reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Angelika- to zescie faktycznie mala nameczyli bedzie lepiej spac;-) na miniaturce na fotce strasznie mi twoja mala przypomina core mojej kolezanki jak byla mniejsza;-) i te oczy:D

Kurde cos mnie boli krzyz i podbrzusze jak przy okresie.. Moze cos sie rozkreci mi.. Bo coraz mocniej mnie boli..
 
reklama
Własnie o to mi chodzilo bo od dwoch dni w nocy mi sie budzi z placzem nie chce jesc ani pic tylko placze i sie wtula do mnie tak jak by jej sie cos snilo zlego.
Jutro siostra przyjedzie to wezmie ja na boisko aby tam sie wybiegala i pilke kopała bo to jej wychoodzi najlepiej
 
asik a twoj maly ze sloiczka je? ;]

magda moze cos sie rozkreci. mnie dzien przed prodem brzuch blal jak na okres ;p
angelika fajnie ze zakupy udane ;]

ja siedze i sie nudze, mala spi ;p ja w poniedzialek zabieram mala do Olk. mam nadzieje ze bedzie grzeczna , inaczej Milena zobaczy prawdziwego diabelka ;p
wieczorem zobaczyla figurke slonia i twierdzila ze to krowa haha
 
hejka :) widze ze znajomosci przenosza sie do reala, suuuuuper :) ja dzis rano na zakupach, potem na budowie. A i w miedzyczasie wyszlam z mala na spacer no i po 15 min bieglam z wozkiem do domu bo tak lać zaczelo..

Asik szkoda
HAPPY STO LAT DLA DENNISKA!!!!!
23may uwielbiam twoja Jule :-D
Madzia juz nie dlugo ;) a ile cie beda jeszcze trzymac jakby sie nic nie rozkrecilo? Masz jakies skierowanie na wywolanie porodu??
 
tez ja uwielbiaaaam ;****

no no znajomosci przenosza sie do reala ;p Julka ma nowa ciocie dzieki forum ;p
Paulina Ty tez niedaleko nas mieszkasz w sumie
 
Ale fajnie ze pozna kogos pozniej w realu lepiej poznac niz na forum tez bym tak chciala ale za daleko mieszkam hehe:):)
Myslalam ze spacer ja cos wymeczyl pojdzie spac a ona nie chce isc spac:):) Brrr zimnoo
 
koło mnie raczej nikt nie mieszka, niestety, bo od kiedy wyprowadziłam się z Gniezna nie mam koleżanek. Paulina, nie chcesz przypadkiem się bliżej morza wybrać.? uczę się geo, Wicia i K. śpią. bolą mnie żebra dzisiaj strasznie :/
 
Hai. No to dosc pasozytowania :-) Przywitalam sie jakis czas temu i od tamtego czasu regularnie Was podczytuje. Jestem Alicja, w tym roku koncze 19 lat, jestem w 19 tygodniu ciazy, termin mam na 11 wrzesnia :tak: I tu Dominisiu wiadomosc do Ciebie - mieszkam w Czaplinku, 27 km od Polczyna Zdroju, moj byly facet stamtad jest, mam nawet z Toba wspolnych znajomych na fb :-) Postaram sie czesciej udzielac, jakos do tej pory nie mialam odwagi.
 
reklama
Angi witaj ;)
Alice o.! o.! o.! no to już nie jestem sama tutaj ;P przez Czaplinek jadę zawsze do Gniezna, bo jednak część spraw i rodzina tam zostały ;P wiesz już Kogo trzymasz tam w środku.? mi szybko powiedzieli, koło 17go tygodnia na 70%..
 
Do góry