reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Liza Na szczęście póki co czuję się lepiej. tylko przez tę pogodę chodzę senna jak nic .a rysuję o tak sobie dla siebie, no i czasem dla kogoś.
 
reklama
renata a ta mama to Twoja koleżanka??

Moja Vi odpampersowana była jak miała 1 rok i 7/8 msc(tak na przełomie) miała pampers jedynie do auta na dłuzsze wypady i na noc no ale to wiadomo że z tym zawsze chwilę dłużej idzie ;-)
... a zaczęła robic na nocnik sama jak miała rok i 2 msc , ale to np rano i przed kapielą- tu obowiązkowo razem z mamusią :-p a póxńiej to wiadomo stopniowo wołała częściej i szybko poszło :-p
teraz czas na Emmę :-)

a ja jutro z mężem znów z gipsem jadę trzymajcie kciukki za ściągnięcie gipsu :-p
 
Ostatnia edycja:
ViKamcia nie az taka kolezanka, znajoma zwykla.

W tamtym roku najpierw delikatnie jej napomknelam zeby corce pampersa zdejmowala jak są u tutaj. w tygodniu mieszkają w bialymstoku, wiadomo, pol dnia D w przedszkolu, potem na terapie dodatkową,no i na podwurku pod blokiem moze jej niekomfortowo z zestawewm czystych majtek na przebranie smigac. Ale cale lato D spedzila u swojej babci. na naszym podworku. z Oskrem i Filipem. Co jej szkodzilo powiedzcie nocxnik na ol zniesc i postawic nawet przy schodach i sadzac tego dziecia co poł godziny. Lub nawet odsikac pod krzakiem. A nawet \jakby sie osikala? toż w basenie poł dnia z Oskarem tylek moczyla.opłukala by. Ale nie. Bo D nie wola, bo stres, bo ona mala, bo ona nie mowi i jak zakomunikuje.. itd.. nawiedzona chyba jakas. No to jej tlumacze po raz kolejny ze F tez nie mowił, ale jak znasz swoje dziecko to wiesz kiedy siku chce, lub kupe. Ze dupsko sie tej malej odparzy w tym pampersie.:-) ze pare razy sie osika, a potem zalapie gdzie sie trzeba zalatwic. No ale co ja wiem..
Tak samo ten smok. Wczoraj to sie z nim nie rozstawala. Mi to wstyd by było zeby moj tak duzy dziec ten sylikon ciągał.

A i tekst z soboty. D ok 15 juz marudzila, poł dnia na sloncu i senna byla. Ale spac njej nie połozyli :) czemu?? bo wozka nie wzieli i nie bylo w czym ukołysac. Osmarkalam sie w kuchni jak slyszalam jak dyskutują na temat " co zrobić zeby dzieciak przestał marudzić".

Czasami mamwrazenie ze w srod czubków mieszkam. Inna sąsiadka pracuje od 8 do 16-stej.Stara panna i ma psa. I dla psa wlancza telewizor. i tak mi dudni za scianą caly dzien.
 
O :szok:
Bry
A co tu taka cisza od wczoraj? ;P

Z moim okiem porazka... ;PPP


edit. ale mnie zadziwiacie... :D
Bylam u lekarza - zapalenie bakteryjne, i malo co widze po kroplach, masci...
bedzie mnie mniej poki nie wylecze bo to straszne dziadostwo :(
 
Ostatnia edycja:
Witajcie u mnie na wyjeździe upału ciąg dalszy.

W poniedziałek byliśmy u mojej chrześnicy i umówiłam się z kuzynką, że z wtorku będziemy u nich nocować (tzn. ja z dziećmi i siostrą, K dostał trochę wolnego) i jeszcze siedzimy u niech, dziewczynki się bawią.
I dobrze, że się umówiłam z kuzynką bo w poniedziałek wieczorem tak mi się ci,śnienie podniosło, bo tam gdzie nocujemy to ta znajoma powiedziała do mojego męża, żebym przy niej nie karmiła piersią bo jej to przeszkadza, ciągle coś, Amelka chce kanapkę to nie bo zaraz obiad będzie, gdzie obiad w końcu był jak Mela już zasneła, kawy przed obiadem nie bo zaraz obiad będzie, ciągle cuś. Uważa, że ona wie wszystko najlepiej, ja źle dzieci wychowuje, wszystko źle z nimi robię: Ale mam jej gadkę głęboko gdzieś w nosie z nią.
Dobrze,że mam siostrę i spędzamy czas jezdząc.

