reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Polna nawet nie wiesz jak Ci zazroszcze.. ja jeszcze miesiac musze czekac:-:)-:)-( a co do lotniska to tez bym Leni zabrala ale o 22 to ona juz bedzie spala wiec nie ma co jej targac ze soba.. Ty sie nie przejmuj lotniskiem moje Pyrzowice to tez nie jakies super wypasione lotnisko ale zawsze to cos:-D:-D

Netgirl co do twardnienia brzuszka to ja mialam tak od poczatku:crazy:to bylo straszne uczucie.. nawet moj lekarz bylw szoku, bo jak kolwiek bym sie nie poruszyla, nie zmienila pozycjio to mialalam tak twardy i bolesny do tego..:baffled:koszar z ta ciaza byl...

Kasiu ja niestety nie pamietam.. ale wydaje mi sie, ze to nromalne, bo jestes juz na samym koncu, macica na maska rozciagnieta, do tego brzuchol uciska wszytsko.. wydaje mi sie, ze to uroki koncowki.. ja pamietam, ze na koncu tez ani sie polozyc, ani usiac wszytsko mi przeszkadzala.. a Ty kochana lepiej zaciskaj nogi do 37 tyg:tak:wiesz po co Kacperek ma potem lezec w inkubatorze.. no chyba, ze strasznie nie moze doczekac sie, zeby zoabczyc mamusie.. pamietam jak leni na mnie spojrzala.. ahh cudny widok:tak:

Asiowo szerokiej dorgi i mam nadzieje, ze ulewy was omina, bo sie strasznie chmurzy..a co do seksiku ja tez tak mialam na poczatku ale potem wszytsko wraca do normy i jest super:-) milych wakacji:-)
 
reklama
ANETKA - podpisuje się pod postem Netgirl ...

POLNA - hoho to będzie się działo :-) wreszcie się doczekałaś ... :-)

KASIA - ojj to się pakuj ! :-p

NETGIRL - no ja już od 7 tygodnia w jeansach nie chodziłam bo mi się wydawało że gniotę brzuch :-p no i miałam twardy brzuch ... albo se wkręcałam :-p:confused: ?
 
Baska ja zaciskam... i tłumaczymy razem z M. małemu żeby jeszcze 2tyg posiedział... ale co z tego będzie to nie wiem...
Famme, Netgirl torbe właśnie dzisiaj zaczęłam pakować bo to wszystko mnie przeraza...
Asiowo miłych wakacji
Ide leżeć... buziaki
 
Ja tylko na chwilke bo tesciu zajmuje sie Ala wiec mam chwilke spokoju :-)

netgirl oj ja poprosze o troszke slonca bo u Nas pochmurno i brzydko a taka pogoda mnie dobija :dry: a siedziec nie siedze duzo na BB !! nie to co Ty :-p:laugh2:

Basia
oj Ty tez sie doczekasz :tak: a jutro Aluske poloze wczesniej spac i jak sie obudzi przed 12 to Ja zabiore :happy:potem najwyzej zdrzemnie sie w drocze powrotnej w samochodzie !!

femme
nom dzialo to sie bedzie jak Ala pojdzie spac :zawstydzona/y::-):-D

Moze wieczorkiem jeszcze do was wpadne ;-)
 
cisza ... :-p
Mój pojechał wypłacić pieniądze żeby na jutro były i zalać bo wieczorem niższe ceny i żebym ja jutro już nie musiała sobie głowy zawracać jak będę do gina jechała :-) ... no jutro wreszcie mam wizytę zaraz muszę kartkę jakąś wsiąść i zapisać wszystko o co miałam się spytać bo tak to zawsze zapomnę :-p

No a prócz tego to chciałam się pochwalić że ciasto zrobiłam :-) co prawda murzynka z torebki ale ważne że wyszedł :-p bo ja to 0 zdolności kulinarnych :-p
 
Heloł Kochane!
Net mi się psuje ;( Dobrze,że ukochany pomajstrował i narazie jest :)

netgirl niektórzy po prostu nie lubią, jak im się przedstawia inne racje, a ja nie chcę się żadnej z Was narazić :)
Co do brzuszka- ja nie mam twardego, ale nie mogę wciągnąc, a przybyło mi już troszkę. W niektóre spodnie się ledwo dopinam...:szok:

baska Ja też myśle,że fajny miesiąc-później cieplutko, dzidzia pospaceruje, no i się w upałach z brzuchem nie trzeba męczyć. Ja chce wrócić przed porodem do Polskii w Polsce urodzic. Jakoś nie mam zaufania do tej ich służby zdrowia.
A jeśli chodzi o Twojego Adama-przecież może Polakom oferować masaże-jest na to popyt!

