reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no wlasnie milena jestes ?? ma ktos w ogole do niek jakis kontakt tel?
snoopy no to nie zazdroszczę a w weekendy tez? bo moj tak :sorry:
 
reklama
soksy w soboty tylko od 5 do 14 z tym że mój cały ten czas spędza za kierownica....:-( Rozwozi zasrane leki do zasranych aptek... ja się boję że kiedyś przyśnie i....:-:)-( a nie raz się zdarzało że oczy zaczynały mu się zamykać...
 
soksy w soboty tylko od 5 do 14 z tym że mój cały ten czas spędza za kierownica....:-( Rozwozi zasrane leki do zasranych aptek... ja się boję że kiedyś przyśnie i....:-:)-( a nie raz się zdarzało że oczy zaczynały mu się zamykać...

no jest to niebezpieczne :/ moj w Samsungu robi a ze jest operatorem to jak kogos nie ma musi za niego siedziec i caly dzien lazi do okola maszyny tez przes*** no ale musi robić na rodzinę tym bardziej teraz jak ja jestem w trakcie szukania pracy :sorry:
 

Soksy
Jestem , jestem ... nie udzielałam się dziś dużo, bo nie miło się zrobiło . :-( Mój jakiś czas temu poszedł na 5 , i wrócił o 00;15 ;-);-) Do mnie to chyba nikt nie ma , ale ja mam do kogo napisać w razie czego:) Choć myślę że w tel jakoś uruchomię BB :-p

Asz kuu**** . Coś mi się z postem pomieszało .. a nie mam siły jeszcze raz pisać . :-(
 
Ostatnia edycja:
Milena nie miło ?zwykła dyskusja Wy to zaraz nie miło...czy w dzisiejszych czasach nie mozna swojego zdania wypowiedziec bo jest sie zaraz kłotliwym wyrodnym itp??A po drugie dopiero teraz sie "niemiło" zrobiło;PP
A Ty bys juz mogła urodzic;PP

A tu dla tych które nie widziały moja Kaja w wersji angielskiej haha:


Facebook
 
Ostatnia edycja:

Soksy
Jestem , jestem ... nie udzielałam się dziś dużo, bo nie miło się zrobiło . :-( Mój jakiś czas temu poszedł na 5 , i wrócił o 00;15 ;-);-) Do mnie to chyba nikt nie ma , ale ja mam do kogo napisać w razie czego:) Choć myślę że w tel jakoś uruchomię BB :-p

Asz kuu**** . Coś mi się z postem pomieszało .. a nie mam siły jeszcze raz pisać . :-(


no to koniecznie daj znac :) bo ja mma przeczucie ze rano cie nie bedzie :tak:
 
Snoopy ja tez calymi dniami sama z chlopcami. Ł pracuje na remontach i zazwyczaj pracuje od 7-8 do ok 19.
Jak Oskar mial 2 tygodnie to Ł wyjechal do Niemiec na prawie 3 miesiące. Bylam z chlopcami sama. tzn moja mama mieskza w tej samej miejscowosci, ale tylko 2 razy zostala z chlopcami. bo ja do dentysty raz musialam a raz do pipologa na przegląd poporodowy.

Soksy ubilabym tesciową za te frytki.. albo laksygenu jej dosypala do herbaty. niech poczuje jak to jest miec biegune.To ona nie wie ze po rozwolnieniu to sie lkekkie rzeczy daje do jedzenia a nie smazone na glębokim tluszczu?

ale mi w kolanach kreci teraz. maaatko starosc. moglaby sie ta pogoda ustabilizowac, bo ja jak babcia juz mam doleglliwosci.
 
reklama
Sali Może źle to ujęłam , Nie chciałam się wtrącać w kogoś decyzję co do karmienia ...Ja osobiście chcę karmić piersią , a co z tego wyjdzie zobaczmy .. A co do wychowania , karmienia dzieci Każda mamuśka ma swoje sposoby , i niech karmi jak uważa . Mogła bym rodzić ale widzisz no jakoś nie mogę :-)

Soksy
też chciała bym już czuć że rano mnie już nie będzie na BB , ale jakoś czuję że będę ...

Maleństwo Dam znać jak tylko urodzę , chyba że poród będzie długo trwał ( czego chciała bym uniknąć ) to dam znać przed ..


Jeszcze was zapytam . Miała może któraś z Was bóle z kręgosłupa ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry