reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka mamuski:):)
Owszem byłam juz pod nickiem mloda_mama_93 ale nie udzielalam sie zbyt czesto i zapomnialam hasla i maila. Ja pracuje i czasami jestem tak zmeczona ze marze o spaniu jak wroce do domku. dzis mam wolne wiec was troche ponadrabiam.
A witam nowe mamuski a dla starych :*:* buziaczki
 
reklama
Wczoraj przed spaniem Oliwce przypomniało się, że będzie mieć operację... biedna popłakała się jak jej powiedziałam, że nie będę mogła wejść z nią na sale operacyjną:-( ( chciała abym trzymała ją za rękę). Wolę teraz jej wszystko wytłumaczyć, żeby miała czas na oswojenie się z tą myślą niż ją okłamywać i czuła się później zawiedziona.

Damian jest coraz odważniejszy w chodzeniu:tak: Pokonuje niewielkie odległości np. między meblami albo jak chce do kogoś podejść to zrobi kilka kroczków


Milena
oj to Ci będzie teraz ciężko ze wszystkim samej ale przyzwyczaisz się i będzie dobrze
Magda to normalne, że siara leci. Cholerka, tak Ci poród wstrzymali, że jeszcze po terminie urodzisz
Happy to się naszykujesz... powodzonka
Mirabelka u nas jest tak, że chrzestna kupuje tą koszulkę a chrzestny świece, reszta jest w zakresie rodziców.

Dobra, uciekam na zakupy... miłego dzionka dziewczyny;-)
 
Hejo :)) U nas dzis... DESZCZ :) swietna sprawa... :wściekła/y:


Mirabelka u kazdego jest inaczej, wiec lepiej bedzie jak zapytasz. U nas jest widze calkiem inaczej bo chrzestna kupuje ubranko a chrzestny swiece. Reszta nalezy do rodzicow dziecka
Asik kurcze taka mala dziewczynka, a tyle przejsc juz musi. Nie dziwie sie jej ze sie boi, bo ja tez bym sie bala
 
Paulina, Mirabelka u mnie też chrzestna ubranko, chrzestny świece.. + prezenty.

u mnie słońce. muszę iść załatwić K. pracę na wakacje, bo przecież sam nie pójdzie, chociaż jest w domu, bo dzisiaj miał szczepienie. wkurza mnie. wydaje mi się, że on ma to gdzieś, czy dostanie pracę, czy nie. pójdzie tylko dlatego, że go zmuszam. mam tego dosyć.
 
Magda pisalam Ci ze gdy wstrzymaja to na dobre;-)ez tak mialam urodzilam 5 dni po terminie ale juz z gestymi i zielonymi wodami.
Mirabelka, u nas chrzestna kupuje ubranko, szatke i tort, chrzestny swiece i placi za chrzest. U mnie do tego chrzestna i chrzestny dali jeszcze kase malemu.
 
bry dzien :p

Wpadam w wolnej chwili :p
Badania Danielowi zalatwilam i jutro badz we wtorek idziemy na pobranie :p
Hymmm...

nic mi sie nie chce dzis :p o...
najmlodszy spi, a Daniel bajke oglada.
ide zaraz obiad naszykowac.


magda siara to nic nadzwyczjnego takze luzik, a co do nisko ulozonego dziecka to jestes przy terminie im nizej dziecko tym widac ze sie przygotowywuje do porodu. :tak:
mirabelka pytaj sie rodziców u mnie chrzestna szatke i prezent a chrzestny swiece i prezent :p roznie jest to wszedzie jak widac :tak:
 
Mirabelka i zapomnialam dodac ze jeszcze prezent Nikola dostala od chrzestnych :) od chrzestnej dostala 700zl a od chrzestnego 1000zl.
Dominisia kurde, wkurza mnie ten twoj K., jak slysze ze jemu sie nawet pracy nie chce isc poszukac.. Jemu to sie chyba wydaje ze nadal jest nastolatkiem bez jakich kolwiek obowiazkow.

