reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Czytam was ale mam dzisiaj jakiś dołek psychiczny, mały pół dnia nie spał, Mel się nie słucha a mi się chce płakać i sama nie wiem z jakiego powodu. ACH.
 
gosdia gratuluję pracy :tak: a co to za praca?

kasiek aż tak się zmieniłam? :-p

dorotar jak dzieci pójdą spać to zrób sobie ciepłą kąpiel i się zrelaksuj ;-)
 
Anetka ja też bym Cię nie poznała ;-)

W tamtym roku pomagałam bratanicy J przygotować się na bal 6 klas, Magda miała na sobie moją sukieneczkę a'la lata 60te różową w białe kropeczki a białą kokardką po biustem, już dawno jest na mnie za mała ale trzymałam ją z sentymentu, włosy miała spięte w kok i do tego baletki żeby jej wygodnie było :tak:

Kurcze a ja chyba balu nie miałam :szok:
 
ANETKA ja nawet ochoty na kąpiel nie mam dziś. Jedyne na co mam ochotę to przespać całą nockę bez pobudki, ale to przez najbliższe kilka miesięcy nierealne.
 
rox cieszę się że pomogło :-) no i że miałaś te tabbletki :tak:

młodamausia witaj :-)

snoopy ja tez nie lubię 3 kołowców prowadziłam taki wózek koleżanki i myslałam ze urwę to przednie kółko które mi wsyzstko blokowało i było mi tak ciężko nim jechać nawet po zwykłym chodniku :sorry:

kama genetycznie to nie ma co patrzec.. u mnie w całej rodzinie są chłopak,. dziewczyna , chłopak , dziewczyna... i u kazdego tak samo...
wyjątkiem jest jedna ciotka co miała 2 córki .. i ja mam 2 córki i moja siora 2 synów :-p a tak wszędzie chłopak , dziewczyna... itp :-)

sali ja tak samo jak malwina myslałam ze to na studniówkę..
terz w gimnazjum to normalnie takie te dziewczyny się na dorosłe robią... jakieś klipsy wielkie, koronka.. makijaż...
kiedyś tego nie było:no:ale wyglada bardzo ładnie
anetka ja na balu giom wyglądałam podobnie do Ciebie :-p hehe
ale nie mam tu zdjęcia.. mam tylko w pl w albumie :-(

idę nadrobić pozostałe wątki moze jeszcze tu zajrze.. wczoraj do 4 rano umierałam z bólu żołądka :-( to chyba od ych tabletek.. masakra jakaś :-(
malwina zdrowia dla córy :*

moja ma 45 :-)
u nas też sa tygodniówki i uważam je za 100 razy lepsze niż miesięczne wypłaty :-p
nigdy nie zabraknie do końca miesiąca hehe

 
Kurde objadłam się pomidorówki i zgagę mam taka że zaraz chyba będę wymiotowała bo już nie wyrabiam... Ja teraz często ma jazdy z żołądkiem.... jeszcze Ala mi majaczy żeby jej dać tel i igi pigla włączyć.... dziś już nie miałam na nią siły jak z mamą byłam na zakupach i włączyłam jej bajki... chwała playowi za darmowy pakiet internetowy:-D
 
heeey:-)

Pyśka śpi i mam nadzieję, że się nie obudzi za chwilkę;-)

Malwina- Zdrówka dla Zuzi, baaardzo dużo zdrówka:-) Dobrze, że Was do szpitala nie dali...

Sali- ja od 6 lat chodzę do tego samego neurologa, nigdy nie wołał ubezpieczenia, a teraz zawołał, nie miałam i mnie nie przyjął, musiałam przełożyć wizytę. Ale Go rozumiem, sama nie chciałabym potem za kogoś płacić...
Ślicznie wystroiłaś tą dziewczynę, super:-) I faktycznie wygląda na starszą, chociaż ja w gimnazjum też się już malowałam:zawstydzona/y:;-) Ale wygląda bardzo ładnie:-)

Liza-
Ładny głodomorek z Hani:-D

Anetka
- Zdrówka dużo:-)
A na balu wyglądałaś bardzo ładnie:-) Skromnie, dziewczęco i jak dla mnie ślicznie:-) Bardzo ładna dziewczyn z Ciebie;-)
Ewcia- fajny zestaw, ale będzie radość:-)

Kasiek- odżywka bambino:szok::-D Uśmiałam się z pomysłu Twojej córy, chociaż domyślam się, że Tobie do śmiechu nie było;-)

Młoda- Serdecznie gratuluję, że znalazłaś swoje Szczęście:-) A byłego to... Nie daj się, walcz dzielnie o swoje i tak jak piszą dziewczyny, ostro sprawy stawiaj, jak nie ma kasy-komornik. Trzymam kciuki za nowy związek:-) I fajnie, że Twoi mężczyźni się polubili:-)

Gosdia- GRATULACJE!!!:-) Pochwal się, co to za praca? Od kiedy zaczynasz?;-)

Dorotar- ehhh, tulę Cię mocno;-) Nie smutaj... A coś się stało, czy tak ogólnie? Jutro będzie lepiej:-)

ViKamcia- współczuję bólu żołądka, już minęło?

A teraz ogólnie na poruszane tematy;-):
Moja mama ma teraz 58, tata miałby 52, ale zmarł w listopadzie
[*]:-( Więc jak ja będę miała 30, to Pysia 9, a moja mama 60:szok::-D

Co do lekarzy, to ja na NFZ chodzę tylko do neurologa, bo jest wspaniałym lekarzem, chodziłam prywatnie do innego i masakra... Do gina też prywatnie chodziłam;-)
Mój M. od maja ma swoją działalność, jest grafikiem komputerowym. Więc też nie ma stałej co miesięczne wypłaty, ale nie narzekamy póki co...Tfu, tfu, żeby nie zapeszyć;-)
Ja byłam pierwszym dzieckiem, mam jeszcze młodszego brata, ma teraz 20 lat:-) A moja mama miała 36 jak rodziła mnie, czyli pierwsze dziecko:szok::-) Ale z bratem dogaduję się super, jest chrzestnym Pysi i jest w Niej po uszy zakochany:-D
Ja miałam bal gimnazjalny, mogłam mieć na nim makijaż i miałam:-) Delikatny to on nie był raczej...:zawstydzona/y: Jak wszystkie koleżanki poszłam do kosmetyczki... Do tego fryzjer, szpilki i sukienka balowa, gorset i spódnica długa... Tylko jak teraz o tym myślę, to śmiać mi się chce... Fakt, że wtedy wszystkie panny były w szpilkach, po kosmetyczce, fryzjerze itd. I ja wtedy nie wyobrażałam sobie, że ze mną będzie inaczej, teraz mam inne podejście do tego typu "imprez";-)


Pyśka jeszcze nie śpi, ale nie marudzi za bardzo:-)
 
reklama
Praca to w rosmanie, taka dorywcza... Ale zawsze. A kiedy zaczynam to jutro się dowiem.

U nas straszna pogoda wieje niemiłosiernie ;/

Co do balu gimnazjalnego to ja też miałam... Ale patrząc z perspektywy czasu to ... nawet go nie pamiętam :-D
Dorotar, spokojnej nocki.
Sali, i fajnie, że nie miałaś przynajmniej 8 lat ta sama klasa a nie jakieś grzebanie, mieszanie ;).

Moja zołza już śpi to lecem się kąpać i robić brzuszki ;)
 
Do góry