reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milena ja nie mówię że się znudzi komuś ;-) bo wątpię ze imię dziecka miałoby się znudzić , no ale że jest modne w ostatnim czasie ;-)
MIrabelka ja tez pisałam ze lpiej jak bedzie można komentarze pisac też :-)
paulina ja tam nie zauwazyłam zeby az tak strasznie im ciekła slina ;-) hihi tym dogom podobnym do boxera co np grał w rodzinie zastepczej to dopiero cieknie slina ;-) boxerowi raczej nie z bardzo ;-)
Magda bo cycye już gotowe go karmienia ;-) niektórym laskom już wypływa tak siara z "wodą" od 7-8 msc ... :-) nie masz się czym przejmować

tak jestem nocnym markiem :-p i rannym ptaszkiem zarazem hahah :D
 
reklama
Vi kazdy pies chyba inny, bo sasiedzi mojego A. maja dwa boksery, i suczke i psa, i oba sie tak slinia ze masakra :)
Magda to normalne. Ja tez jak przyciskalam pod koniec cyce to mi leciala siara :) dosc duzo jej bylo
 
Hejka ..
Bite 14 godzin jestem sama w ciągu dnia :baffled: P wrócił 35min temu . Natka już siedzi w łóżeczku więc tyle się widzieli :-( A ja dziś padnięta , posprzątałam w szafie ( z za dużymi ubraniami Natki ) i mam wielką reklamówkę do prania na jutro , nawalił nam ogrzewacz do wody , brat naprawiał , no i oczywiście musial narobić bałaganu , obiad , pranie i zakupy pierwszy raz robiłam z Natalią . Zakupy same w sobie spoko , Natka grzecznie w wózku siedziała i oglądała ( wozek jej służy , bo w gondoli na bank byly by jady , a ta spacerówka z wózka 3w1 byla chyba mało wygodna ) , ale jak to wnieś wszystko na 4-te piętro ? :szok: Ale Babcia zeszła po wnuczkę , a ja jakoś doniosłam wózek z zakupami :-D:-D:-D
Teraz zostalo mi poprasować dzisiejsze pranie i padne chyba jak dziecko .
 
U nas nudy . patrze pogode na najblizsze dni i zapowiada sie ładnie ale zobaczymy jak bedzie ;]]
Była dzis u nas kolezanka z synkiem , Julka sie wyszalala, teraz lezy i bajke oglada bo taka zmeczona juz :-)
jutro mam sprawdzian z polskiego ;/ koniec roku a oni sprawdzianów pozapowiadali ..

Milena to P. zostaje w tej pracy na dluzej?
 
Hej....pamiętacie mnie jeszcze?
Poczytuje was codziennie na odpisywanie czasu jednak brakuje....
Kupiłam małemu lozeczko turystyczne, dzisiaj szukałam rowerka dla małego,bo na roczek chciałam mu kupić, chrzciny mamy już załatwione , będą 28.04 a roczek 13.04
Więc mnóstwo roboty będę miała

Przepraszam ze tylko o sobie jutro postaram się nadrobić
 
vi no właśnie o to mi chodzilo ze mam takie samo zdanie jak ty ale zapomnialam to napisać he :-D

milena to sie napracowałas dzis nie ma co:)

happymum o to juz malutko czasu zostalo, to bedziesz przez najbizsze dni mocno zapracowana:)

moja siostra cioteczna poprosiła mego P zeby był chrzestnym, tylko co ten chrzestny ma kupić (bo co chrzestna to wiem) na pewno świece, łancuszek z medalikiem i za chrzest zaplacić, coś jeszcze???
Nikolka już zdrowsza widać to po niej nawet, w koncu zaczeła jeść troszkę i humorek odzyskała:)
 
reklama
Hejka.

Mirabelka najlatwiej zapytac rodziców dziecka co chrzestny ma kupić.U nas np jest tak ze chrzestna ubranko, a chrzestny swiece, medalik, oplaca chrzest.A u moich tesciów np chrzestna wszystko kupuje a chrzestny oplaca chrzest i kupuje prezent.
takze lepiej zapytac zeby sie potem nie okazalo ze np dwie swiece dziecko ma :)

U nas znowu w nocy troche napadalo. Niewiem po co. jak to to topić sie zacznie porządnie to naprawde bedzie u nas tragedia. Ł rowerem do pracy smiga, bo auto moze sie zakopac na naszej drodze.
 
Do góry