Ja gotuje pomidorowke. Dzis zostalam matka na pelnym etacie :D Mieszkanie wysprzatane, pranie sie robi, obiad prawie ugotowany, dziecko spi, ja glowe umylam.. Jeszcze tylko wlosy wyprostowac i sie wymalowac :D wkoncu zaczelam to wszystko razem ogarniac...

Własnie mam wlaczone radio, gadaja o Wiśle.. Kurde, jak ja chce na mecz, ale A. mnie samej nie pusci... Ehh...
 
U nas nudy . patrze pogode na najblizsze dni i zapowiada sie ładnie ale zobaczymy jak bedzie ;]]


Milena to P. zostaje w tej pracy na dluzej?
Od pon. podobno ma byc ładnie ? u nas teraz tak wilgotno , ale śnieg znika :-)
No robią jakiś taras na podwórku , i jak tam skończą to jest podobno następna roboto w Mysłowicach bodajże .
I co dzień 12 godzin , wczoraj mnie pocieszył że może w piątek będzie godzine wcześniej :-D:-D:-D:-D

milena to sie napracowałas dzis nie ma co:)
To niby nie dużo . Ale jednak jest różnica , jak sprzątasz i dziecko coś chce to ojciec może mu dać , a jak go nie ma to musisz się odrywać dawać i wracać itd . ;PP trzeba się przyzwyczaić .. jakoś daje rade ..

Damian jest coraz odważniejszy w chodzeniu:tak: Pokonuje niewielkie odległości np. między meblami albo jak chce do kogoś podejść to zrobi kilka kroczków

Milena oj to Ci będzie teraz ciężko ze wszystkim samej ale przyzwyczaisz się i będzie dobrze
Gratulacje dla Synka . .... No pewnie że dam radę - musze ;P


Mirabelka i zapomnialam dodac ze jeszcze prezent Nikola dostala od chrzestnych :) od chrzestnej dostala 700zl a od chrzestnego 1000zl. .
Chrzestni hojni ; )))

Hej;-);-)
Dziś już ogarnęłam szafę Natki 3 torby wielkie ubrań za małych :-D:-D:-D jutro chyba do caritasu pójdę oddać bo nie mam co z tym zrobić . a prosić się nie będę żeby komus dać ... Babcia Natkę uśpiła a ja uciekam co zjeść :-D:-D:-D Ale trzeba się pilnować bo cycka odstawiłam i waga idzie w górę ..
 
A u Nas ubranko kupuje chrzestna, świece chrzestny, a prezent oby dwoje, U mnie w kościele za chrzest się nie płaci :) a lokal oplacają moi rodzice w ramach prezentu:-)
 
reklama
Milena hojni, hojni, ale oslabia mnie fakt ze albo ja albo A. bedziemy chrzestnymi u drugiego dziecka chrzestnego Nikoli, no i pasuje wlozyc do koperty tyle samo :-D przyzwyczaisz sie ze P. caly dzien w pracy jest :) przynajmniej masz go co wieczor, a ja tydzien co miesiac/poltorej :-D

Niki spi juz trzecia godzine:eek: Goraczka spadla ma juz tylko 37,3C wiec to w miare normalna temperatura. Musze sie wkoncu zmotywowac zeby isc do fryzjera, nie bylam od lutego 2012 :sorry:

EDIT:
Patigdynia nie dajesz nic za chrzest? My dalismy 200zl i 50zl koscielnemu. Duzo macie gosci?? Ile od osoby za lokal? Kurcze, fajnie tak jak rodzice oplacaja, my wszystko sami.. No ale na moich rodzicow narzekac nie moge, w cholere nam pomogli, prawie cala wyprawke kupili sami od siebie zeby nas odciazyc, no i wozek ale to tradycja ze dziadkowie kupuja wnukowi wozek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry