reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milena- ojj dlugie hehe zaraz bedzie 8tyg.;-)
Paulina- foszka rzucila hehe;-)
Asik- bidula mala.. Wszystko bedzie dobrze;-)

Hej;-)
Ja w nocy dostalam takiej zgagi ze myslalam ze szalu dostane.. A wszystko przez to ze wypilam wieczorem coli.. No ale tak mi sie gazowanego chcialo ze nie moglam sie powstrzymac:D
T sie wlasnie szykuje do pracy, kanapki mu zrobilam i lezakuje sobie i nawet mala sie przeciaga juz;-)
U nas cala noc padalo ciekawe jak bedzie pozniej..;)
 
reklama
Uff, w końcu mogę odpocząć... Damian miał temp. 37,8 i był bardzo marudny. Myślę, że to przez ząbkowanie bo wychodzi mu górna jedynka i strasznie spuchło mu dziąsełko

Co do tego ile się płaci księdzu to nam powiedział, że co łaska ale przeważnie dają 200zł... dobry nie?
My też przechodzimy teraz ząbkowanie ... od 2 tyg miała napuchnięte , jakoś z dwa dni ma białą kreske na prawej , a dziś ujrzałam kreske na lewej ( lewy prawego dogonił i pewnie równo wyjdą )
No co łaska ale tyle dają to ty też masz tyle dac hahah

Milena- ojj dlugie hehe zaraz bedzie 8tyg.;-)
Ale mała podrosła , bardzo dobrze że ich dwa tygodnie się tak przedłużyło ;-)

U nas dziś słoneczko, ale wietrznie, ale spacer zaliczymy . A teraz uciekam do sklepu po uszczelkę
 
patigdynia no to bardzo ładnie z jego strony, że nie bierze pieniędzy u nas ksiądz mówi "co łaska" i dostał 30 lub 50zł (nie pamiętam ale coś w tym przedziale)
asik24 współczuję, ostatnie kilka dni u nas była temperatura i ciężko było wytrzymać zmarudzeniem Olki

U nas chyba wiosna bo deszczowo cały dzień, ale przynajmniej po śniegu ani śladu, no może oprócz resztek bałwana w ogródku :):)
 
cos tu cicho dzis

Paulina strułaś się czymś? czy grypa żoładkowa ?
Milena super ze Natalka ma juz zabki, moja Julka miala pierwszego jak miala 11 msc:szok: aaa i czekam jutro na sms od ciebie ;p
Magda Ty się już zbieraj na porodówke a nie ;p
asik zdrówka ;)

U nas po staremu, szkola zaliczona. wkoncu odpoczne troszke ;p u nas tez juz po zimie i całe szczescie bo wkoncu mozna wyjsc na spacer normalnie. Julka cos pokaszluje ale mam nadzieje ze jej minie. Babcia wzieła ja dzis do prababci i kuzynki i... na wstepie sie podobno obrazila bo ona chciala na dworze zostac, pozniej Ola podchodzi do niej z lalka a Lulu ja uderzyła za to.. na nic tłumaczenia ze nie wolno itp.. ;/ Chłopczyca prawdziwa.. sniak na sniaku na nogach, ciagle biega a nie chodzi haha szlone to moje dziecie ;*

dzis idealna niania na tvn style. trzeba obejrzec haha
 
Kasiu stawiam na to drugie, bo struc to sie nie mialam raczej czym:( chyba ze pomidorowka mojego autorstwa byla ferelna :-D:-D ale ze mna juz ok. Odpoczelam popoludniu a teraz spac mi sie nie chce... Mi mama opowiadala ze jak bylam mala to calkiem chlopczyca bylam. Cala brudna jak z podworka przychodzilam, siniak na siniaku, no i czesto sie bilam z dziecmi ale najczesciej to z chlopakami haha :-D

A i wszyscy mi dzis wmawiali ze w ciazy jestem. To ze wiosna przyszla to nie znaczy ze jestem wiatropylna :baffled:
 
ee tam nie ma szans zeby A. cos narobil haha :D

Ogladam przyjaciolki wlasnie :) Niki padla po dniu z babcia, moze pospi bo ostatnio to coraz czesciej mi sie w nocy budzi... I z klotnia o mleko.
 
Paulina nie dziw sie ze sie budzi w nocy , Julce sie zdarza wstac w nocy i klucic o mleko.

tez przyjaciolki ogladam... mam głoda haha
 
reklama
Hej..
Nie wiem jak to dlugo jeszcze bedzie trwalo ale mam juz dosc..;// kurde robia sie skurcze regularne wszystko cacy.. Sa przez 3godz a pozniej nagle sie wyciszaja i sa nieregularne ale nadal dokuczliwe;// noo porazka jakas normalnie.. Miala tak ktoras z was??
 
Do góry