reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!


Soksy
Jestem , jestem ... nie udzielałam się dziś dużo, bo nie miło się zrobiło . :-( Mój jakiś czas temu poszedł na 5 , i wrócił o 00;15 ;-);-) Do mnie to chyba nikt nie ma , ale ja mam do kogo napisać w razie czego:) Choć myślę że w tel jakoś uruchomię BB :-p

Asz kuu**** . Coś mi się z postem pomieszało .. a nie mam siły jeszcze raz pisać . :-(
hahaha dzisiaj to Tylko miła wymiana zdań była:-D jak jest "niemiło" to później pustki na forum ze 3 dni aż każda ochłonie:-D


kurde Oliwa mi się rozespała, mam nadzieję że to nie na noc bo za 20 min powinnam ją kompać:-D


milena ja też chciałam karmić piersią ale nie wyszło i co? stanard bo cyce najlepsze:-p
 
reklama
Renata zrobiłam awanturę ale o niespodziance w herbacie nie pomyślałam :cool2:

idę konczyc prasowanie ale mam takiego lenia ze szok
 
Femme O tak jestem wykończona . Czekaniem . Mam niby jakieś skurcze , które trwają sekundy , nie wiem od czego tak :no: W nocy non stop wstaję , spać nie mogę . I ta pogoda ;///
 
Milena ja tez Tymka chcialam karmic...ale w sumie tylko dlatego ze mi mówiona ze tak trzeba i choc nie chcial cyca tylko musiałam sciągac laktatorem to siedzialam pól dnia nie kiedy i sciagałam mleko bo tak trzeba ehhh...ale trzymam kciuki za Ciebie i pokarm;)

Jesli chodzi o mojego meza to jak on jest w domu to nie raz nie czuje ze mam dzieci...zrobi im kolacje umyje w sumie prawie codziennie tak jest wiec mam labe no chyba ze jest w delegacji...ale z niego ogólnie zajebisty ojciec,jestem wrecz zazdrosna o dzieci czesto!;P
 
Milena ja mialam bole krzyzowe. nic przyjemnego. Ból jak diabli..

z dwoma to przechodzilam. od samego początku. I przy takim bolu i skurczu jak mi igle w kregoslup wbijala to dla mnie koszmar był.

teraz po tytlu latach twierdze ze porod to pikuś.. wizyta u dentysty jest gorsza :D
 
Renatat już chyba kiedyś pisałaś że wizyta u dentysty jest gorsza od porodu ;-);-) Mnie właśnie kręgosłup wysiada , siedzę , leże a ciągle to samo ..
 
MILENAAA - ja miałam bóle od krzyża i od brzucha :no: ale ja zahartowana bo miałam bolesne miesiączki to się czułam jak przy takiej miesiączce właśnie ;-) nic przyjemnego to nie jest ale szybko mija :-)

A mi już głowa wysiada tak mnie boli do tego czuje że jutro nic mówić nie będę mogła tak mnie gardło zaczyna boleć jak bym jakąś kulkę tam miała ... no i zatoki coś pięknego :sorry: ale jutro wolne ! :-D :-p
 
Kurde to ja jak miałam z Oliską skurcze to były nawet przyjemne:-D ale że łaskotało regularnie co 7min to stwierdziłam że jedziemy:-D 2 mega bolesne miałam i myslałam że umre ale przy 2 Oliśka wylazla z brzucha;-):-) wieć jak by miało być przy 3 podobnie to przed 30 jak mi się zachce babrania w kupach to robimy bobasa:-D
 
Femme Ja akurat @ miałam nie bolesne , czasem tylko brzuch pobolewał w w pierwszy dzień .. ale już mam nadzieje że lada moment będzie poród i wszystkie bóle się skończą ...


Idę do wanny :-)
 
reklama
Do góry