Dziś w nocy miałam horror, mały mi się tak zakrztusił, że przez ręce mi leciał, zaczaełam klepać po pleckach i zaczął oddychać na szczęście. Potem zaczęły mu gluty do gardła spływać i też się przydduszał. No szok.

Moja córcia mnie zdradziła, śpi sobie z moją siostrą a nie ze mną i Kacperkiem tylko z nią. Ogólnie lata bawi się ale jest smutna i ciągle chodzi i gada, że chce do domku i tęskni bardzo za babcią.

SORKI, że tak o sobie ale nie mam czasu. Czytam was ale nie ma czasu odpisać jak wrócę do domku będę na bierząco.
 
Witam..
Dorota nie dziwie się ze jesteś zła na tamta kobiete też bym była zła jak by ktos tak gadał wrrr nie lubie takich osob:/

My wczoraj rano obcinalismy chłopców i myliśmy im główki a jak to z nimi to płacz i raban jak by nie wiadomo co jak juz skonczylismy to tel od tesciowej czemu my sie nad dziecmi znecamy z samego rana:/ R był tak wkurzony ze szok.. Powiedziała jej ze jak taka madra jest to niech przyjdzie i obetnie ich i umyje im głowy tak zeby nie płakali..
Wczoraj Tymuś jeszze rozwalił sobie czoło uderzył sie na balkonie i ma taka rane z wglebieniem bo duzo skory mu sie obdarło na szczescie obeszlo sie bez wizyty na pogotowiu, a potem Marcel ganiał sie z R i walnal reka w metalowa kratke i dwa mocne zadrapania na reku wył okropnie aż tesciowa znow wyszla na dwor:/
 
Witam.
Kamcia I jak tam., gips ściągnięty.
liza uuuu wspólcuzję, obyś się szybko wyleczyla.
Meklaudia czemu mam wrażenie że twoj nick już gdzieś widziałam? to z teściową mieszkasz na jednym podwórku?
 
czesc gwiady siadlam na sekundke na komp szwagra
u nas pogoda bajka opaleni ale troche zmeczeni upalem .
dzisiaj impreza majowkowa zobaczymy co ciekawego bedzie
pozdrawiam do uslyszenia jutro was poczytam
 
Ewi dziekuję za pamięc .. tak gips wczoraj sciagnięty , niestety tak jak lekarz mówił że źle z nogą tak źle nadal :-(
maz ma powazny problem ze zginaniem stopy :/ lekarz mówił ze dłuższe noszenie gipsu nic nie pomoże bo tamto co miało się zrosnąć już się zrosło a na to musi mieć rehabilitacje.. bo coś tam ma przestawione i muszą mu to właśnie na rehabilitacjach .. hmmnastawić(?? )
już na piatek ma umówiona pierwszą wizytę na nogę:tak:
znaczy chodzić może - stawiać sytopę na podłodze itp... ale nie może zginać... bo czuje opór i tak jakby blokade
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bry dziewoje :)

matko jak mnie cale ciało swedzi. jakby wszawica jakas lub swierzb.Te slonce mnie wykonczy. Lubie je bardzo, lubie sie opalac, moja skora na początku tez lubi byc opalana, ale potem te uczulenie wylazi.Wyglądam jakbym na dekolcie poparzona byla.

W B-stoku dzis bylam w sądzie, u gina i na zakupach. sandalow dla Filipa jakis szukalam., i jak fajne to cena powala, lub na jego stope nie pasują, jak cena normalna to albo plastikowe, albo inny badziew.

Jutro na grilla do rodziców moich idziemy. bedą moje ciotki to troche porozpieszczają F i O :D
 
Do góry