reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

wampi a no jasne ze jak sie nadaje plecak , to nowego nie trzeba ..
dorotar gratulacje ząbka ;) hehe co za facet :-D:-D gorąco mu było cóż zrobić ..

A co do wymalowanych dziewczyn . U nas ich pełno , nie wiadomo czy ma 13 czy 18 lat ;) Moja siostra chodząc z trójką dzieci do sklepu , kupując mężowi piwko pytana jest o dowód, bo w sklepach juz nie wiedzą komu wierzyć komu nie ; )) :happy:
Zanudzę się dziś . Kiedy ja nie mam co robić to nie ma pogody żeby zrobić pranie . A jeszcze z 4 prania mnie czekają ciuszków dla małej:-) Mama do mnie wydzwania z 5 razy dziennie , już dziś odebrałam od niej dwa tel . i to nie ostatnie bo będzie dzwonić po USG zeby sie dowiedzieć co i jak :no::no: Boi się mamusia że urodzę kiedy ona na urlopie , na plaży siedzi i sie opala ;)
 
reklama
Prawda jest taka ze jak sie ma 15-18 lat to laski chca powaznie wygladac zeby nie brac ich za dzieci a z wiekiem sie odmladzamy,ja kiedys mocniej sie malowałam niz teraz...ostatni raz dowód ode mnie chcieli jak mialam 25 lat a jak mialam 17 to nie chcieli dowodu jak szłam na impreze bo tak powaznie wyglądałam przez makijaz i pofarbowane włosy ,a teraz daja mi 27 z czego tez sie ciesze(i to nie tylko faceci bo wiadomo oni kłamia ;))

Włosy pierwszy raz rozjasniłam jak skonczyłam 7 klase w wakacje...mialam blond z natury,poprostu je troche z tuningowałam hehe.
 
mnie o dowód eż pytają.

a malować zaczęłam się w technikum. a włosy pierwszy raz to głupie zabawy bibuła ale to szybko szło zmyć. a farba po gimnazjum jak szłam do technikum pierszy raz.
 
renataT głos poszedł. No to moja siostra, jest jak Twój drugi brat i włączenie bajek odpada, bo sama siedzi przed tv i z 10latką ogląda mtv;/
czarnuszka małego słodziaka masz w domu
eve19 nigdy nie słyszałam podobnej opinii. Trochę mnie przeraziłaś. Mam nadzieję, że mały jest cały i zdrowy. Wg badań nic nie wskazuje, żeby miało być z nim coś nie tak. Tego się będę trzymać, bo tak jak mówiłam w ciąży hormony tarczycy się unormowały.
dorotar gratuluję ząbka. dobrze, że tylko płaczem go oznajmiał, bez innych dolegliwości
maleństwo20 pytałaś o Je ne regrette rien, to znaczy "niczego nie żałuję; nie mam żalu"

u nas dziś taka spiekota, że szok. rozpływam się. Standardowo sama w domu cały dzień. Na uczelni doprowadzają mnie do obłędu, odsyłają od drzwi do drzwi. Nie mogłam z powodu ciąży jechać na obowiązkowy obóz z moim rokiem, jako alternatywne zaliczenie miałam dostać temat pracy, ale koleś, który ma mi go dać to fatamorgana. Rozmawiałam z jego szefową to kazała zostawić maila i tego samego dnia temat miał do mnie dotrzeć, ale od wtorku go nie widać, jak nie dostanę go do końca miesiąca przez ten głupi przedmiot załapie się na sesje poprawkową i przepadnie mi stypendium (zniżka w czesnym 1000zł) nie mało więc biegam od drzwi do drzwi i każdy mnie odsyła, telefony podane na stronie to chyba ktoś wymyslił dla zabawy. Jestem tak sfrustrowana, że szok.
 
wampi no coraz gorzej rozróżnić . A co do Ciebie , to wcale się nie dziwie że Ciebie o dowód pytają :-):-)
Sali Dobrze mówisz , te 14-18 chcą wyglądać dorośle
Kasiek Będę grzeczna :)) Miłego weekendu :-):-):-)

Co do farbowania włosów, moje od dziecka są jasne ;) i w sumie chciała bym ciemniejsze , ale szkoda mi tych ;) Od podstawówki nauczyciele czepiali się ze mam jakieś pasemka na włosach ( totalna bzdura ) . Raz robiłam szamponem jasny brąz który zmył mi się po jednym myciu :-)i tyle mojej przygodny z włosami . Wychodzi na to że do końca życia będę blondynką :-D:-D:-D A ja za troszkę zbieram się do szpitaaaala , troszkę przeraża mnie to , co lekarz powie :-:)-( Ale zobaczę mój skarb :-):-) Jak mi nie da zdjęcia to ....:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:



Ok , ubieram się i lecę na USG . Dam znać co i jak jak wrócę .
 
Ostatnia edycja:
Sali no bywało tak ze musialam z kims Oskara zostawić. Nawet jak był niemowlakiem. Ja prawka niemam, a wozić go autobusami i czekac w kolejce do lekarza bo z F musialam nie widzialo mi sie. Wiesz, gdybym wiedzial ze moj brat nie nadaje sie na 2-3 godzinną opiekunke do malucha to bym w zyciu nie zostawila.


Czarniszka slicznego masz synka :)

Ksiązki i ja bede musiala kupić. i dla F plecak i wyprawka do p-la dla O. koszmar.juz mi slabo na mysl ile pojdzie na to kasy


Kasiek milego wygrzewania sie :)

Milena i jak po usg??


Ale upal. dziś juz tej temp. nie wytrzymalam i wymoczylam sie w basenie chlopców. kij ze ludzie sie gapili :D Ale jak przyjemnie..

a co do malowania wlosów.. pierwszy raz pasemka mialam w wieku 16 lat. u kuzynki rozjasniaczem. nie powiem ze to ladnie wyszło. aaaale były wakacje wlosy związywalam i czapka z daszkiem aby zaslonić. potem juz w rudych odcieniach ok 18 urodzin.był i ciemny brąz i coś pod czerwien. naturalnie jestem ciemną blondynką ale swego naturalnego kolory nie lubie.l okropny jest ( o ile ja dobrze odcien pamietam :D ).
 
Nie wybieram się na CC , rodzę SN ;-);-) Mała obrócona główką w dół :-):-) Mimo że poród mnie przeraża ciesze się że poczuje poród a nie operacje :happy: Od ostatniego USG mała ładnie przybrała na wadzę , waży +/- 2200 .
BPD (wymiar dwuciemieniowy główki) - 8.69cm
HC (obwód główki) - 30.72cm
AC (obwód brzuszka) - 28.79cm
FL (długość kości udowej) - 6.63cm


W ogóle robił mi to USG z 40 min , juz mi się tam leżeć nie chciało hehe . Zrobiłam sobie pranie , jutro P. ma wolne więc razem będziemy ciuszki prać ;) niech poczuję że to nie jest takie przyjemne jak się wydaję , a skoro ma wolne to można go troszkę pomęczyć
:-):-):-) Teraz wywiesić pranie , dać znać mamie że nie wybieram sie na CC , i odpoczywać , bo upał taki że wyrobić się nie da :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja Kaja własnie przyjezdza na rowerze i mówi:kupiłam kapuste ,kotlety i ziemniaki bo są głodne dzieciaki...hahaha nie wiem skąd ona to wzieła :-D:rofl2:

Kasiek miłego wypoczynku..ja tyż postaram sie byc grzeczna:-p
 
Do góry