reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

M kolegów nie ma:-D:-p wiec ja mam spokój, proszę zawsze tylko raz, tylko kurde strasznie obrażalski:-p ale się wam faceci trafili:-p

famme boskie takie polaczenie, juz się nie mogę doczekać fotek z Twojego ślubu!!!!!!!!
 
reklama
No i jednak jestem jeszcze :-p wszyscy poszli spać zostałam sama jak zwykle ja nie mogę zasnąć :dry: oczy już mnie szczypią ale spać nie mogę :-p


GOSDIA - uuu ja bym była zazdrosna jak cholera :-p :-p

KASIEK - łoo proszę widzisz ja się nie wsłuchiwałam refren się zna i tyle :-p to trza usunąć z listy :-p


U nas na bank będą jeszcze jakie transy lekkie techno takie :-p to jest nasz styl muzyczy i nie odmówię go sobie na weselu :-D tyle że te delikatne kawałki wybiorę o np ten polecam :-p:
[video=youtube;-gNhKRya3L0]http://www.youtube.com/watch?v=-gNhKRya3L0&feature=BFa&list=PL8EAAB73BB3622D4C&lf= mh_lolz[/video]


SNOOPY - ja to w ogóle kocham fotografię więc też się zdjęć nie mogę doczekać mam nadzieje że mój fotograf mnie nie zawiedzie :-p :-D
 
famme to obie aby do maja:-D ja aby dotrzymać a ty coby ślub wziąć:-D
ja nić na pierwszy taniec nie brałam:-D bo mi tanczyć nie wolno było na cywilnym apoza tym M mam załobę, dalej ma...:dry:

ide chyba spac i ja:-p
 
A ja się z wami witam...
Po pracy, ale teraz już do świąt wolne... Młody już lepiej ale mnie coś bierze, mam dreszcze i gardło mnie boli... chlera no...

Co do herbat, ja jeszcze zapomniałam pisac że jak młody miał te problemy z kupkami ostatnio to polubił herbatki ziołowe: dziurawiec, koperek, rumianek... No i też jakiś czas mu robiłam tą rooibos o smaku malinowym i pomarańczowym...

EWI nerwy z budową... ciągle pod górke...

FEMME my młodemu 14" kupywaliśmy rok temu... Moi rodzie do siebie kupili 12" i jest strasznie malutki, a on mając jakieś 104cm teraz jeździ na 14" i ma już kierownice i siodełko podniesione troche... My kupywaliśmy w sklepie, bo na Allegro bube trafiliśmy i odesłaliśmy... No i myślimy w tym roku uczyc go na 2 jeździc bo na4 to już mi po krawężnikach che skakac i na stojąco jeździ :-p Bukiet śliczny.. Upięcie widze chcesz podobne do mojego, powiem Ci że mi fryzjer polecił przyklejane cyrkonie takie maleńkie na grzywce... Bałam się że poodpadają, ale w pon po weselu miałam problem je poodrywac... Fajnie to eyglądało... No i też miałam z tyłu spięte ale wsówkami i wpięte żywe kwiatki

GOSIDA mojego to też trzeba się prosic o coś kilkanaście razy, ale on ze mną też nie ma lekko... Więc się nie przejmuje, i ja i on już się nauczyliśmy że jak 2 razy poprosze i się nie doprosze to foch, więc lepiej zrobic

DOROTAR Kacper nie bał się lekarzy do czasu jak musiał brac zastrzyki (6szt codziennie po jednym) i to w dupcie... Od tamtej pory jak usłyszy hasło lekarz to się pyta czy zastrzyk będzie... Ale ostatnio jak go gardło tak w nocy bolało to powiedział że on nawet zastrzyk chce byleby przeszło

A mój młody od wczoraj chodzi i śpiewa piosenke która jak dla mnie ne jest najlepszą piosenką dla dzieci... Ja mu jej nigdy nie puszczałam i przyznał że to w przedszkolu dzieci śpiewają i się nauczył... Akcent - Pszczółka Maja - YouTube próbuje odciągnąc jego uwage od tej piosenki (bo już chce żebym mu włączyła na komputerze) i ucze go innej...
No i młody umie liczyc do 25 :-) i abecadło do H umie no i rozpoznaje 10 literek jak gdzieś tylko zobaczy... Ale do puzli go za cholere nie moge przekonac... Owszem chce ale tylko je wysypac i "mamo ułóż"
Dzisiaj jak mi M wkładał pieniądze do portfela to młody do niego podleciał, wywrócił kieszonki w spodniach i z tekstem "A dla mnie? Ja portfelika nie mam, ale kieszonki puste są":cool2:
 
reklama
Do góry