reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Jestem!
Kaama pochwal sie łozkiemjak zlozycie wieczorkiem :-)

Gina załatwiłam, Jupi :-) no i od jutra lece na tabsach Midiana zna któras? :dry: troszke wiecej kosztują po nowym roku zdrozaly bo mowil ze kolo 28 zl a ja zaplacilam wiecej ;/ no ale cóz, zobaczymy...

Mąż robi kolacje, a ja siedze z dzieciakami... na dworze mrozno! brrrrrr....
 
reklama
Out o kurcze mam nadzieję że sytuacja z wodą już opanowana :tak: a co do ludzi z roku to szkoda słów... średniowiecze.

Moja śpi raz dziennie 1,5h czasami trochę krócej czasami dłużej ale przeważnie jest to właśnie 1,5h.

Nowe łóżko już złożone, stoi na swoim miejscu (zdjęcia cyknełam dodam jak wykąpie Julię)J kończy rozkręcać niemowlęce, jejku jeszcze nie dawno skręcali z chłopakami jak leżałysmy w szpitalu a tu już w karton pakowane znowu :tak:
J właśnie spojrzał na termometr -11 :szok: nie ma to jak mieszkać na polskim biegunie zimna :dry:
 
out mam nadzieje ze sytuacja z woda opanowana a co do znajomych z roku to masakra:/

kama czemy na fotki:)

Liza dobrze ze gina zalatwilas,o tych tabletkach nie slyszalam.
U nas tez mrozik i to pozadny!
uspie po 19 Alana i ide do kolezanki na drina:)
 
Out, wspolczuje ludzi z roku...ja nie moglam chodzic przez ostatni sem, 2 kolezanki mowily o tym wykladowcom a reszta gr wstawiala sie za mna i prosili zebym mogla na zaliczyc piszac prace i wysylajac. Xerowali notatki i przynosili do szpitala, na ustnych wpuszczali zebym za dlugo nie czekala nawet inne gr byly ok...
Liza, slyszalam ze sa ok, moja siostra brala. Maja mala dawke hormonow. A ile placilas?ja za moje dalam chyba 24, nie pamietam dobrze bo Ł kupowal;-)
Kama, czekam na zdj;-)Masz racje leci ten czas, my dopiero skladalismy lozeczko a juz musielismy obnizyc spod:tak:
Co do spania moj spi 2 razy po 40 min

Dziewczyny szukam spacerowki z szerokim siedziskiem, lekkiej takiej na wyjazdy i tak do 450zl, polecicie cos?Myslalam o espiro magic 4 ale podobno niestabilna Espiro MAGIC 4 2011 ultra lekki - nowa konstrukcja (2054284371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i troche drozsza jest niz zakladalam
ta mi sie podoba ale podobno slaba jakosciowa chociaz sporo osob sobie chwali xBaby SLAPI lekki wózek babyactive SPACERÓWKA foli (2071820029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
no i ta wydaje sie fajna ma nawet w miare opinie ale mi wydaje sie licha Wózek Spacerówka LIRA 4 EURO-CART 2012 PROMOCJA (2070699185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Lolkak nie poradzę moja nie ściąga a jak ściągnie to jej zimno zaraz:p

Kamma
czekam na fotki:)

Marsini
nie martw się też tak miałam wstawałam 2 godziny zajęć przychodziłam spałam do wieczora zrobiłam coś i znowu spałam w wakacje to samo wstawałam jadłam śniadanie zasypiałam:) U Was te trzęsienia to częste dobrze że nie mocne na prawdę było... A jak będzie dziewczynka to po babci??

Wampi
to Ci psikusa wyciął:)

KasiaF nie ślisko u Was ja wyszłam na podwórko to myślałam że się wywalę:p

Out teraz potraktowaliśmy go czymś takim że zlazł calutki nawet w łazience a tym samym preparatem brał szwagier C 7 lat temu i dopiero wylazł. Współczuję sytuacji z rurą;/
To nawet nie są Twoi znajomi jak tak się zachowują... U nas tez są takie laski ale na szczęście dwie i reszta spoko trzymamy się razem chociaż ja i kilka koleżanek jesteśmy nowe i bardzo miło nas przyjeli...

Liza
ale Ci dobrze :)

Anula
mi się druga podoba taka zgrabna

No już nie śmierdzi ale poczekamy do jutra bo na opakowaniu było 48h minimum więc pal licho my ale nie chce żeby Domke coś zaszkodziło po całym tym układzie pierwiastkowym...
W domu ogólny sajgon... Domka cały czas grzebie w kosmetykach bo oczywiście łazienkę też tym czymś potraktowaliśmy właśnie przed chwilą ją zmywałam bo wymazała się czarnym cieniem i jak diabełek wyglądała:) Dziś na obiad zrobiliśmy zapiekankę pyyyyyyyyyycha ale tyle wyszło że na jutro jeszcze będzie;)
 
Sali fajny ale jak dla mnie za ciężki. Dziecko już nie waży 5kg i mniejsze nie będzie. I jak dla mnie kiepsko się składa do nie dużych samochodów.
 
Nie jest ciezki...chyba mój saturn jest ciezszy od tego a to parasolka...ja nie mam duzego samochodu a nie zajmował duzo miejsca...ja tylko polecam;)
 
Sali ale 10kg+ 15np. moja Dominika to daje 25 czyli tyle ile niemowlęcy wózek dla mnie za dużo. A ja wyraziłam opinię dla mnie np. przy wyborze liczyła się też waga
 
reklama
Anula z tych co pokazałaś to dla mnie też 2gi wygrywa, fajne kolorki
ja mam taki:
X-LANDER Wózek spacerowy X-GO parasolka XGO + XMUG (2071713817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
lekki,zgrabny, mega skrętny, składa się w parasolkę jedną ręką, Julka jeszcze się w nim na spokojnie mieści, koleżanka z forum też go kupiła i są zadowoleni :tak:

Kasiek co za zapiekanke robiłaś dawaj przepis :tak:


Wrzucam fotki łóżka i regaliku który J sam wykonał :-)
Zobacz załącznik 430208Zobacz załącznik 430209Zobacz załącznik 430210Zobacz załącznik 430211
 
Do góry