reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hejka

dziewczyny Kajtek ma tutaj dluga historie i juz to jej drugi nick wczesniej bylo the-martynka, a nawet nie tutaj bo trafem takim bylo ze pisala na moim forum gdzie oklamala nas (nie wiemy po co do tej pory) ze nie odzywala sie bo stracila córeczke w wypadku :eek: gdzie po tygodniu weszlam tutaj a ona sobie pisze normalnie ze ma dwie córki itd. Sorry ale takie rzeczy to juz nie pierwszy raz pisala , i niewiadomo w co jej wierzyc... jezeli jest w ciazy to jej szczerze wspolczuje bo majac tyle lat i dzieci i taka sytuacje:eek:... i to 3 jeszcze....
ja mam 25 i z trójka nie daje sobie rady czasami :no: a jeszcze im zapewnic start jakis i zycie :no: ciezki kawalek chleba...




Kurde @ przylazla o czasie a teraz brzuch mnie boliii... :dry: dzieciaki po sniadaniu, na 8 do zerówki zawoże...
znow cieply dzien, ale od jutra ma byc juz chlodniej ponoc... ciekawe :p a za tydzien mam komunie u chrzesnicy :szok: ale zleciało :eek:
 
Hejo..

Liza w tym samym czasie mamy @ :-D:-D:-D:-D:-D
Dominisia dziekujemy za zaproszenie sprobuje namowic A. :)

Mama sie zgodzila zostac z Niki od wtorku do niedzieli w czerwcu, wylatywalabym 4 czerwca. Kurcze, chce tam jechac ale jak ja zostawie Nikole..

Lapek mi sie rypie. Nudze A. o nowego ale nie jest zbyt chetny zeby kupic :-D:-D ale w lipcu mam urodzinki, to moze sie postara haha
 
Liza, Paulina no to ja też mam @, żeby więcej nas było ;P
Alice to fajnie ;)

u mojej siostry śpi koleżanka od wczoraj do niedzieli. stale podbierają mamie papierosy i idą się przejść do lasu :crazy:
 
Alice coraz wiecej tych dziewczynek :) jakies imie juz macie??
Dominisia mi przychodzi jak w zegarku, masakra normalnie :-D cos czuje ze twoja siostra zle skonczy..

Spadam dzis na wioske. Wykupie internet w tel to bede z wami na biezaco .:)
 
Wampi Cipek.? :-D Wicia już sama lata po domu i wola "GugiGugiGugiGugi.." ;)

sprzątać muszę, pisać pracę, bo i tak jestem spóźniona.. masakra.. moja przyjaciółka mi napisze biologie, tyle dobrze.. historię i wos spokojnie zrobię, teraz piszę polski :wściekła/y: geografię już mam..


Paulina normalnie zaczepiamy się na tym fejsie jak gimnazjaliści xD
 
Hej. Jestem i ja.
Dzis kiepska nocka mala co godz sie budzila masakra.. Pozniej sciagnelam pampka zeby zalozyc czystego a ta tak nawalila ze wszystko brudne i o 3 musialam to ogarnac wszystko:p
Dzis tez jakas marudna jest nie wiem co jej dolega.. Wali krociutkie drzemki budzi sie i marudzi. Ja nie zdaze przy niej oka zamknac ona juz sie budzi;-)
dobrze ze T w domu troche go wykorzystuje no ale coz:p

We wtorek wazonko bylo mala wazy 4280g a wczoraj badanie sluchu bo w szpitalu nie robili i wsio ok. Cycolinka musiala dostac cyca zeby jej zbadali sluch;-)

A tak to u nas dobrze. Mala polubila kapiel nie krzyczy juz a spokojnie sie rozglada;-)
Teraz chwilowo drzemie po cycu.

W pon wspollokatorzy leca na wycieczke na tydzien.. Troszke odpoczniemy:D ale tesciowie przylatuja.. Ciekawe jak to bedzie..

U nas mega zimno,wieje,pada co jakis czas.. Nawet na spacer nie ma jak malej wziasc.. Jak T ma wolne to brzydka pogoda a wroci do pracy i pewnie cieplutko bedzie.. A zanim wroci z pracy to nie bedzie sie oplacalo gdziekolwiek jechac;/

Milego dzionka;-)
 
Ostatnia edycja:
Haha to mamy odwrotnie bo ja nienawidzę jak ktoś mówi do Wiktorii Wicia,Wikta a mam takiego sąsiada co tak mówi :) U mnie każdy woła Wiki albo Wikulina i jeszcze krupa hihi :p
 
reklama
Do góry