 4 października kończy 4 latka;)
 
Dziewczyny może pokażecie nam się na zdjęciach bo w tych miniaturkach słabo widać?? Fajnie że obie macie na ten sam dzień termin:)
 
Kasiek, R. jedzie na Mazury na rybki, miał jechać sam bo pewnie ciągle na łódce będzie siedział z wędką... a my tak na doczepkę :/ zastanawiam się nadal...
Blondi, witaj :)

ale jaja! faktycznie dziewczyny mają taki sam tydzień i dzień ciąży :)
 
BLONDI, MONCIA witajcie :)
KASIEK pamietam ze cos pisalas kiedys ta temat Kajtka.. Mialabym do ciebie malutka prosbe, otoz podczytuje styczniowki 2014, bardzo je lubie chociaz nigdy sie tam nie udzielilam(bo tez nie mialam powodu :D) i tam wlsnie tez jest kajtek niby z trzecia ciaza. Moglabys je ostrzec przed nia? Bo jak czasami czytam jej posty to slabo mi sie robi.
 
Kasiek, to my w tamtym roku byłysmy w Ostrowie, piękne i spokojne miejsce ;) a gdzie mieszkaliscie ? ;)

Julke złapał katar ;/ ale jeden plus ze sama smarka ;)
 
Mariolcia myślę że spokojnie możecie jechać:) A czego najbardziej się obawiasz/?

Paulina oczywiście dobrze że zwróciłaś uwagę zaraz tam wejdę po co ma innym mydlić oczy...

23may my mieszkaliśmy na Sosnowej w takim nawym domu właścicielka dopiero od dwóch lat prowadzi turystykę... Tanioszka za naz dwoje po 35 zł a Dominika nic w wysokim sezonie zaraz wrzuce linka super mieliśmy warunki gorąco polecam a włąścicielka przemiła;)
o tu Sandra - Ostrowo, Sosnowa 17 - kwatera w Ostrowie
 
reklama
Paulina Coś ty nic się nie odzywa ..
Mariolcia myślałam żeby zrobić , ale ...zbyt leniwa chyba jestem hehe
Kasiek a no zleciało strasznie ..
Moncia współczuje straty dzidziusia *] spokojnej ciązy życze , wszystko na pewno będzie dobrze nie zamartwiaj sie tak .
Blondi Witaj .
23may A ja ci nie powiem cczy chodzi ..przyjedz , odwiedź nas i zobaczysz ; )))


U mnie dzis dzieci sbyły . ale się wyszalały ;) a mi głowa pęka ..
 
Do góry