reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja wyjdę jak Wicia wstanie, ale coś wieje u mnie dzisiaj :/ znowu.
wczoraj był u mnie BOCIAN na stodole. czyli wiosna (.?)
K. dzisiaj przeprasza za focha.
i coś odkryłam.. Mała jak do Niego jedzie przestaje chodzić, a jak wraca do domu momentalnie z powrotem zaczyna.. :/
 
reklama
Magda mieszkam na 4 pietrze, sam wozek wazy 15kg, w wozku moj klocek 8.6kg no i torba w ktorej z 1kg bedzie :D wiec 25kg zniesc to jeszcze spoko, ale kto to potem wniesie
 
tak, jestem z Małą. jak wchodzimy do nich do domu, ona przestaje chodzić.. :/

przez moją uroczą siostrę nie mogę jechać do Gniezna, bo wagaruje, pije i pali i mama nie może zostawić jej samej w domu :/ jestem zła. bardzooooo.. muszę do wakacji czekać, aż w końcu się spotkam z jakimiś koleżankami, o ile do tego czasu nie znajdę pracy, bo jak znajdę to też nic z tego nie będzie :/
 
A. mnie znowu wkurzyl, wredota jedna. Czy wszyscy faceci mysla ze jak kobieta ma dziecko to juz zaden mezczyzna na nia nie spojrzy? Chrzestny mojej Niki ma taki tok myslenia i widze ze A. robi to samo. A tu upsik, moja mama napisala mu w sobote dla jaj zeby mnie pilnowal bo byla ze mna w galerii i mezczyzni sie za mna ogladaja. I teraz wielki Pan oburzony jest jak ktos moze na mnie popatrzec jak jego nie ma. A jak jeszcze podjudzam i mu napisalam "A zawsze mowiles ze nikt nie bedzie chcial kobiety z dzieckiem, a tu wystarczy wyjsc do galerii" i sie obrazil :-D:-D

Dominisia
moze tam gdzies sie porzadnie wywrocila i teraz ma uraz? // Pogadaj z siostra niech nie robi glupot..
Magda chyba jednak pojdziemy na spacer. Jest 20stopni i sie prawie gotuje w bloku.. Bede wciagala ten wozek chyba z pol godziny spowrotem :-D

Niki spi. Ide sie troszke ogarnac.
 
aleeee cieplutko ! ;p
na spacerze juz bylysmy, Julka zasnela w wózku. ale popoludniu pojdziemy jeszcze raz ;] Głodomorrra loda mi zjadla całego ;p
Paulina a nie masz kogos poprosic o pomoc przy wnoszeniu wózka? mamy albo babci? a co do fochów facetów.. nie zwracam uwagi i sama tez udaje obrazona haha

ide na taras zaraz poczytac gazetke poki mała spi ;]
 
Paulina przy mnie Ona tam w ogóle nie chodziła.. więc nie wiem.. poza tym u mnie się tylee razy przewróciła i nic.. co do siostry.. jak tylko jej coś powiem, to są stałe odpowiedzi: "no i dobra", "g.wno cię to obchodzi", "pilnuj lepiej dzieciaka", "patrz na swoją d.pę" - kolejność losowa. :/ a jak mi odwalało mówiła, że nigdy tak nie będzie.. :/ ehh..
 
Witajcie własnie z pracy wrocilam mala odebrana ze zlobka jeszcze na placu zabaw sie pobawila. Teraz jemy podwieczorek a pozniej to zobaczymy co dalej. moze sasiadka ja wezmie na spacer bo nam od 16 maja meble przywiezc do kuchni i musimy czekac jestesmy uwiezione w domku, a na dworze taka piekna pogoda.
 
reklama
Hej . Pogoda ładna to mnie nie ma , trzeba korzystać , nie ? Byłam już raz na dworze , ale jeszcze chyba się wybierzemy na jakąś godzinkę . Paulina ty uwięziona bo winda nie działa ?? :-D:-D Ja mieszkam na 4-tym piętrze i nie mam windy :szok: Mój też uważał ze na dziewczynę w naszym wieku z dzieckkiem żaden facet nie poleci , że może kiedyś koło 30tki jakiś chętny by się znalazł hahahaha A tu mój Ex się ostatnio odzywa i na spacer chce iść :-D:-D:-D:-D

Dziś spacerujemy i idzie kobieta z wózkiem , mowie do mamy no patrz na sali z nia leżałam ... i babka nas zaczepiła z tekstem " tak myślę i nie wiem czy mam racje , Natalia z 30go ??? '' Spotkaliśmy Natalii koleżankę z sali , młodsza od Natki o kilka godzin .. Fajna dziewczynka ;-) Natalia przy niej jak grubasek ..

Idę na ten spacer zaraz , na jakąs godzinkę . P w domu nie ma to trzeba chodzić na spacery bo nudno samej .
 
Do góry