reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Chyba Happy pytala jakie plany na jutro wiec ja odpowiadam.. Do 15 jestem z Nikolą, a potem idę na paznokcie. Moja mama z nia zostanie. Przed swietami stwierdzilam ze musze cos ze soba zrobic :D

Niki padła. Ja tez ide. Dobrej nocki dziewczynki..
 
Paulina Mała nie ma nazwiska K., a w akcie urodzenia jest wpisane tylko jego imię. Bo ani ja, ani on nie mamy 18.


Porodu myślę, że nie ma się co bać. Ja się tyle należałam w szpitalu i nasłuchałam się krzyczących-rodzących.. Jedna nawet jak miała poród rodzinny to złapała męża za włosy i napierdzielała jego głową o łóżko "za to co jej zrobił" jak to określiła ;P ale to mnie nastawiło tylko pozytywnie, bo miałam świadomość, że muszę to przejść.

Zaczęłam z Małą i K. chodzić do jego babci, bo Mała to jest dzik straszny i boi się obcych, więc Ją oswajamy z babcią. Babcia zrobiła Małej kiteczkę ;) K. nauczył Małą pić ze słomki ;)

idę, bo K. się wścieka ;) Dobranoc Dziewczyny ;P
 
witam dziewczyny :-) chyba dziś jestem pierwsza...u nas nocka spokojna a ma dworze mróz... zaraz muszę wstać, trochę się ogarnąć i iść do sklepu....
dzisiaj na obiad mam makaron z sosem myśliwskim:-)
 
My też witamy ;) U nas nocka .. masakra, mała wstała o 1 i w płacz i uspokoić się nie dała przez godzine, aż wkoncu padła. ale protest na mleko trwa dalej.. ;/
 
reklama
Do góry