reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka.

Zaraz mnie rozniesie!!!:wściekła/y::wściekła/y: Wczoraj taka piekna pogoda, a dzis co?? SNIEG!!!!!!!!!!!!!!!

Vi nie lubie bokserow :D ta slina strasznie im cieknie.
mirabelka zdaje sie ze cale zycie nasze dzieci beda mialy mylone imiona
 
reklama
witam

angelika wlasnie ja ciebie tez kojarze, witaj ponownie :)
Milena i jak zadowolony z pracy?
Magda no kciuki trzymam by sie rozkręcilo wreszcie ;-)
Vi Ty nocny marku :-)


Ja w sumie jem sniadanie wlasnie, zimno mi jakos w domu brrrr....
W poludnie jade po skierowanie dla Daniela na badania w zwiazku z tym zabiegiem usuniecia migdalka... ehhh ciekawe czy wogole mi tutaj pobiora od niego krew ale oby bo mi sie jezdzic dalej nie chce tyle km... :p ale jak bedzie trzeba... :baffled:
I sloneczka dzis nie ma juz :((((
 
Vi ja o tej godz. to już chrapię, że hoho;-)
Liza trzymam &&&, żeby pobrali krew na miejscu
Mirabelka zdrówka dla Was
23may Julka bardzo pomysłowa jest ;)
Paulina
u nas wieje i deszcz zapowiadają do piątku aż... chociaż na razie nie pada
Coś Happy nie widać ostatnio...

co do psów to mamy dwa- owczarka niemieckiego i zwykłego kundelka:tak:

cyknęłam wczoraj małemu parę fotek IMG_2839.jpgIMG_2848.jpg

a tu zrobił 2 kroczki w moją stronęIMG_2849.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2839.jpg
    IMG_2839.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_2848.jpg
    IMG_2848.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 27
  • IMG_2849.jpg
    IMG_2849.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 22
Hej;)
Vi- ojj jeszcze.... ledwo zyje:p
Asik- ale fajniutki;-)
Paulina- moze po szczepionce??

U mnie ciagle to samo.. kłuje mnie w srodku na dole, czuje jak mała sie tam wierci..
Szukałam info na temat nisko osadzonej glowki dziecka ale nie moge znalesc nigdzie..
 
U nas dzis ładnie było, moze wkoncu zrobi sie wiosna
Było ładnie , wywędrowałam na długi spacer :pP natce wózek się spodobał ... a dziś śnieg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

zauwazyłam ze od kilku lat moda na tauowanie imion dzieci i jeszcze dat urodzenia :-p
Może i modne - masz racje . Ale taki tatuaż coś znaczy itd więc się nie ZNUDZI


Milena i jak zadowolony z pracy?
czy ja wiem czy z pracy zadowolony. Zadowolony jest przede wszystkim że zarobi ...
Ale wczoraj wieczór wrócił koło 19 , ale się Natka wyśmiała , wybawili się i Natka o 19:40 padła ze zmęczenia .



Laski Vi ma racje proszę wszystkie zdjęcia kierować na wątek ze ZDJĘCIAMI :))))
Dotychczasowe fotki zostaną tu , ale kolejne będziemy kasować . Chcieliśmy taki wątek - jest , więc używajmy go !!!
 
Hej popoludniowo;-)
Zauwazylam u siebie cos dziwnego;/ Otoz jak naciskam cyca sobie to leci mi pomaranczowa woda i przezroczysta... to ta tzw siara?? Dziwne, bo wczesniej mi czasem cos polecialo, ale tak nie duzo.. W ogole boli mnie brzuch cos.. ide pozniej na spacerniak, jesc mi sie nie chce wcale.. i to kłucie.. ehhhhhh...
Zwariowac mozna.. malenka spokojna, czasem sie przeciagnie i spokoj dalej;-)
 
moim zdaniem milena i Vi mają racje, tylko może z komentarzami byloby ciekawiej:)

asik śliczny synuś zaraz i chodzić bedzie tobie:)

paulina po szczepince raczej by odrazu było ale może i faktycznie po szczepionce lepiej zeby tak bylo niz mialaby ci zachorować

milena znowu snieg?? o ja współczuje u nas cieplutko ale co z tego, pewnie jak Niki wyzdrowieje i bedzie mogła wychodzic to ten śnieg do nas przyjdzie
 
reklama
Magda Siara to rzecz normalna . Ale mi pomarańczowa nie leciała .. Mirabelka posypało śniegiem ale troche .. w sumie to jest ciepło , ale tak jakoś nie przyjemnie .. Zobaczymy jak będzie , watek zdjęcia jest z komentarzami ; PP
 
Do góry