reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

soksy kochana jak bym wygladała doskonale to bym się dietami nie katowała... nie widziałaś mnie przed ciążą... teraz dalej się chowam za luzniejszymi koszulkami najczęściej zakładam koszule bo boczki mnie dobijają... no i mam za dużo tkanki tłuszczowej... teraz wracam powiedzmy "do normalności" i z powrotem będę jadła max 1300kcal z tym że w końcu mięśnie mi się zeszły i mogę zacząć pozbywać się oponki bo tak to mogła bym mieć przepukline... malutko w ciązy przytyłaś ja z Alą 25kg a z Oliwką tylko 18kg:-D Co do teściowej zatłukła bym!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:

famme jak wy już 3 dzien to ja się nie będę wtryniała na karniaki bo nie nadgonię;-) z resztą dla mnie Aw6 było trudne jak dużo Cwiczyłam a co dopiero dla osłabionych mięśni, na razie trzeba normalnie bez zakwasów;-)
 
reklama
AURELKA - a ile już ruchów nie czujesz ?
shocked.gif
bo o to chodzi ?

Dzisiaj jest drugi dzień. Żadnego ruchu, nawet najmniejszego, najsłabszego. :-(
 
soksy kochana jak bym wygladała doskonale to bym się dietami nie katowała... nie widziałaś mnie przed ciążą... teraz dalej się chowam za luzniejszymi koszulkami najczęściej zakładam koszule bo boczki mnie dobijają... no i mam za dużo tkanki tłuszczowej... teraz wracam powiedzmy "do normalności" i z powrotem będę jadła max 1300kcal z tym że w końcu mięśnie mi się zeszły i mogę zacząć pozbywać się oponki bo tak to mogła bym mieć przepukline... malutko w ciązy przytyłaś ja z Alą 25kg a z Oliwką tylko 18kg:-D Co do teściowej zatłukła bym!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:

famme jak wy już 3 dzien to ja się nie będę wtryniała na karniaki bo nie nadgonię;-) z resztą dla mnie Aw6 było trudne jak dużo Cwiczyłam a co dopiero dla osłabionych mięśni, na razie trzeba normalnie bez zakwasów;-)

eh te boczki znam to :crazy: dla mnie najlepsza dieta to MŻ :-p a przede wszystkim jedzenie o stałych porach mnie zgubiło jedzenie obiadu n o 18 i sniadania o 11 ale juz wracam do normalnosci z posiłkami i widze ze z wyglądem tez :)
 
Milena na uszach stań:p:p

Magda
trzymam kciuki za wizytę:)&&&

Soksy
super że małemu przeszło...

Dorota
współczuję.... Domka mi nigdy tak nie zrobiła...

Snoppy
to ładnie wtrynia już Oliwka:) Oj leżaczek.... Domka non stop leżała;)
Ale wiesz Nadalka ma dopiero pierwsze dziecko i jak Dominika miała 2 miesiące to wydawało mi się mega ciężko a teraz?? Sądzę że wszystko bym ogarnęła:)
Mi C malował w ostatnim miesiącu:p
I tak nie zły masz ten brzuch wcale nie widać ja 3 miesiące po porodzie to byłam bardziej zasuszona niż przed...

Eve
myślałam że już do 20 dobijasz:p Oj to poczekamy zresztą zaraz wrzesień:)

Nadalka współczuję marudnej Igusi... Moja na pierwsze szczepieni 2 kg przytyła ale podpaszana była sztucznym:p
Oj strasznie masz z Igusią... A masz możliwość wystawiać ją na dwór żeby sobie pospała??

Femme oj ja też tak chciałam młodą właśnie tak wychowywać ale wtedy się po prostu nie dało bo lokatorzy teraz zupełnie inaczej bym zrobiła. Ja w sumie też nie uważam karmienia piersią za wspaniałe przeżycie... Ale co zrobić...

Dorotar to był wybór Femme i dobrze. Ja już napisałam dla mnie też to nie było żadne magiczne odczucie wręcz nie cierpiałam tego... A teraz jeden cycek większy drugi mniejszy jeden do góry drugi trochę wisi... I wiesz co jednak bym wolała żeby tak nie było bo jednak jakiś kompleks mam na płaszczyźnie ja i C a przy tym i Dominika czasami traci jak rodzice nie są zadowoleni... A Dominika była karmiona tak i tak bo jednak oboje na uczelnie chodziliśmy i też była zadowolona nie choruje do tej pory.
 
Kurde Oliwka znowu zaczela mi spać jak wróbelek na gałęzi... 30min max bo wiadomo mam niewychowane trolątka drące mordy na dole... Alka do babci poszła ją mordować 10 min spokoju dla moich uszu:-D Oliś kimneła wieć pranie mogę wstawić, żeby nie ta pogoda to na dworze spała by mi jak marzenie...:rofl2: kasiek leżaczek dobra rzecz:-D
 
AURELKA - :eek::eek: dziewczyno na co ty czekasz ? ty pędź do tego szpitala !

KASIEK - no my mieliśmy to że sami mieszkaliśmy i sama wychowywać małą mogłam po swojemu ;-)

SNOOPY - mówisz dla mnie póki co luz jest :-p bez problemu robię zobaczymy od jutra mi się 3 serię zaczynają :-p

SOKSY - wow to można tak mało przytyć w ogóle :-p :-p te babcie ...i i tak nie przemówisz do takiej :dry:
 
reklama
femme można nie przytyć w ogole:-D a nawet schudnąć:-D była żona mojego brata w ciąży się odchudzała i w efekcie pod koniec ciąży ważyła chyba 5kg mniej niż jak zaszła... ale gruuuuba była i tak:-D
 
Do góry