reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzien dobry kochane:)

Adaś padł, M padł, a ja mam chwile spokoju w końcu,bo od rana sprzątałam. Niedługo trzeba będzie obiad przygotowac,ale poczekam aż M wstanie to mi pomoże,nie ma tak dobrze:-)

Aneta czemu wstyd? Bardzo negatywne opinie słyszałam o WSH, o WSU nic do mnie nie dotarło po za tym,że drogo tam jest podobno. A jak ogólnie oceniasz studia? Łatwe? Zadowolona jesteś z wyboru?
Milena witam się i ja:-)
Eve wózeczek b. fajny,tylko zwróc uwagę,że w spacerówce podnóżek jest dosyc krótki i dziecku szybko będą wystawac nózki,moja siostra miała ten problem w Espiro, córce bardzo szybko wisiały nogi dosłownie. Jak chcesz wózek na długo i nie zamierzeasz kupowac innego potem to ten raczej nie sprawdzi się
Sandra witaj:) i gratuluję dzidziusia i ślubu:-)
Fikusek gratulacje:-) i szczęścia życzę
Papitka też witam:) śliczne masz maleństwo
Vegas hej:) szkoła,matura,Adaś,zajmowanie się domem,a po maturze moja mama w zasadzie uznała,że mogę byc pełnoetatową sprzątaczką w domu więc nie miałam wgl czasu... W czasie roku szkolnego i tak prawie wszystko musiałam robic sama,ale potem to już wogóle moja mama przestała cokolwiek robic tylko wracała z pracy na gotowe,uznała,że po co ma się wysilac skoro mogę to ja zrobic:baffled::no: teraz na szczęście jej nie ma,więc jest lepiej,nie stoi mi nad głową.Adaś też tak płacze jak wychodzę i też się staram wymykac,nie lubię strasznie jak on tak za mną płacze:-(Trzymam kciuki za bąbelka:-)

Potem spróbuje wyciagnąc M do galerii bo poluję na jedną bluzkę w Housie i chciałam deserki w rossmanie kupic Adasiowi. Lece obejrzec Chirurgow:)
 
reklama
Milena, obejrzalam galerie twej siostry i powiem ci ze ona jeszcze sie za bardzo nie wyroznia wsrod naszych nastolatek.Przynajmniej na tych zdieciach.

Ja pamietam ze u nas w podstawowce i LO nie bylo mowy o makijazu. Od razu do lazienki zmywac i tel. do rodzicó. Dopiero w maturalnej klasie przymykali oko. i tylko na np same pomalowane rzesy. A teraz?? Ja tyle szpachli to bym miala na caly miesiac.
 
Co by tu napisać ;p Mam 18 lat, mieszkam niedaleko Krakowa.
Mam prawie 7 - miesięcznego synka Michasia. ;)
Pytać co chcecie wiedzieć ;-)
 
Eve to dobrze że teściowa jedzie będziesz miała spokój:p:p A ten wózek wcale mi nie podchodzi;/

Milene ja mam siostrę która ma 17 lat ale ona z tych grzecznych:)

Kamcia będę zbierać wszystkie;)

Sandra co studiujesz??

Fikusek biedny mały dobrze że wszystko się dobrze skończyło:)

Vegas
a tam nie lubisz:p Biedna Martynka mam nadzieje że szybko się przyzwyczai:) Współczuję@

Gosiu
witaj gdzie teraz pracujesz??

Sandra masz praktycznie ten sam termin co ja miałam ja miałam na 28 września:) Może jakieś zdjęcie nam wrzucisz??

Papitka i tak do Ciebie podobny:) Śliczny jest:)

Maleństwo
najlepszego z okazji rocznicy:)

Kamcia
hahaha bardzo śmieszne;P

Czarnuszka witaj:) Pierwszy raz u nas na forum??

