reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witaj MADUSKA. ja jak bylam u lekarza w 4 tyg ciazy liczac od pierwszego dnia okresu to moj gin powiedzial mi ze nie ma jeszcze nic widac,ale juz 2 tyg pozniej stwierdzil ze jestem w 6 tyg:p WIECIE CO, WLASNIE MOJA KUMPELA NAPISALA MI ZE PORONILA, JEJ DZIECIĄTKO ODESZLO W 13 TYG CIAZY. A NAJGORSZE JEST TO ZE 1,5ROKU TEMU BYLO TO SAMO, TEZ PORONILA LECZ W 8 TYG. AZ NIE MOGE SOBIE WYOBRAZIC CO ONA TERAZ CZUJE:(:(::(:(:(
 
reklama
Maduska tez tak mialam ze czytalam wszystkie artukuly na temat ciazyjak sie tylko dowiedzialam.... az trafilam na to forum gdzie naprawde sa fajne kobietki...

Olenka nie wiem co powiedziec dla twojej kolezanki to naprawde musi byc ciezka chwila i a wiadomosc ze niebedzie miala swojego malenstwa:-(my sie cieszymy znaszych pciech a inne placza bo wlasnie je stracily:-(
 
Witam Kobietki ;-)czytalam Was troszke ale strasznie duzo do nadrobienia mialam od wczoraj :-) co do P w domu bylismy juz o 14 ,Ala przez cala droge powrotna tylko sie na Niego patrzyla,NIC sie nie odzywala :laugh2: w domu tez trzymala do Niego dystans ale powoli lody topnieja :happy: Wspaniale bylo sie poprzytulac w nocy do Niego ,wsumie jak tylko Ala widzi ze P mnie tuli czy siedze kolo Niego to piszczy i rzuca sie na podloge i tupie nogami - normalnie zazdrosna :-D:-D:-D:rofl2:

Dzis bylam u kardiologa!!echa nie mialam robionego bo lekarz powiedzial ze zatrzyma mnie w szpitalu na 2-3 dni i wtedy sie porobi wszystkie badania-jutro jade oddac krew i tez odjutra mam brac zastrzyki !! tylko ze w Rzeszowie obeszlam z P 5 aptek i w zadnej nie bylo i dzwonili tez do sasiednich i bylo to samo - BRAK W HURTOWNI :sorry2: naszczescie P pjchal do miasta obok Kaweczyna i juz dzwonil ze znalazl 15 sztuk :tak:
no a wczwartek pewnie szpital ,ehhhh :sorry2:
 
polna_n no tak ala caly czas przy mamie a tu nagle mezczyzna sie pojwil:-Dniezla zazdrosnica:-DA szpital sie nie martw przynajmniej sie toba zaopiekuja:-Dno i badania bedziesz miala wszystkie wiec bedzie dbrze :-)
 
EWI - dzięki :-) a jak długo masz/miałaś stosować ten krem ? i ile razy dziennie ?

MADZIA - to widzę że u Ciebie to tak jak u mnie z wizytami ... :-p ja teraz się zcfaniłam i już sobie zarezerwowałam na 30 września 14 października i 21 października :-p to chyba styknie akurat :-p bo do 28 października chciała bym urodzić ... OBY !:-p
MADUSKA - witaj :-) co do bólów to chyba normalne przynajmniej ja tak też miałam co prawda nie aż takie żeby się budzić w nocy ...ale też właśnie jak na okres :-) i ja jak się dowiedziałam w 6 tygodniu to na 2 dzień już u lekarza byłam i zrobił mi usg i nawet mam wydruk z fasolką :-p ... a co do palenia i imprezowania to ja do tego 6 tygodnia paliłam i z 3 imprezy porządne miałam ... :baffled: ale wszystko jest ok ;-) tylko teraz już zaprzestań :-p

KASIA - nospe ?! co ty radzisz dziewczynie ?! żadnej nospy ! w pierwszych 3 miesiącach nic nie brać najlepiej chyba że naprawdę jest mus ...a co do papierosów to ja paliłam do 6 miesiąca :zawstydzona/y: nie umiałam rzucić za dużo problemów stresów co prawda paliłam bardzo mało bo 1 papierosa dziennie ale paliłam ... a jak zaczęło się układać to teraz się muszę pochwalić że od tych prawie 2 miesięcy ani dymka nie wzięłam :-) w ogóle nawet nie mam ochoty :-)

NETGIRL - a ja cytrusy jem :-p to źle ? :-p ... ja mam taką dietę że co logiczne czyli alkochol itp. nie tykam a reszta mojej diety to wszystko to na co mam ochotę ;-p i oby jeść :-p

