reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina Natalia też mi zawsze łobuzuje akurat o godz. 18 jak Pierwsza miłość leci w tv ..:-D:-D:-D Za mną to chodzą jakieś gołąbki albo faszerowana papryka :rolleyes2::rolleyes2: mniaaam . A no widzisz nie daleko z Krk do Olk a jednak u nas tylko pokropiło troszkę .

Natalia wykąpana , teraz P uśpi :yes: i może na jakiś film popatrzę ..

Magda I jak tam ? ty tu nam regularnie pisz co się dzieję ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka:*:*
Ja dziś w miare wczesnie wrocilam z pracy i polozylam sie spac. Wiki dzis caly dzien w zlobku i w domku stan podgoraczkowy ciekawe tylko z czego??
Kurcze jutro sobota i szkola nie chce mi sie isc ale chyba bede musiala isc na pare godzinek. P bardzo zle sie czuje i boje sie go zostawic z Wika. Daje sobie rade ale strach zawsze jest. Zabieram sie do pracy szkolnej musze napisac wypracowanie z Magbeta brrr:/:/
A co tam u was??
 
Milena teraz ty smaki robisz :zawstydzona/y: papryka faszerowana mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!:-)
ASik chyba tylko ciebie nie mam na FB.. Moze jakis kontakt ? ?:)
 
Heeeej;-))
Ja ciagle jestem i was czytam na biezaco:p
Krocze mnie boli i dzis sie sluzuje okrutnie.. wylatuje mi co jakis czas...;/

Wlasnie bylam z T na goracej czekoladce z Maca i ja tradycyjnie frytasy:p

Niedawno gadalam z kolezanka co tez mieszka w Anglii ale nie tu gdzie ja i ona tez ciazowa, tyle ze tydz dalej niz ja. Mowila ze od 2 dni nie spi bo ma skurcze bolesne, plamila na brazowo, dzis to juz totalny konkret i jak zaczela krwawic to sie wystraszyla i pedem do szpitala a tam juz 5cm rozwarcia ale skurcze co 10, 5,8 min ma.. Ciekawe jak dlugo sie bedzie meczyc.. Mnie nastraszyla hehe..
Moja Andzia tez juz moglaby sie urodzić, bo ja juz nie mam sily.. w kurtke sie nie mieszcze:p i chodze jak pokraka;-)

Te wczorajsze skurcze to takie konkretne, bolaly bardzo i wiem ze beda mocniejsze.. w sumie jakby nie patrzec to juz troszke zasmakowalam tego co mnie niedlugo czeka:D

Zaraz do kapieli sie zbieram a pozniej tv;-)
 
Magda ty bez stresu ... Jeszcze z tydzien i będzie po ;-)
Paulina Nie chciałam narobić ochoty ;PP

Ja tak na szybciutko bo niunia ma drzemkę i trzeba sprzątnąć :tak::tak:

Aha Happymum Wszystkiego Najlepszego dla Denniska z okazji ROCZKU , dużo zdrówka !!!
 
Happy Najlepszego dla Denniska ;*
magda wkoncu sie doczekasz ;p

My juz po spacerku, w sklepie byłysmy . Julka chciala taka zabawke te rybki co sie łowi to wzielam jej to w domu psuj mały odrazu zepsuł a rybki bierze do buzi bo to mniam mniam ;]
głowa mnie boli dzis strasznie ..
 
Jednak do szkoły nie poszlam dzis cos sie zle czuje... Kuchnie posprzatana obiadek zrobiony przez P. Ogorkowa z pulpetami. Wiktoria placze o byle co taka jakas marudna chyba przez pogode bo u nas pada od rana. Moze po poludniu sie ociepli to pojdziemy na spacerek
 
reklama
Wczoraj po południu się rozpogodziło i pojeździliśmy sobie z mężulem rowerami:tak: dzisiaj też mamy taki zamiar... może weźmiemy Damiana do krzesełka bo tak cieplutko jest

Happy wszystkiego najlepszego dla Denniska
:-)
Papitka witaj z powrotem:biggrin2:
Liza współczuje @
Milena
no, Damian też uwielbia ciągać za włosy, zwłaszcza Oliwię bo ma dłuższe;-)
Paulina to nadal mnie nie będziesz miała na FB, bo konta nie mam, na NK też... jakoś nie miałam potrzeby zakładać
23may już ci to kiedyś pisałam ale napisze jeszcze raz- niezła agentka z twojej córy;-)

miłego weekendu laski;-)
 
Do góry