Burzowata
heheh to jakbyś o mnie pisała:)

Mi też możecie namiary wysłać:p

Sprzątam sprzątam i posprzątać nie mogę:p
 
Czarnuszka witam witam;) coraz wiecej nas tutaj;) Gratuluje synka:)
Milena dokladnie tak jak mowi Renata ze wszystko zalezy od dziewczyny. Ale fakt faktem te dzisiejsze "lalunie" to jest tragedia.. Ja pamietam ze u nas z makijazem tez nie mozna bylo przesadzac.. Ja zaczelam delikatnie rzeski sobie robic hmm 2-3 kl gimn i to tak balam sie ze mama cos powie:p A teraz to nawet sa laseczki ktore juz w podstawowce to robia.. yghmn..;/ P.S. na tych zdjeciach to ona wyglada na jakies hmm 18 jak dla mnie.. nie wiem po co dziewczyny sobie dodaja lat.. a jak zmyje tapete to nawet nie wiadomo kto to jest.. mialam takich kilka osob w klasie.. A moj T jak widzi takie malowidla to mowi o ta to pewie lopata naklada a jak dotkniesz to odpada jak tynk ze sciany, hahaha
:-D:-D:-D
Vikamcia
tutaj bardzo przejmuja sie uczniami, dociekaja dlaczego danego dnia nie ma.. a w PL? hmm przychodza zeby swoje odbebnic bo niektorzy w ogole nie maja podejscia zeby uczyc i spotykac sie z tak mlodymi ludzmi..
Dorota calkowicie sie zgadzam.. zreszta napisalam o tyum wyzej:)
Burzowata chwila relaksu kazdemu sie przydaje;))
 
Mówicie o damach to zobaczcie jak moja dama właśnie siama siem wystroiła...

201207212948.jpg201207212953.jpg
 
Nadrobiłam ;)
Hej i tak wasze opinie bardzo mi pomogły macie trochę racji ogólnie wózek jako wózek jest bardzo ciekawy ale może mało praktyczny i niezbyt może być wygodny do znoszenia po schodach teraz myśle nad PLIKO albo QUINNY BUZZ LUB SPEEDI ewentualnie SILVER CROSS ehh dobrze ,że jutro M jedzie na Carbot (taki nasz pchli rynek) i zacznie już szukać trochę rzeczy dla malucha bo to niedługo a zimą karbotów nie ma i zostaniemy bez niczego a nowych rzeczy nie będę kupować dzieci za szybko rosną do szpitala wezme tylko nowe rzeczy i ubranka a tak to pralka i proszek ;)
wczoraj to tak się źle czułam ,że nawet M stwierdził ,że wcale by się nie zdziwił jak by został rodzynkiem w domu hehe
Kasiek cudna ta twoja laleczka ,co do teściowej teraz wzięła urlop płatny bo na bilet dla siebie nie ma a ja powiedziałam ,że sponsorować jej nie będę bo mam swoje wydatki teraz :/
Witaj Czarnuszka ;) miło ,że dołączyłaś do nas ;D
Papitka słodki ten twój okruszek ;)
A miałam zapytać któraś z was pisała ,że jest z Londynu ;D ja jestem z Walii jeszcze ale mam nadzieje ,że jak się maleństwo urodzi to te 25km się przeprowadze do anglii :)
 
Vi no ja bez . jedynie rzęsy i to czasem - bardzo rzadko :) a no jak jest pogoda to trzeba korzystać .
dorotar Ja oczywiście nie mówię że każda . Ale moja siostra zalicza się do tych o których ''szkoda gadać''
RenataT portal społecznościowy , wrzuca może w miarę normalne te fotki .
czarnuszka Urodziłaś może synka przed 18nastką ? . w ktora strone od krakowa mieszkasz ?? Moze gdzieś koło mnie ;)
kasiek tez bym chciała siostrę z tych ''grzecznych'' .. A masz lalunie ;) Co te córki mają z tymi butami mamusi , ( bo na obcasie hehe ) :)
magda a mi przypomniałaś hahaha . Mój P. też nie trawi takich ''tapeciar'' ma dokładnie takie samo zdanie jak twój T. Ostatnio miałam remont , No i mój P stoi ze szpachelką , akurat jakoś przerwe sobie robił i siostra przyszła i do niej tak '' chodź tu , od razu z ciebie zdrapiemy '' padłam ... Teraz nawet 13 latki wyglądają na 18nastkę a potem będą płakać przy 25 latach ze staro wyglądają , a wszystko przez te wszystkie fluidy :)

Aha , zapomniałam ;)
Eve Mi właśnie wózki typu maked speed sie podobaja ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry