reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mariolcia, moi rodzice robili i mimo tych plynow wyszlo ta dziadostwo:sorry2:ale nie pamietam po jakim czasie, pozniej zerwali bo tragedia byla pod panelami
 
reklama
no właśnie, tego się boję... nie wiem czy nie lepiej zostawić tych ścian... widzieć co się dzieję i na bieżąco sprzątać..
o płytkach też nie ma mowy bo pewnie będą odłazić...
 
Mariolcia Myślałam o torcie , chciałam kupić lalkę taką .. ale jak na samotną matkę dla mnie zbyt drogo .. i zamówię taki tradycyjny tort .. :-)
Mirabelka no rośnie mi ta panna , nie wiem kiedy to zleciało ..
Dominisia Fajnie że już na swoim ..
Mariolcia Mamy ten sam problem w wc .. efekt ostatniego piętra w bloku .. i myślimy nad kafelkami ,, ale do połowy ścian .. bo faktycznie lepiej co jakiś czas zapsikać to środkiem na grzyba i przemalować ściane niż odrywać całe kafelki potem czy panele //
 
cześć laski ;*
U Nas po staremu, siedzę w pracy i się nudzę bo nie ma ruchu. Julka nadal wydzwania ciągle z babci telefonu ;P
Dziś znowu gorąco, chociaz tyle ze pogoda dopisuje ;)
Mieliśmy jechać z mała nad wodę, ale nie wiem czy jest sens wogole, chrzestna Julki proponuje zeby jechac ale pod namioty, ale mi się to nie widzi już kompletnie ;/

Milena no czas lecci , Natalka już prawie roczniak ;D a chodzi juz? bo zawsze zapominam cię zappytać ;)
Dominika fajnie ze juz na swoim, ale z tapetami chyba sobie sama nie poradzisz tez;/
Mariolcia, nam kiedys weszła jakaś wilgoć pod panele i zrobiły się takie 'wybrzuszenia' od wody ...
Mirabelka, ja pamiętam. Super ze Nikolka już na nocik sika, Julka raz sika a nastepnego dnia sama chce zakładac pieluche ;//
Paulina udanych wakacji ;*

aa pojawiła się tu jakaś mama ostatnio z Olk. tak jak Milena mówi, mozemy się kiedys na kawke umówic;p
 
Witam się :-)


U nas lepiej. Ania nie ma gorączki. Morfologia i crp ok. A wysypka to była od antybiotyku Duracef na lekkie zapalenie dróg moczowych.

Magda0109 no super, że planujecie ślub :-) ja swój bym chciała jeszcze raz przeżyć.
A propo zębów to chyba nie ma reguły. U mojego syna najpierw górne jedynki wyszły a u Anuli dolne pierwsze zęby.



Mariolcia narobiłaś mi smaka tą cukinią. Ja jutro też kupię i coś zrobię. Mariolcia panele bym odradzała, a nie lepiej po prostu pomalować? Wydaje mi się ładniej a i szybciej jest odnowić. My w swojej łazience nie mamy kafelków, bo zabrakło pieniążków przy przeprowadzce i mamy pomalowaną na biało. Ale daję Ci tutaj kilka zdjęć jak ładnie może łazienka wyglądać i my jak jeszcze jakiś czas nie będziemy mieli płytek to też jakiś kolor ładny rzucę.

lazienka_bez_glazury_zdjecia_1179345.jpgIH0505-60.jpgBathroom+1.jpg38264.jpgWDw6gna387oalHa0vX.jpg




jaki dobry film na wieczór?
 

Załączniki

  • lazienka_bez_glazury_zdjecia_1179345.jpg
    lazienka_bez_glazury_zdjecia_1179345.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 19
  • IH0505-60.jpg
    IH0505-60.jpg
    81,7 KB · Wyświetleń: 24
  • Bathroom+1.jpg
    Bathroom+1.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 21
  • 38264.jpg
    38264.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 19
  • WDw6gna387oalHa0vX.jpg
    WDw6gna387oalHa0vX.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
HEJO. Nigdy wiecej wakacji nad morzem. Jakos inaczej wspominam morze jak mialam 10lat. I podziwiam ze wtedy caly dzien w wodzie siedzialam. Teraz tylko stopy zamoczylam i ucieklam, a wlascicielka mowi ze 20stopni ma morze to duzo... W niedziele jedzeimy do Sopotu chyba, na molo. Mloda droge przeszla wzorowo, wyjechalismy o 4, a ta o 5 juz wstala.. A dojechalismy dopiero na 15.

Milena a P sie cos oddzywa?? Widzialam ten hotelik, bardzo fajny i bliziutko morza :) My mamy troche dalej.
Magda ale wredna ta tesciowa. A cywilmy czy koscielny??
 
Mirabelka pewnie pisz co u Was:) Brawo że siku już na nocniczek robi:)

Milena
Natalcia już roczek ale zleciało:p

Dominisia super że już na swoim:)

Mariolcia mi w pokoju i w łazience grzyb wychodzi to w pokoju po środku trochę więcej niż pół roku go nie było może rok a w łazience o wiele szybciej;/

Jagoda dobrze że wszystko już w porządku:)

Paulina co Ty mówisz:p Toż tydzień temu nad morzem byłam:p Fakt trochę ciężko na początku wejść bo jeszcze fale Cię chlapią a potem mogłąm już nie wychodzić. Dominika nawet kąpała się jak słońca nie było ale wtedy trochę usta jej zfioletowiały a tak to super było słonko grzało:) ja na pewno jeszcze pojadę;)

Moncia witaj przykro mi że straciłaś dziećiątko ale i gratuluję że się spodziewasz napisz nam coś więcej o sobie i mam nadzieje że się u nas zadomowisz;) Który to tydzień i zrób sobie suwaczki:)

Do nas wczoraj brat męża przyjechał mają roczną dziewczynkę więc Dominika ma zajęcie:) oj ale bym się pobyczyła na plaży jeszcze:)
 
reklama
Milenka, nie chcesz ty robić? :)
ja na wszelkie okazje robię teraz torty, i wcale nie mam talentu piekarskiego :zawstydzona/y:
kupuję gotowe biszkopty, tylko ozdabiam :) wiesz ile taniej wychodzi ????:biggrin2:
mi na dole grzyb wyłazi, może coś się zmieni bo sąsiadka sobie po drugiej stronie ściany przy kamienicy dobudowała komórkę więc może ta ściana będzie inaczej "oddychać" albo odwrotnie :/
23may, pod namioty z dzieckiem? :) myślałam kiedyś o tym, ale boję się o noce bo są zimne niekiedy :/
na razie namyślam się czy pojadę z małym na tydzień nad jeziorko z przyczepką camping
Jagoda, super łazienki :)
przepis wzięłam z Cukinia faszerowana mięsem mielonym w sosie pomidorowym z serem
Paulina, mnie kiedyś wrzucili to takiej morskiej wody na kolonii... brrr :)
moncia, witaj i głowa do góry... pisz z nami to nie będzie ci samotno :)
a URL suwaczka musisz wstawić w Ustawienia --> Edytuj sygnaturę (w ramce) :)

Oliwier jak zwykle o tej porze mi śpi :)
na obiad rybka i surówka :)
przymierzam się w niedzielę zrobić trochę kilometrów na rowerze, dokładnie ok. 40 km :) R. mi nie wierzy :/
jedziemy do jego rodziny, ja wyjadę rowerkiem 2 godziny wcześniej, on autem... ciekawe kto pierwszy dojedzie ?:)
 
Do góry