reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mi się KAJETAN kojarzy z hmmmm, zbuntowanym psem mojej babci, właśnie przez te zdrobnienie Kajtek (tak psiak miał na imie). A ostatnio nasi sąsiedzi dali synkowi na imie Aron... Też mi dziwne... Ale tak jak piszecie- o gustach się nie dyskutuje, niektórym nie podoba się imie Kacper... A jak dla mnie jest słodkie... I uwielbiam na młodego mówic PELEK, PELSON, sam jak zaczynał mówic to mówił na siebie Zygzak mc (mak) pelson i tak zostało...

wampi bo taki braJan to do niczego nie pasuje ;-)

Kasia dla mnie nadawanie psom imion ludzkich jest lekko nie ludzkie ;-] znam psa o imieniu Izabella :-p i mówiła kumpela na nia Bella..
później każda Iza kojarzyła mi się z Belką wielką grubą :-p
albo Max... ile teraz Maxymilianów.. i co.. jak ktoś mowi jak ma Twój stn .. Max - no tak jak pies mojego sąsiada... szczyt bezczelności ...

dla mnie psom powinny zostać imiona burek szarik reksio czy nawet i Filemon :-p albo z jowoczesnych gangster, demon czy sopel niech bedzie :-D a nie Maks , Tobi , czy Kajtek
mam kolegę Tobiego (Tobiasz) i D kumpla pies ma Tobi... masakra... nie wyobrażam sobie psa ludzim imieniem wołać bo by mi było głupio na ulicy :-p

Aaron (tak się pisze) też ma znajoma tu z Ie synka , wiec jestem przyzywczaona..
zresztą brat tych z bacsktret boys miał Aaron :-)
jak byłam młoda(12 lat) to mi się podobał :-p haha sam miał wtedy z 13 lat :-p
 
reklama
hehe, ale nam się temat o imionach rozkręcił:-D

Naszego znajomego syn ma na imię Aksel, innego ma Bartek (nie Bartosz ani Bartłomiej)... I chyba więcej takich "dziwnych" imion nie ma wśród znajomych...

A moja mama ma psa- Sarę i koleżanka ma córkę Sarę...:sorry:

Wampi- nawet nie wiedziałam, że Ty z Łodzi, albo wiedziałam i zapomniałam;-)
hahahaha, a ja kiedyś miała fazę na imię dla synka- Kevin:tak: W sumie do tej pory mi się podoba, tak samo jak Borys, ale Gabryś wyprzedził wszystkich:-D
 
hehe, mi Aksel też się podoba, chociaż nie jakoś wybitnie, za to mój M. do dnia dzisiejszego nie może pojąć, jak mogli dać tak na imię:crazy: W ogóle mój M. to kocha takie zwykłe imiona, właśnie Ola, Ania, Kasia, Michał, Piotruś... A ja wolę "inne";-)
 
Helloł

Jak słyszę Aksel to mam przed oczami figurę z łyżwiarstwa figurowego ;-) nie mam nic przeciwko takiemu imieniu, tylko takie moje pierwsze skojarzenie, bardzo lubie ten sport :tak:

Wampi ja miałam szczurka Franka, Chomika Kubusia. chomiczkę Kubusię, i Nasz obecny pies wabi się Nela, i jakoś nie uważam tego za nieludzkie ;-) ciężko żeby wszystkie zwierzęta płci męskiej, wabiły się Reksio...

A Max i Sara to zawsze dla mnie będzie imie tylko i wyłącznie dla psa :tak:
U mnie numerem 1. dla chłopca jest Adam, ale J brat rodzony ma tak na imie więc odpada, więc jakby co postawiliśmy na Michała a dla dziewczynki chyba Emilka :-)
 
Dzień dobry:-)

Kasiu
a mnie się bardzo podoba imię Kaspian:tak::tak: Gdybym miała drugiego synka to być moze tak by miał na imię:tak: Nie widzę natomiast sensu by moja Oliwia była Olivią.
Co do bajek to mój Fabianek od zawsze uwielbiał Igloo gloo:tak:

Wampi ja mam Mirka na drugie:-)

A imię Bożydar mi się bardzo podoba chociaż własnemu dziecku bym tak nie dała.
 
Witam dziołchy;D

Wampi moja mama była Gabriela a Kaja ma na drugie,nie chcialam pierwszego bo babcia by pewnie ciągle płakała jak by po imieniu ja wołała no i pewnie mówiła by na nia :Gabrychna czego bym nie przełkneła hehe.
Co do Kajetana to u mnie byłby zamiast Kai;)
Ja z oryginalnych chcialam własnie Emme albo Glorie...Dla chłopca Jeremiasz ,Remigiusz,Kordian Remigiusz by do Tymoteusz pasowalo i do nazwiska;)

A ja dzisiaj mialam straszne koszmary az dojsc do siebie nie moge..sniła mi sie powódz a potem ze ktos chcial mi wejsc do domu a ja drzwi trzymałam bo nie mogłam zamknąc...czesto mam taki sen,ale nic dziwnego skoro ktos mi sie wpier.... z butami w zycie....to pewnie to oznacza:-DPozdrawiam tez pewna osobe która jest tu zeby podczytywac i sledzic co pisze a potem wykorzystac przeciwko mnie!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja tez witam

Chwaląc się kolejna nocką przespaną od 21 do 7.30:-)

Sali następny trollllll??? Ja nie wiem po co ludzie to robią

A ja wam dziewczyny zycze miłego weekendu , bo znając nas nie bedzie nas w domu ...
 
reklama
Do góry