reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Femme luzik ciocia wyluzowana:p My się cały czas śmiejemy i gadamy co Cię tak wzięło bo chociaż już dawno podejrzewaliśmy że jest w ciąży to mówiła że ją wzdęło:p
 
reklama
WIKI_ 001.jpgWIKI_ 004 - Kopia.jpgWIKI_ 006.jpgWIKI_ 007.jpgZobacz załącznik 488573 A tu dziadków jak jest i odpoczywa od rodziców
 
Młoda mama Śliczniutka :tak::tak::tak:
femme nazwisko 6 literowe ma P :-) I mała będzie od grudnia miała jego nazwisko oczywiście ;-) 6 liter to niby sporo , ale wydaje się krótsze :-):-)
kasiek Świetna jest ta twoja córa :tak::tak::tak:

A ja jestem w szoooooku :szok: , jak chcą za wynajem min 600 zł i to za kawalerkę, tak dziś zadzwoniłam i 400 odstępnego za 2pokojowe mieszkanie . Trzeba by się z P zastanowić . Tylko problem w tym że bez centralnego ogrzewania ( piec kaflowy ) ...
 
Młodamama93 ona odpoczywa czy Wy odpoczywacie :p Urocza:)

Milena ja jednak chyba bym krótsze imię dała jeśli ma mieć drugie bo Natalia Karolina to jednak sporo moja ma Dominika Julia
 
Hej.. ale sloncze prazy..




Vi moj malzon tez z tych niepijących. Kilka razy go z piwem widzialam. palic palił..jakis czas. obecnie twierdzi ze nie pali.:)
jakiś taki ewenement on jest.. hahahaha. ja zresztą tez. jak jedno na kilka miesięcy wypije to jest duzo :) Kilka razy zdarzylo mi sie być pijaną. potem kac.. zle to przechodze.. chba temu wole nie pic :)


Milena a czemu corcia dopiero od grudnia nazwisko taty bedzie nosila?? najpierw dasz jej swoje czy jak??
Toż twoj P moze od razu ją uznac i dac jej swoje nazwisko.


na jarmarku bylismy, Ł zakupił sobie nową wedke. szczesliwy jak ja z kojejnej pary butów.
Mi sie sandaly rozkjleiły. na szczescie do naprawy sie nadają, ale zanim sie zbadalam ze cos dziwnie mi sie idzie to z godzine z chlapiącą sie podeszwą zasówAŁAm.


Nuska ja tak samo mam z kotkami, pieskami, i innymi zwierzakami. jakbym mogla to bym wszystkie bezdomne dokarmiala, przygarnela.

Młoda mamusia sliczną masz corcie. i jaka malusia.

co do dzieci. ja mam dwoch kwietniowych. ja jestem z wrzesnia. Kiedyś nie chcialam dziecka z drugiej połowy roku. wakacyjnego tez nie, bo koncówka ciązy w wakacje to ciezko strasznie.w zime mialam wielki brzuch.. z kurtką był problem.

planuje kiedyś trzecie bobo. i chcialabym z początku roku. ale co wyjdzie i kiedy wyjdzie to sie zobaczy. jakby byla corcia to chyba bym nieba liznela ze szczescia.
 
Kurcze zawsze jak mi jedzenie ktoś przywozi to nagle tłumy ludzi ! :angry: i nie ważne może być cały dzień pusto i jak tylko mam jeść to atakują :-p masakra i tak w 99% jest :no::sorry: normalnie wabik na klienta

MILENAAA - wasza decyzja krzywdy tym na pewno nikomu nie zrobicie jak coś :-p :-)
 
Wrocilismy niedawno do domu z niedzielnego obiadku u tesciow.
Mloda od babci wrocila, takze pierwsze co zrobilismy to wsadzilismy ja do wanny, bo niestety ale moja babcia mimo wielokrotnego mowienia i powtarzania nie stawia sobie za cos waznego to,ze czasem trzeba sie umyc..yhmmm takze jak Fasola wraca do domu, to :angry:
Tona niepotrzebnych zabawek, gazetek i nic poza tym :baffled:
Z urlopu ciesze sie juz troche mniej, bo tak jak do perspektywy urlopu z tesciami juz sie przyzwyczailam, tak dzisiaj sie okazalo, ze jeszcze wpadnie dalsza czesc rodziny Łukasza z czworka swoich dzieci :szok:powiedzialam wiec, ze koty zabunkrujemy chyba w pokoju, bo jakos tego nie widze.Wiem wiem, ze dzieci nie maja jeszcze poczucia krzywdy, nie wiedza czasem ze robia zle, ale kazda z Was zapewne wie, jakie ludzie na wsiach maja podejscie do zwierzat - pies przy budzie, kot na polu myszy lapac.Jak w zeszlym roku zobaczyli Nasze na szelkach i w obrozkach,bylismy atrakcja wsi:sorry2:Drzwi tam zawsze otwarte sa, wiec urlop chyba spedze na pilnowaniu tego, zeby mi ktos przypadkiem badz nie przypadkiem wyniosl koty na zewnatrz zeby sobie "pospacerowaly".
 
NUŚKA - uuu to kiepski urlop przed Tobą :sorry: a wy mieszkacie z teściową rozumiem w jakimś domu ?

Ja od jutra mam mini urlop bo dopiero w piątek do pracy idę więc pewno mnie tu nie będzie :-p
Jutro chciałam z małą się wybrać na wakacje jednodniowe do Krynicy Morskiej ale nie wiem co z tego będzie przy takiej pogodzie :sorry:
 
reklama
Do góry