reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!


sandra o matko .. współczuję .. przesąde osoby potrafia być dobijające :-p u mnie tesciowa w wumie nie jest az tak przesadna ale jak dowiedziała się że na chrzestną idę w 7 msc ciąży to poprosiła mnie żbeym odmówiła i była strasznie zdenerwowana .. a ja powiedziałam ze nie wierzę w żadne przesądy i niech mi nawet nie waży się mysleć o niczym złym .. no i co ...:-) wszystko ok.. głupi przesąd ...

a ile było gadki z jej strony przed weselem... to zaproszenia nie takie, to ja nie miałam kupować z S. garniaka, to nie można zwężać garniaka co chwilę coś. Na szczęście nie muszę tego słuchać co dzień tylko jak ich odwiedzamy, raz na miesiąc mniej więcej... Ogólnie mam ciężki kawałek chleba z rodziną mojego S. Zabrałam im ukochanego synka, bo drugi ma wszystko i wszystkich w d...:baffled: ale cóż...
burzowata gdzie trafiłaś na fajne przeceny? ja się wybieram na wyprawę po galerii za parę dni
dziękuję wszystkim za komplementy:zawstydzona/y:
 
reklama
sandra w housie:) kupilam dwie bluzki,jedna za 14 zl na lato i sweterek za 24:) ale duzo rzeczy jest,spodnie sa po 60 zl,bluzki po 20 gdzies ogolnie duze przeceny. A tesciami sie nie przejmuj,dobrze,ze nie musisz ich widywac czesto
 
a ja znowu w lesie bylam. wychodzilam sie i teraz czuje jak mi w łydkach pulsuje ;)

SandraX pieknie wyglądaliscie.a z przesądną tesciową.. maaaatko ja mam takie sąsiadki. te starsze szczegolnie. Najlepszy tekst był wlasnie ze dla dziecka nie moge niczego przed porodem miec w domu. I ze do chrzcin nie mozna na dwor wychodzić. urodzilam 30 kwietnia a chrzcilismy pod koniec lipca.Oburzenie na calej ulicy było...
w ciązxy tez nie moglam tego, tamtego, wieszac prania nie, siadac po turecku nie, na szyji niczego itd.. momentami to odechciewało mi sie nawet dzien dobry mowic bo zaraz dobrą radą sluzyły..


Kasiek ślicznie Dominisia sie wytstroila. I nawet kolory umiala połączyc :) hehehe

Burzowata, Vegas ja kiedyś tez tak sie cichaczem wymykalam przed dzieciem. I zdanie mam jak Vi. ze to tylko dziala na niekorzysc. dziec potem na krok mnie nie opuszczał. moje nagle znikniecie = histeria malego. Nawet jak szlam do wc. musialam brac ze sobą, bo inaczej wisk był. Powoli zaczelam tlumaczyc gdzie np wychodze, ze nie moge go wziąsc, ze wroce nop po obiedzie. ciezko było, bo były protesty ale jakos sie udało. teraz Oskar tez potrafi plakac jak np sama gdzies ide. np jade do gina, a go zostawiam z moją mamą. Jest placz juz od wyjscia z domu. Ale on musi tą informacje przegryźć i jest ok. Pozegnanie jest jakbym na kilka dni jechala.


Co do ilosci wnuków. Moi rodzice mają tylko 2. Moich chłopców. A tescie 10 :) I w kazdej chwili moze sie okazac ze w drodze kolejny lub kolejni. Ł ma duuuzo rodzenstwa, wszyscy w wieku rozrodczym, z partnerami.
 
Sandra widze ze podobnie trafilysmy na megaaaa slodkie tesciowe.. ohh i ahhhh....;///


Czytalam wlasnie artykul na Onecie jak to rodzice zostawili swoja 2-letnia corke na lotnisku i polecieli sobie do Grecjii bo mala nie miala waznego paszportu.. Jak tak mozna??
Zostawili córkę na lotnisku, polecieli na wakacje - Onet Wiadomości jak ktos ma ochote to jest ten artykul.. porazka..;/

Ja to dzis jakies dola zlapalam..masakra.. ryczec mi sie chce.. objadam sie czekolada, moze chociaz troszke mi ulzy?..
Brakuje mi tutaj znajomych w tym Londku.. w PL to zawsze do jakiejs kolezanki na ploty sie skoczylo, do jakiejs ciotki klotki na herbate.. a tu?? porazka.. nawet nie chce mi sie gadac o tym.. ;///:no::no::baffled::-:)-:)no:
 
Eve pewnie co będziesz ją sponsorować;P:p A ona tam z Wami jest??

Milena ona kiedyś mi w tych butach ze schodów zeszła!!! Ale się przeraziłam:szok::szok:

Sandra wrzuć więcej zdjęć bo uwielbiam sesje ślubne:)
A tak z ciekawości z czym ten kierunke studiów się wiąże to znaczy co można po nim robić?? Heheh ale masz uperdliwą teściówkę:p

Magada ona się ścięła!!! Miała włosy do połowy łopatki już 2 tygodnie temu złapała nożyczki i do ucha z jednej strony się ochlastała...

Kamcia no takie damy mamy że hoho moja jak się szminką wymaluje to nie pogadasz:p

Burzowata super że się zakupy udały?? Lubi Twój na zakupy chodzić?? Bo dla mojego to największa kara:p

Renata no jak ona się czasem odstrzeli:p Oj straszne problemy mają tam u Was w miejscowości:p

Męża babcia ma 20 wnucząt:p

No my się do spania szykujemy bo młoda w dzień nie spała ale szaleje ostro:p
 
Kasiek u mnie na uloicy to mozna oszalec. Wiekszosc starszych ludzi. z braku zajec wiszą na plotach i lustrują kto o ktorej wyszedł jak ubrany był, dlaczego w dresie..przeciez niedziela jest., kto z kim za reke, kto co zrobił. o ktorej okna mył itd. Uroki malej miesciny. Kiedyś Mi dokladnie opisywały kto , o ktorej u mnie był, jak ubrany, ile czasu do drzwi pukał, itd. Jak monitoring miejki :D
 
Renata hahahahah policji nie trzeba... Moja koleżanka miała taką sąsiadkę kiedyś wraca z imprezy godzina póżne bo 3-4 idzie i patrzy a tam w oknie paprotka stara X i paprotka heheh niczym kamuflarz:p
 
reklama
hahaha u nas nawet sie nie kamufllują. pelen luz, potrafi stac na ulicy i niewiem..podziwia co za moim podworkiem jest? kolejna ulica..

A na wsi u przyjaciólki.. no tam to jest komedia. firanka sie trzesie, kwiatki sie machają.. a raz zapomniala swiatla zgasić. i tak pani sąsiadeczka siedzi z nosem w szybie.. To jej pomachalam z chłopcami. hahahahahahaha.. ale szybciutenko znikla..i swiatło nawet zgasło.. :D hahahaha
 
Do góry