POLNA - no to lipnie że Ala taka zazdrosna ;-p najlepiej to by było jak by dziecko wiedziało że jak rodzice się tulą to ma się zająć sobą w innym pokoju :-D:-p ... tak tak wiem :-p takie rzeczy to tylko w erze :-p hehe :-)

jej ... chyba z godzinę odpisywałam :-p pewnie jak to wyśle to się okaże że już jest parę nowych postów i będę musiała znowu odpisywać :-p

WOW nic nie ma :-p a to mnie zaskoczyłyście :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oleńka smutno człowiekowi jak takie wiadomości dostaje, a do tego nie wiadomo co powiedzieć... tym bardziej że twój maluch zdrowo sie chowa...
Netgirl pewnie masz na myśli luteine... ja brałam jakoś od 11tyg na wzmocnienie ale w ulotce jest tylko że jest na wywołanie (wtedy mnie to przeraziło) no ale dzięki tym tabletką za miesiąc Kacperbedzie z nami :-)
Maduśka Widze że ty tak samo masz jak ja... też jak sie o dzidzi dowiedziałam to sie popłakałam ale mój M jak zaczął sie cieszyć to odrazu mi przeszło... No i też ciągle mam sobie za złe że jak fasolka już była to ja jeszcze paliłam i troche piłam (wtedy był karnawał) no ale czasu nie cofne... staram sie teraz odżywiac jak najlepiej... aha: NIE JEDZ SUROWEGO MIĘSA: metka, tatar, a każde inne pilnuj żeby było dosmażone... dobrze by było jakbyś nie jadła też serów pleśniowych... a co do tego że nie masz apetytu to normalne na początku :-)
Madziu no właśnie, ile lekarzy tyle opinii... i do tego każdaz nas też ma swoje zdanie... ja mam takie że każdy kolejny papieros szkodzi dziecku i zdania nie zmienie nigdy...
Polna oj to faktycznie zazdrośnica... ale co sie dziwić... troche tatynie widziała wiec taka reakcja wyszła no ale z dnia na dzień będzie sie coraz bardziej cieszyć z taty...
Famme no wiesz, jak byłam u lekarza w 8tyg i powiedziałam że mam bóle brzucha to kazał mi brać nospe więc wiem że można... ale znowu mój obecny lekarz to nie jest za nospą nawet na tym etapie co ja jestem...
 
Ostatnia edycja:
To ja po prostu postaram się czekać "cierpliwie" do czwartku, bo wieczorem mam wizytę u gin.
"cierpliwie"=wyrywam sobie włosy z głowy :-)

Dla mnie jest to niewyobrażalne, że mozna stracić swojego dzidzia :-(

Zasady już sobie przeczytałam, więc postaram się dostosować :-)
 
KASIA - ale już chyba kiedyś się wypowiadałyśmy żebyś lekarza zmieniła (nie wiem czy to na pewno ty byłaś :-p ) jak o tej nospie powiedziałaś bo nie wolno ... na początku to jest zakaz a później niby można ale ja to jestem przeciwna brania czegokolwiek prócz witamin :-p

NETGIRL - nie no jak mam ochote raz na jakiś czas :-p wczoraj np grejpfruta zjadłam :-p i może to dziwne ... (ale ja ogólnie inna jestem :-p ) i właśnie miałam mniej dręczącą zgagę :-p nie wiem czy to przez to :-p

NOOO i w ogóle dzisiaj noc była super :-p 1 raz od miesiąca nie wstałam w nocy siku :-p nie wiem czy to przez tą globulkę bo nie chciałam jej wysikać czy co :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh ja zmykam trza ogarnoc sie i dom jakos :-Da mam dzis lenia jeszcze teraz mala sie strasznie rusza tylko patrzec jak faluje brzuszek:-Da wogole jak moj Adas chce troszkie wyczuc mala to ona dziwnie szybko zasypia:-Di budzi sie jak juz go nie ma:-Dczy wy tez tak mialyscie??:laugh2:a wczoraj heh tak fajnie tyleczek chyba wypiela bo spokojne mozna bylo wyczuc taka pileczke:laugh2: dobra nie zanudzam:-)bede pozniej
 
reklama
Wybaczcie... Mam jeszcze pytanko... Co z cytrusami? Czytałam Waszą rozmowę i w końcu nie wiem... Mój G mówi mi, żebym nie jadła cytrusów, ale nie wie dlaczego. Chodzi o zgage?

Dziekuje Wam za pomoc :-)
 
Do góry