reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiek zobaczymy w poniedzialek, tez jestem za tym zeby byla dziewuszka hehe;) ale sie okaze, bedzie chlopiec to tez bede szczesliwa;) Brzuszek hmm.. no coz tato moj twierdzi ze mam ciaze urojona bo on zadnego brzucha u mnie nie widzi:p Mama mowi ze widzi delikatny, T mowi ze rosnie i jest juz fajniutki, a ja stwierdzam ze dopiero zaczyna sie wypuklac, ale ciuchy nosze normalnie swoje, mieszcze sie bez problemu, takze nie jest zbyt wielki. Zdjecie wstawie jak T dostanie nowy telefon, bo ma tam aparat dobry, bo w moim aparat sie nie nadaje;)
Milena oo kurcze to juz 3 msc:p A pamietam jak pisalas ze to chyba juz, ze boli bardzo, po jakis czasie, ze bardzo mocno boli i jedziesz do szpitala hehe;)
Renata kurde wspolczuje alergii u mlodego.. wiem co to znaczy miec na kurz uczulenie..;/ bleee
A co do czytanek, to wydaje mi sie ze kazde dziecko tak ma, badz wiekszosc.. moi bracia tak samo w szkole wychwalani pod niebiosa, mama w domu do czytanki a tam wymyslanie i krecenie, ale przeszlo im to;) kuzyn to samo mial;)
 
reklama
Magda ja sama mam alergie na kurz i byliny. wiec iem jak czlowiek cierpi ;/ do tegoo astma i jak stan moj sie zaostrza to wogole lkedwie zyje ;/

a co do czytania. no zwariuje niedlugo. ide gdzies z F , on czyta wszystkie literki jakie widzi, wyrazy uklada, laczy sylaby w wyrazy, czasami nie slyszy co czyta ale.. super ze wogole lapie ocb w czytaniu listerkowym. bo on niby globalnie ma byc uczony czytac.

no a jak praca domowa jest " naucz sie czytac sylaby" i ja z nim siadam. to.. mozna sie zastrzelic lub potrząsnąć dzieckiem. jakbym do niego po chinsku mowila. patrzy na mnie jak na ufo, nie rozumie co ja mowie, nie poznaje liter.

niech ten rok szkolny sie konczy bo ja zwariuje.


kopytka lub sląskie nas obiad. jeszcze niewiem. narazie sie ziemniaki gotują ;)
 
hej mamuski:)

jak zwykle pojawiam sie i znikam:(
u nas dobrze,mala zdrowa,a my niestety ciagle pracujemy a co najgorsze mijamy sie na caly miwsiac mamy 2 tyg tak samo zmiany:(. Bączek mój meczy pytaniami non stop a co to a to a to kto?i Tak w kółko do tego jest na etapie katowania bajek...
zna już je na pamięc.
Inka. Ja miałam anemie w ciazy i to duza ale na koniec ciazy minela:)bedzie dobrze.na poczatku tez proszki nie pomagaly
Renia mojej chrzestnej syn ma...ani jednego kwiatka w domu nie maja...:sorry2:

A mi sie gotuje ogórkowai na 14 do pracy...echh...oby do poniedziałku...
 
Więc Kochane jest oficjalne! Mam dla was wspaniałą i zaskakującą wiadomość. Znowu się spodziewam. Niepełny jeden tydzień i odliczamy! Mój Boże! Wiem, ja sama jestem w szoku. Nie mogę w to uwierzyć. Miałam nic nie pisać na mojej tablicy, ale tutaj wszyscy są rodzina i znajomymi, więc postanowiłam to zrobić. Nie mogłam utrzymać tego w tajemnicy.
Tak spodziewam się mikołaja
 
hej dziewczyny dawno mnie nie było ale dopiero dziś wróciłam z Pawełkiem do domku,,, byliśmy w szpitalu bo miał zapalenie płuc.

Renatko bardzo mi przykro z powodu tej alergii
maleństwo gratuluję
 
reklama
Do góry