A ja dzisiaj miałam farta i wyszłam z pracki 3h wcześniej :)
Miłego wieczorku! Buziaki!
 
femme zawsze ten pierwszy raz musi byc :tak: chodzi mi o pieczenie placka:-)
ja wczoraj upichcilam kurche obwarzanki ,zrobilam 4 blaszki i juz nie ma NIC:-)

netgirl
ja nie pamietam zabardzo ale wiem ze jak sie duzo ruszalam(typu spacer czy podskakiwanie-tu natomiast mam na mysli skakanie przez miski z Lucja :-D) strasznie mnie klulo w brzuchu :sorry2:
a co do kolejngeo potomka ODPADA !! teraz nie chce dziecka :no: najpierw musze zalatwic sprawy ze swoim zdrowiem a potem jak bedzie wszystko dobrze zaczniemy myslec o rodzenstwie dla ALi !!

Asiowo
zapomnialam przedtem dopisac ......... udanego wypoczynku zycze ;-):tak:



A mnie przed spaniem Ala obsrala :baffled::-D pozwolilam Jej pochodzic bez pampersa i mam za swoje bo jak wziolam Ja na rece to poczulam cos cieplego i lepkiego na dloni :szok::-D teraz spi :happy:
 
mikusa czy ja wiem zy taki fajny :sorry2:wsio mialam w kupsku :-D a Ala tylko mowila ..beee beee ..i pokazywala paluszkiem na pieluszke :rofl2:

a Julcia juz spi ?? i jak z zabkiem ??:happy:
 
mikusa nom kompleciku tak szybko nie zobaczysz :-) a ja dzis z racji ze mialysmy brzydka pogode sprzatalam w pokoju - a co tam ze niedziela :-D
a Twoj mezus nie zlosci sie ze siedzisz przed kompem ??:rofl2:
 
reklama
Netgirl ja to pamiętam że na początku (jeszcze ciąża przez gina nie byłap potwierdzona) to jak leżałam na plecach i ręke sie na brzuchu położyło to było czuć taką jakby piłeczkę od tenisa...
Polna no to prezent niezły miałaś... może tacie też taki zrobi?;-) a ty tam uważaj przy przytulankach no bo sama wiesz jak to jest... ja dzidzi też nie planowałam a jest :-) z czego sie oczywiście bardzo cieszymy...
Famme to jak wrócisz od gina to odrazu daj znać co ciekawego u twojej Ninki :tak:

Skurcze jakby ustąpiły :-) i ogólnie lepiej sie czułam więc jak M szedł do sklepu to wybrała sie z nim... no ale niestety w drodze powrotnej to mały tak mi dał popalić że szok... Myslałam że mnie rozerwie normalnie... ból w pachwinach też niby ustąpił ale czuje ostre gniecenie tam na dole...

A mój M. to przed snem takiego kopa dostał (męczył mnie o małe igraszki) od synka że stwierdził że chyba jak sie mały urodzi to też będzie z tym krucho :-p:laugh2: hehe... ale ja tak jak przez całą ciąże nie miałam ochoty tak do tej pory nie mam :-p a on taki spragniony że nawet mi pranie powiesił :rofl2: widze że śpicie... a ja sie w dzień należałam i sie nudze teraz...
AAAA... komp mi nawala troche a pozatym niekiedy zanim zdąże przeczytać co naprodukowałyście to plecy zaczynają mnie strasznie boleć więc jak wrazie bym sie dłużej nie odzywała to sie nie martwić prosze... Jak wrazie akcja siezacznie to mam zapisane kilka numerów więc napewno napisze :-) (o ile któraś wogóle miała zamiar sie martwić :-p:laugh2:)
 
Do góry