reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
u mnie też z kasą teraz średnio.. 8go, albo 9go lutego wyprawiam Małej roczek ;P muszę już zacząć wszystko kupować, bo nie lubię na ostatnią chwilę. moja mama odmówiła przybycia (nie lubią się z rodziną K.) podrzuci mi tylko mojego brata, bo na niej wymusiłam, a 12go, jak Mała faktycznie skończy roczek zrobimy sobie u mamy jakieś ciacho ;P denerwuje się, bo pierwszy raz w sumie coś organizuje sama (chrzciny robiłam z mamą, więc ona wszystko ogarnęła).. jeszcze część gości nie może się zdecydować, czy będą, więc nie wiem, ile wszystkiego.. K. mi nie chce pomóc, bo on się denerwuje, przy takim czymś.. :no:
 
Dominisia - u nas bedzie chcrzest razem z roczkiemi musze sama wszystko ogarnąć..

ps. właśnie dodałam suwaczek zaręczynowy...nareszcie
 
happymum super foteczki,kochany maluszek też może później wrzuce jakieś nasze aktualne....

Dziewczyny nie było mnie od wczorajszego wieczoru i cieżko Was nadrobić hehe;p Witam nową mamusie;)

U nas dzisiejsza noc była troszkę ciężka ale może to ze względu na zmianę miejsca ..

Widziałam że rozmawiacie na temat kolejnej ciąży ja jak już wspominałam nigdy bym nie chciała żeby mój synek był jedynakiem, ale następne dzidzi za ok 4 lata;p :-) moja siostra zaszła w drugą ciąże jak jej synek miał 4 miesiące więc różnica roku jest więdzy nimi i bywało ciężko teraz chłopcy maja 7 i 8 lat więc się super dogadują;)
 
to jeszcze więcej roboty ;P
muszę zmusić K., żeby umył lampę, bo ja się boję wejść na krzesło. myślałam, żeby na allegro zamówić roczkowe baloniki.. chciałabym, żeby wszystko fajnie wyszło..

mama mojego K. ma piątkę dzieci, każde co 2 lata. super, nie.?
 
Witam.
Straaaaaasznie dawno mnie tu nie było... Tak przejrzałam i nie widzę, żadnej z Mamuś które kiedyś ze mną tu pisały... Trochę szkoda... No ale może spróbuję wkręcić się w Wasze towarzystwo. :-)

Moja córcia ma 4,5 roku ale póki co nie zapowiada się bym miała mieć drugiego bobasa. Z jednej strony chciałabym z drugiej sama nie wiem... Pozatym do tego dochodzą inne rzeczy, typu sytuacja finansowa i osobista. Więc może kiedyś.

Co do roczku to wyprawiałam takie większe ale to mi mama wtedy pomagała. Każde kolejne urodzinki są już skromniejsze... Kilka najbliższych osób, ciasto, kawka, tort szampan jakieś balony itp.
 
Ostatnia edycja:
ją dekoracje roczkowe mam kubeczki czapeczki , słowniczek balony i wywieszce na dzwi, naradzie są schowane i czekają... dominisia mogę dac ci fajny pomysł na roczek...o ile nie boisz się brudu
 
reklama
Do góry