reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam Kobietki ;-) az wszoku jestem ze jeszcze nikt rano NIC napisal :szok::-D

Ala spi a ja zaraz jade po zakupy do miasta !! a potem siup do Jasionki jedziemy z Ala :happy: ehhhh od rana chodze podniecona jak nigdy:zawstydzona/y: :rofl2::laugh2::laugh2::laugh2:

netgirl siebie dam :-p:-)
a jak nie bedzie chcial to pojde spac do drugiego pokoju :-D

Kasia nie no wszystko jest przygotowane wiec kolejnej wpadki nie bedzie :tak::-)
dobrze ze skurcze ustapily ;-)a mezus widze ze ma wilczy apetyt na Ciebie jesli juz pranie wiesza za Ciebie :-p:rofl2: no ale chyba jakias przyjemnosc mu zrobisz ?:-)
bo szkoda zeby sie meczyl z tym sam ......... :zawstydzona/y::-)

Potem jak znajde czas to jeszcze lukne do Was i cos napisze ;-):tak:
Buzka i milego dnia :happy:
 
reklama
Kasiu miałam tak samo;-);-);-). Pytałam się lekarza co oznacza te kłucie w kroczu i mi powiedział,że to kość spjeniowo-łonowa się powoli zaczyna rozszerzać i przygotowywać do porodu więc nie masz się czym przejmować:-D
 
My jmuz po obiadku
Femme ja tez mam wizyte dzis, a o ktorej masz??? oby wszystko bylo dobrze u nas:-) ciekawa jestem co mi zrobia bo mi sie karta ciazawa skonczyla tzn. miejsce na zapisywanie wizyt
KasiaF87 obys donosila jeszcze te 2 tygodnie, w sumie to juz niedlugo wiec moze Twoj organizm sie przygotowywuje do porodu??? ja jak za duzo pochodze to mnie strasznie brzuch ciagnie, takie dziwne uczucie
 
Polna jakoś mu tam pomogłam :-)
Firanka no ja sie domyślam że sie przygotowuje i nie martwiłoby mnie to gdyby nie fakt że jeszcze min dwa tyg musimy wytrzymać w dwupaku :-)
Madzik a ty na którą masz wizyte? a karte założą ci poprostu drugą:tak: o to sie nie martw... tylko później miej przy sobie zawsze obie :tak: a co do ciągnięcia brzuszka to w sumie normalne (przynajmniej u mnie) ale staraj sie nie przemęczać...
 
Hej laski!!
Ale jestem od rana happy... moj Adas wrocil rano:):):):-D:-D:-D:-DObudzilam sie a on kolomnie w lozku:-D:-D:-DSzok poprostu...:-DTeraz poszedl do miasta zalatwiac sprawy... a ja zaraz mykam do ginekologa:-)zobaczymy jak tam moja mala sie miewa:-DJakos was jeszcze tu odwiedze ...


pozdrawiam...buziol
 
KasiaF87 na 15 mam, i wlasnie sie szykuje:-)
madzia1225 to sprawil Ci duza niespodzianka, napewno musisz byc bardzo szczesliwa
mamamartynki jak to chyba zdrowe???
A ja sie dzis przerazilam, dbalam o brzuch i piersi zeby rozstepow nie bylo, a one mi sie w pachwinach porobily normalnie myslalam ze zwariuje, moj, P mnie pociesza ze dla niego i tak jestem sliczna, ze jemu nie przeszkadzaja i ze tylko on je bedzie ogladal ale sam fakt ze sa mnie przeraza
 
Cześć dziewczynki!
Tak dzisiaj przeglądam nasze forum i stwierdzam że bardzo żasdko piszę. Kurcze tylko jeden post dziennie. Ale to przez to, żę S teraz siedzi w domu i trzeba mu towarzystwa dotrzymywać. Też na mnie mówi że się uzależniłąm od forum, no ale co ja miałam robić jak go w domu wiecznie nie było...???
Asiowo Udanego wy[poczynku.... I wiele upojnych nocy:-):-):-)

Ja ze Swoim S już po 5 tyg po porodzie mieliśmy pierwszą miłą przygodę...

Teraz moje 3 dzieciaczki :-);-):-) drzemają sobie, więc mogę spokojnie coś na[pisać.

U nas w kościele jest obraz Jezusa Miłosiernego więc od wczoraj mamy święto.

Kurcze zaś zapomniałam co jeszcze chciałam napisać...
 
reklama
Dziewczyny bardzo wszystkim dziękuję za przyjęcie mnie do zamkniętego:tak: Próbuję co nieco nadrobić i czytam ze wszystkiego po trochę,ale to bardzo trudne:-p Także jak jakoś tam się obrobię to będę pisać:-p
 
Do góry