reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja tak mysle, czy moze by na "przed terminem" nie wyłudzic skierowania do CZMP i nie urodzic za darmo z luksusem znieczulenia... No i tam wspaniale sie zajmą dzieciaczkiem po porodzie chyba..
 
reklama
QUINCY ja od poczatku twierdziłam że będe mieć dziewczynke i mam, nawet z A się założyliśmy zanim poznaliśmy płeć co będziemy mieć ;))
a co do ubierania dziewczynek, przeciez nikt nie kazuje nikomu ubierać ich na różowo , wszedzie jest masa ubranek w innych kolorach ;p
 
Quincy- raczej wątpię chociaż nie urodziłam w pl...więc pewną nie jestem....pamiętaj tylko że dojechać napewno zdążysz porody są zazwyczaj długie
 
Temat porodu , znowu ;)
Rodzilam bez znieczulenia i przeżyłam . My kobiety mamy rodzić :-D:-D
A Co do Płci , od początku wyczuwałam Córeczkę :-)

Kasiek wyręczę Cię Kochana , Quincy Postaraj się nie pisać posta pod postem ..Jeśli od poprzedniego posta nie mineła godzina użyj opicji EDYCJI .
 
kochane co do przeczuć ja myślałam,że będzie dziewczynka u nas w rodzinie same chłopaki si rodziły w ostatnim czasie i myślałam że w końcu będzie dziewczynka, babcie też na to liczyły hehe;p:-p a co do znieczulenia, fakt poród jest ciężkim przeżyciem ale wszystkie szczęśliwie dałyśmy radę i dalej kobiety daję i mają za to piękny dar... a z doświadczenia koleżanki nigdy bym się na znieczulenie nie zdecydowała u niej skończyło się fatalnie;/
 
Quincy moja cora ma moje nazwisko niestety. Bylismy sie dowiadywac u adwokata czy trzeba sie sadzic zeby miala nazwisko mojego A. i powiedziala nam ze wystarczy ze potwierdzi swoje ojcostwo w urzedzie. Okazalo sie ze musi miec papierek z sadu, no i ma w akcie tylko jego imie. Dodam ze moj narzeczony ma 24lata. Urzedniczka powiedziala ze albo sad, albo slub albo czekamy do mojej 18. No i czekamy do 18 :) Ale nawet jak sie rozstaniemy nie wyobrazam sobie zeby Nikola zostala przy moim nazwisku, bo ma kochajacego tate, i nie wazne wtedy by bylo ze my nie bylibysmy razem. Ja poznalam plec w 21tc na USG genetycznym II.
Misiactwo witam. Tu samotna napewno nie bedziesz :)
 
Paulina12 ja też zawsze chciałam żeby mały miał nazwisko taty albo do naszego ślubu podwójne a później wspólnie żebyśmy przeszli na nazwisko męża, i póki co ma podwójne... długo Ci zostało jeszcze do Twojej 18??
 
Dziewczyny mnie trochę wkurza że mały ma inne nazwisko niż ją ale to się niedługo zmieni bo nie wiem czy pamiętacie ale niedawno się zareczyliśmy i ostatnio ustaliliśmy że ślub będzie wiosną 2014..... juppi już nie mogę się doczekać :)
 
reklama
Milena jesteś kochana:) Trzymam rękę na pulsie ale Quincy Milena ma rację używaj edycji bo będę traktowała to jak nabijanie postów:p

Witam nowe mamy:) Ale super że Was dużo i się dogadujecie:)

Ja dzisiaj byłam zamówić strój na bal przebierańców miała być Roszpunka z długimi blond włoskami ale będzie Aurora (Śpiąca królewna) ale dorwałam blond perukę więc mała zachwycona Zobacz załącznik 530686Zobacz załącznik 530687

Heheh staro się przy Was czuję z tymi maluszkami:p:p

My od razu podaliśmy nazwisko i Mała ma od początku nazwisko męża.
 
Ostatnia edycja:
Do góry